Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

klątwa faraona

Najsymaptyczniejszy facet na KAFE to..........

Polecane posty

Gość Alessandro Italia
13:06 pijany kjójićek uprawiałaś przygodny seks? 13:08 Zbanowane Kciukiem króliczku coś w ten deseń ,ale nie to jest najgorsze żeby to choć nieznajomy był... wez przestan krecic, bo jestes kurrwa smieszna :o zaraz napiszesz, ze tylko przytulilas sie do niego :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie jestem wredna, choc wyglądam, poza tym, to , że SS na ogół b sympatyczny, ale ma skaze na charakterze w postaci.. nieważne, to nie moj problem. Ja go dalej lubię, choć nie rozmawiam:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alessandro Italia
kurrwa nie dosc ze brzydka to jeszcze glupia jak but :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zbanowane po co ty się tłumaczysz ? To twój kurator ? miałaś zawiasy na uprawianie seksu czy o co chodzi ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja kiedyś też pisałam z tym obywatelem SS i nawet mądrze pisał, tak przyjaźnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alessandro Italia
O KUURWA ALE TY JESTES TEPA :D:D zaraz napiszesz, ze tamten temat to noworoczna prowokacja 🖐️ PS: bez odbioru puszczalska szmato z chelma 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ovjh
On mi sie zawsze podobal... coz. Skoro ma zonke i dziecko to ja pasuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie tłumacze. po prostu wkoorwia mnie bęcwal, który wciska mi w usta nie moje słowa.. przez takich zyebow nie jestem lubiana, bo sobie sam coś dopisze, swoje wywnioskuje a pozniej krąży taki smród za mną:) starterka, okey nie gadajmy o nim, bo znowu zacznie mieć pretensje, że z niego tu celebrytę robie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daj spokój nakręcasz tylko takich chcących udowodnić wyższość BN nad Wielkanocą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kiedy wyniki tego plebiscytu będą? Komisja jeszcze liczy ? ale na co ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ogłupiało ogłupiało
Nie jesteś lubiana przez swój charakter 🖐️. W paru tematach atakowałaś ludzi ze względu na ich wygląd, więc nie dziw się, ze teraz cie nie lubią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ogłupiało ogłupiało
Ale robiłaś to w chamski sposób, a biorąc pod uwagę twój wygląd było to co najmniej śmieszne 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie da sie każdemu podobac. a, że się wyrażam dosadnie, to wg mnie dobrze, wiem, że ideałem nie jestem i po mnie też jadą. tylko, ze ja mam t o w doopie :) i mojemu się podobam:D:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zbanowane Kciukiem nie jestem wredna, choc wyglądam, poza tym, to , że SS na ogół b sympatyczny, ale ma skaze na charakterze w postaci.. nieważne, to nie moj problem. Jestem ciekawa cn mialas na mysli ale nie ciagne dalej tej dyskusji...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Elfemetkaa
Zbanowane Kciukiem nie da sie każdemu podobac. a, że się wyrażam dosadnie, to wg mnie dobrze, wiem, że ideałem nie jestem i po mnie też jadą. tylko, ze ja mam t o w doopie i mojemu się podobam Ciekawe kurwa kto ją zechciał :D ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lukresyjna Lekresya
A ja bym głosowała na Sebastosa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ellennaa
OIivia22 uzasadnij

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×