Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość White_Pride

Seks dojrzałych kobiet z młodymi mężczyznami

Polecane posty

Gość White_Pride

Czy istnieją dojrzałe panie chodzi mi o takie 30-40 którym zdarza się pomarzyć o seksie z młodymi 16-21 lat ?? Czy raczej starszych??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość White_Pride
Mnie tylko tak zastanawiało. Bo widziałem pełno młodych dziewczyn w moim wieku jak zadają się z typami z łysą banią albo siwizną na głowie 40-45+. To się zastanawiałem czy na odwrót też tak jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trójmiasto albo szczecin
polecam. Żony marynarzy sypią się z młodymi ile wlezie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Małoolaatkaaa
A mi sie marzy taki 50-60+

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To już nawet pomarzyć sobie nie mogą. :P :D :D :D Nie odbieraj im tego. Mają inaczej poukładane te sprawy w głowie niż mężczyźni. Jak tak dalej pójdzie zostaną tylko pełzające obojnaki. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość White_Pride
Marzenia nic złego i nic nie kosztują ;-) A mnie tylko ciekawi czy coś takiego po głowie im chodzi.I jaki jest to % kobiet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do czego Ci jest ta wiedza potrzebna pomarańczo, że aż upierasz się by wyrazić to w procentach? Kobiet i tak nie poznasz. Jak Ci się fartnie może jakaś się przed Tobą "otworzy" a wtedy zapomnisz o rozterkach i skupisz się na tym do czego jesteś stworzony. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość White_Pride
Właściwie to czysto z ciekawości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Twoja ciekawość zaprowadzi Cię do nieba a nie jak innych przyzwoitych ludzi do piekła. :P :P Szarpnij sobie lepiej dwa razy skórą i koniecznie pozbądź się tego mleka pod nosem. :) 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość White_Pride
Od trzepania to ja mam post już od 7 tygodni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dojrzała 45
ja marzę często.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dojrzała 45
z Dolnego Śląska.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość +40 #40
jasne ze marza, a nawet wiecej,maja taki sex :) moj najmlodsz przypadkowy facet mial 20 lat i bylo zajebiscie, mialam niezla zabawe bo ciagle mu sterczal, milo bylo powspominac mlodosc :) teraz mam stalego partnera do sexu, jest mlodszy o 15 lat i oboje jestesmy zadowoleni,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawie50
a ja od 5 lat jestem z mężczyzną 22 lata młodszym :) i jest fantastycznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość White_Pride
bo problem jest taki ,że mam 16 lat a bardzo chciałbym wyruchać panią od 60+...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość haiiliggast
@prawie50 to poczekaj jeszcze 10 latek jak ten młodzian zanajdzie sobie kolejną 50tke, a ty na bocznice, ciekawe kto ci bedzie duuppe podcierał :D:D. tak mysla prostackie kobiety o przyszłości i własnej starości :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawie50
cóż, mam tego świadomość, żyję chwilą, biorę z życia co mi dało, niczego nie planuję i dzięki temu nie gryzę się co będzie za kilka lat jak mówi piosenka: Que sera, sera, whatever will be, will be, the futures not ours to see. Que sera sera. What will be, will be. a wspomnień czar pozostanie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość White_Pride
Wredny podszyw.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość teska44
ja nie musze marzyc ja mam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wjefbcjwbf
Rozumiem starą babę,że z dużo młodszym idzie w tango,ale zeby młody szedł w tango ze starą baa:-) ot po prostu desperacja:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zwyczajnie mylisz pojęcia. Stare baby, które sobie wyobrażasz, to zmordowane matki, walczące z każdym nowym dniem. Tylko dlatego, że nie mają już wręcz siły, by o siebie zadbać. :( Do tego nikt im w tym nie pomaga. Jedne się poddają i płyną z prądem a inne nie. :) Dlatego nie dziwię się że jakiś kozaczek, obcierający sobie gila w rękaw jest zauroczony kobietą, która nie tylko przez nie jedno przeszła, padając czasem na twarz, to mimo wszystko zachowała swój urok osobisty, pewność siebie i co najważniejsze, radości z życia. :) To działa jak magnez. :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej, jestem miłym, nieśmiałym chłopakiem. Chciałbym poznać fajną kobietę, która wprowadzi mnie w świat seksu :) Tylko Warszawa! Kontakt: b i t (kropka) l y / m l o d y t y g r y s e k (bez spacji i z kropką)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×