Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kokolino77

Orbit Baby G2

Polecane posty

Gość Ewelina77
Witam wszystkie kobietki :) Mam pytanie, bo sama jestem posiadaczka tego wozka ale potrzebowala bym do niego fotelik samochodowy, moze posiada któraś do sprzedania fotelik do orbit baby g2 ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martuus
Witam, mam do sprzedania wózek Orbit Baby w kolorze Ruby Red - duży zestaw: gondola, nosidełko/fotelik dla niemowlaka + baza, spacerówka z koszami bocznymi i zestawami pogodowymi dużym i małym. Stan bardzo dobry. Zainteresowane osoby zapraszam do kontaktu marrsu@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wózek to jeszcze ale w życiu nie kupiłabym używanego fotelika = to niebezpieczne dla dziecka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja zdecydowanie polecam orbit baby g2, swietny wozek w slicznych kolorkach dostepny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fajny ten orbit baby g2. A co do używanego fotelika, dlaczego sądzisz że to niebezpieczne? możesz uzasadnić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wszystko spoko, ale jest STRASZNIE brzydki!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a tam brzydki, mnie sie akurat podoba. nawet bardzo podoba a jak zobaczyłam tą z gondoli zrobioną to sie zakochałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość1234ja
Wózka nie kupuje sie za wygląd , co innego jest ważne W Orbicie podobają mi się trzy rzeczy - płozy do robienia kołyski albo bujaczka, obracane siedzisko bez potrzeby zdejmowania i przedłużona chroniąca przed słońcem, wiatrem i szkodliwym UV budka a wygląd- jak kto lubi, mi by pasował :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ooola023
a czy któraś z dziewczyn tutaj może cokolwiek powiedzieć o nowym modelu G3?? jakie są różnice w porównaniu do poprzedniego? i czy faktycznie warto? bo stylistyka, nie powiem, bardzo mi się podoba i obecnie poważnie się nad nim zastanawiam. :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
G3 dopiero się pojawił niedawno, więc opinii o nim było baaardzo malutko jak kupowałam, ale jestem zadowolona, mimo, że był to trochę zakup w ciemno. :) z tego co znalazłam przed zakupem na stronach z tym wózkiem to ulepszony został hamulec nożny, inne materiały, jest inna konstrukcja kół, podwójny uchwyt na kubek i ułatwione składanie ramy. i faktycznie ma to odbicie w rzeczywistości, a mam porównanie z G2, bo koleżanka miała. mnie ten wózek bardzo odpowiada, naprawdę komfortowy i w prowadzeniu, i dla dziecka, a amortyzację ma bezbłędną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ciekawa jestem która to polska celebrytka sprawi obie ten nowy Orbit Baby :) w Stanach to co druga ma ten wózek a u nas na razie chyba tylko Mucha ( chyba ze kogoś przeoczyłam)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy któraś z dziewczyn ma do sprzedania ten wózek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×