Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gyrosowy temat

U was też gyros jest tak popularny?

Polecane posty

Gość gyrosowy temat

Gdzie się nie ruszę, odwiedziny u siostry, koleżanek znajomych wszędzie ta sałatka. Ostatnio nawet na imprezie firmowej nieśmiertelny gyros. Znajomi wpadają do nas na sylwestra, pytają co mają przynieść i czy może to być gyros. Moje dzieci wcinają gyrosa zanim jeszcze go zrobię, a mąż mógłby jeść na śniadanie, obiad, kolację. Co o tym myślicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jakieś dziwaczne to jest
u nas gyros nie jest tak popularny, rzadko go widać na przyjęciach a ostatnio były wizyty u rodziny i tylko u jednych był gyros. Ja sama bardzo rzadko robię, jakoś nie przepadam za taką sałatką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość u nas nie jest
myslimy, ze wszyscy sa uzaleznieni od glutamianu sodu, ktorym przyprawiaja mieso do tej salatki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość *Kafeteriankaaa*
uwielbiam ja :) w sobote ją robie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość u nas też wszędzie go pełno
Dwie szwagierki na święta robiły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moja mamcia
na szczęście nie !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mieszkam na mazowszu pare lat temu jadlam ale teraz nigdzie u nikogo sie z nią nie spotkalam my tez nie robimy nie przepadam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moda na gyros salatke minela jakies 2-3 lata temu. owszem nadal czesto sie spotyka ale zdecydowanie zadziej nioz kiedys. sama robiłam na święta :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moze nie jest tak popularna
ale na pewno jak jestem na jakiejś imprezie i jest ta sałatka to najszybciej znika ze stołów ;) Ja też ją bardzo lubię

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja pierdacze
tak, to taka moda, jak kiedys, troche wczesniej, byla moda na kotlety panierowane w zupie cebulowej, albo ogonowej :D tez taki szal na produkt o smaku glutamianu sodu. ciekawe, co nastepnego wymysla.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość może nie jest tak popularna
weź się nie czepiaj jak w każdym temacie bo tylko to potrafisz :o Kto powiedział że sałatkę "gyros" każdy robi w gotowej przyprawie? Ja używam do kurczaka przypraw według uznania i są to naturalne przyprawy a reszta składników to niby zła jest? :o Poza tym ciekawa jestem czy jak robisz sałatki to nie używasz majonezu? :o to to samo swinstwo a na każdym stole się znajduje, tylko mi nie pisz ze majonez robisz sama. Z resztą już każdy kto czytał twoje posty wie, że ty w ogóle gotować nie potrafisz bo jeszcze nigdy nie napisałaś żadnego przepisu ani jak robisz konkretne danie tylko wyśmiewasz innych. Widzę że czerpiesz z tego wielką przyjemność, bo widocznie z niczego innego nie możesz :( Przykro mi, ale radzę ci zamiast wylewać swoją złość na forum to przejdź się na spacer, przewietrzysz się i zaraz lepiej się poczujesz ;) Napij się wody z leśnego źródełka bo ta ze sklepu to też jest niezdrowa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja pierdacze
ale dlaczego bierzesz moj komentarz do siebie, skoro nie przyprawiasz salatki chemiczna przyprawa do gyrosa? przeciez chyba zrozumialas o co mi chodzilo? majonezu sama nie robie, kupuje zas taki, ktory jest zrobiony z naturalnych, sklanikow. eko jak sie uda. jaki w tym problem? a ze nie umiem gotowac? to chyba sobie zarty robisz :D jak bym sie nie znala na gotowaniu, to nie wstawialabym tu komentarzy, ktore tak bola osoby krytykowane ;) 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja pierdacze
i nie myl mojego chichotu ze zloscia ;) i naprawde nie sil sie na komentarze w stylu o wodzie ze zrodelka, bo takie popadanie w skrajnosci jest zalosne :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość może nie jest tak popularna
a boli mnie bo co kogo interesuje jak robi daną potrawę? Chcą się truć to mogą nawet ocet pić litrami ale nie wcinam się w każdy topik i nie krytykuję, kiedy ktoś napisze że dodał wegetę do zupy, chociaż sama nie używam bo myślę że to zbędne. A zauważyłam ze zawsze wcinasz się w topiki gdzie ktoś prosi o radę czy przepis i nigdy nie odpowiesz na temat tylko krytykujesz jak zauważysz, że ktoś inny napisze o kostce czy sosie z torebki... Dlaczego nie potrafisz odpowiedziec na temat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja te sałatkę robię raz na kilka miesięcy, mimo, że ją uwielbiamy z mężem. U nikogo innego jej nie jadamy, więc trudno mi powiedzieć, czy jest popularna czy nie. Zresztą każdy chyba te sałatkę robi po swojemu. W mojej jest tylko smazony kurczak, czerwona cebula, ogorki maryn, cała pekinska w sosie koperk-ziolo i majonez - jest rewelacyjna. Nie dodaje np kukurydzy, ktora wg mnie niszczy smak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja pierdacze
a przepraszam, czy mam taki obowiazek? zreszta, odpowiadam na temat wiecej niz myslisz, a ze ciagle sie inaczej podpisuje, jak ty zreszta tez, to dlatego nie wiesz o tym ;) poza tym pytasz 'co kogo interesuje jak ktos gotuje' a interesuje i to bardzo! dlatego jest to forum. pelnie tu swoja misje obrzydzania ludziom glutamianu sodu od lat, zreszta nie tylko jak, ale wiele osob, i musze ci powiedziac, ze widac juz poprawe. to nie chodzi o to, ze wegeta, jak piszesz, jest zbedna. ludzie uzywajacy jej i innych chemicznych przypraw nie dostarczaja organizmowi tego, co zapewnia naturalna zywnosc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja pierdacze
a widzisz ... bo tak jak ty opisalas to jest poezja :) dobrej jakosci mieso, piekne przyprawy. a nie ... no ... wiadomo ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katinccova
:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie bardzo. Praktycznie, gdzie nie jestem tam gyros, ale moja wersja jest bardzo skromna i to już chyba nie gyros, bo nie dodaję cebuli i kukurydzy (nie lubimy). U znajomych, kogoś z rodziny gyros jest bardzo często. W maju byłam na kilku przyjęciach komunijnych i latem na kilku ślubach i w każdej restauracji, w której gościłam był gyros. Zauważyłam, że dużo osób lubi tę sałatkę i błyskawicznie znika ze stołu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie nie i jeszcze raz nie
Nigdy nie jadłam tej sałatki, nie spotkałam się z nią ani u znajomych, ani tym bardziej w restauracji. Nie wiem nawet jak ta sałatka wygląda. Czytałam o niej na kafeterii, ale w życiu się z nią nie spotkałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sdfghjkl
Znowu to sfrustrowane pudło sie odzywa "ja pierdacze" i jak zwykle nic nie ma do powiedzenia na temat.I jak zwykle daje dowód jaka nogą jest w kuchni.Nauczyła sie od kogos jednego tektu i tak go tłucze.Zgadzam sie jeszcze żadnego przepisu nie podała. A wiec moja sałatka nie za bardzo mi smakuje a mojej bratowej jest pyszna a niby tak samo robimy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość *ja pierdacze*
:D ej, co sie tak zloscisz? przeczytaj jeszcze raz moje 2 ostatnie wpisy, bo poki co sie myslisz ;) myslisz, ze pisze tu tylko pod jednym nickiem? jak juz wspomnialam, gdybym nie umiala gotowac, to bym gotowala sztuczne smiecie i parowki, jak te, co tu krytykuje. a krytykowac bede, bo po co jesc plastiki. tak jak i ty wiele rzeczy krytykujesz. i jeszcze przy tym jest sie z czego posmiac. nie dopatruj sie wiec sfrustrowanych pudel, bo sama sie w nie zamienisz ;) 🖐️ ps. jakas wielce rozgniewana osoba zaczernila nik "ja pierdacze" ho ho, gratuluje sprytu. takze oryginalnego "ja pierdacze" juz tu, kuwaszej wielkiej radosci, nie zobaczycie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kjnjkdnsj
a z czego się składa ta sałatka??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość *ja pierdacze*
z gówna kretynko :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gyros to gyros
Gyros potrawa kuchni greckiej. Mięso opiekane na wielkim rożnie, z promiennikami elektrycznymi lub gazowymi, obracanym, zwykle elektrycznie, wokół pionowej osi. Po osiągnięciu gotowości konsumpcyjnej, stopniowo odcinane jest długim nożem lub specjalnym nożem elektrycznym, jako kilkucentymetrowej długości "wiórki" . A nie kurde wymieszane mięso z kapustą pekinska i majonezem!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylwestrowo i noworocznie
no tak, ale tlumacz tym cymbalom :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zabiha halal
czy to prawda,ze prawdziwy gyros jest robiony z miesa zmielonego na paste,tym sie oblepia rozno i potem piecze pionowo i skrawa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×