Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość AGATAGATAueyrd

Załmana totalnie

Polecane posty

Gość AGATAGATAueyrd

Poznałam cudowanego faceta. Wszystko było super. Często nocowaliśmy u siebie, ale starałam się nie iść na całość. Po 3 miesiącach zgodziłam się w sama w sobie. Najpierw była romatyczna kolacja u mnie, później pieszczoty kiedy pieścił mnie i próbował lekko ściągnąć bieliznę puściałam bonka\;-(((((((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TERESAO
mogę tylko współczuć. Z czystej ciekawości głośny był???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość falowod
no tak! wazna sprawa ! jak byl glosny i czy smierdziel ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miron23
ty obleśna babo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeżeli nie był ogłuszony i zielony ten chłopak to chyba normalne,naturalne w sumie trochę lipa narastające podniecenie a tu nagle jakiś nieciekawy odgłos trzeba było reagować śmiechem :x:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miron23 patrz na siebie a nie kogoś oceniasz , to tylko forum zazdrościsz pewnie że Miała szanse na sex bo ty tu tylko beczysz że prawiczkiem jesteś i że masz małego ,albo że podnieca cie bratowa:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"bonka" :O a co to takiego. Trzeba było zaraz poprawić solidnym pawiem. Może coś by się zatuszowało a tak nici z bzykania. Oby do wiosny. Popatrzysz jak to robią pszczółki i bączki a gdy będziesz już gotowa spróbuj ponownie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aj dziewczyno, się przejmujesz
mojej tez sie takie coś przytrafiało, wiadomo, i trudno , życie, żadna tragedia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dlatego czytaj od końca allasandro a nie dochodzisz do wniosku po finale. :) TaBaSkOo wyrastasz na solidnego pierdołę. Co Cię widzę to zawsze wdepniesz w gówno a potem myślisz, że patykiem się smrodu pozbędziesz. :D Rozdzióbią Cię kruki, wrony zanim się ogarniesz. :D 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×