Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość przykry samotnik

Sylwester w samotności

Polecane posty

Gość is too late
przykry samotnik _ znajdź sobie kogoś z kim pójdziesz chłopak kolega , not important, po prostu baw się jak ty chcesz mniej w du**e opinię wszystkich !! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przykry samotnik
Dziękuję. Ale sądzę, ze każdy zdołałby coś wymyślić jakby tylko się postarał. Jak pisałam posta to nie miałam szans na to, a teraz one ciągle rosną. :) Jeszcze nie jest za późno, możecie nadal próbować :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przykry samotnik
is too late - ja juz sobie znalazłam, tylko jeszcze nie wiem czy wypali :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość is too late
nie ogarniam twojego toku myśl. najpierw smucisz teraz się cieszysz , dziewczyno zastanów się bo całe życie ci tak przeleci przez palce ! bierz kolegę czy chłopaka jak masz i na imprezkę , migiem !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przykry samotnik
nie mam chłopaka, ani kolegi! pierw myślałam, ze spędze sylwester wd omu, bo wszyscy mnie wystawili, a teraz jednak napisałam do kumpeli i ona byc może mnie weźmie z sobą na imprezę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość is too late
to dobrze , a tak po za tym mogła byś trochę wyluzować bo masz 17 lat a płaczesz o tego sylwka strasznie ! nie pierwszy i nie ostatni ! ale jak tak się zastanawiasz to powodzenia ! :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przykry samotnik
mam 17 lat, więc chcę się bawić :D nie będę czekać nie wiadomo ile, bo impreza sama do mnie nie przyjdzie, muszę coś zdziałać, no i dziękuję, oby się udało :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przykry samotnik
Wiecie? Nie udało mi się wkręcić jednak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwester srester .. do dupy a nie na zabawe... chodzi ci o to ze nie będziesz miała co powiedzieć koleżanką w klasie ?? LOL cóż powiesz, że sie świetnie bawiłaś z Korą i Marylka :D Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przykry samotnik
chciałam się trochę zabawić, a nie siedzieć sama w domu :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mertens
przykry samotnik - jak nie masz z kim porozmawiać możesz napisać do mnie - GG: 2970749 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ansjxhwefhj
przykry samotnik- nie martw sie ja tez spedziłam wiele sylwestrów w samotność albo zamulałyśmy z koleżanką we dwie. To nie jest koniec świata! Z sylwstrem wiąże się straszna presja, jak gdzieś nie pojdziesz to jestes no-lifem i w ogóle wyrzutkiem społeczeństwa :P a to nieprawda! Impreza sylwestrowa to impreza jak każda inna, serio NICZYM się nie rózni, no może poza fajerwerkami i odliczaniem. I to by było na tyle, wcale nie musi byc lepsza od tych wszytskich w ciągu roku. Jeszcze sie wyszalejesz! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Poznoniok
A z jakich miejsc jesteście w ogóle wszyscy co nie macie gdzie iść na sylwka??? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 5ty6ujytgyuk
ja tez spedzam sylwestra sama w domu, moi rodzice ida do znajomych a ja nie. Kolezanka miala wyprawac sylwestra ale cos nie poszlo, ale sie nie przejmuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Po co spędzać sylwestra samotnie. Wejdźcie na http://www.sylwester.lublin.pl i poszukajcie drugiej połówki na ich FanPage. Ja w tamtym roku bawiłam się z zaj.... ludźmi. Pozdrawiam, Rusure

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zależy co kto lubi. Jak komuś odpowiada spędzanie Sylwestra w domu, to czemu nie. Ale też nie ma się co martwić, bo nawet jak się nie ma planów to można przecież wybrać się na jakąś zorganizowaną imprezę. Myślę, że można w tym czasie kogoś poznać. Poza tym jak jeszcze nie macie planów i niczego nie zarezerwowaliście to w Hotelu Niebieski w Krakowie jeszcze są wolne miejsca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sali88
Ja tam, nie zamierzam spędzać Sylwestra w Samotności. Mam zamiar gdzieś sobie pojechać. Własnie przeglądam tutaj oferty http://www.fajnewczasy.pl/oferty_specjalne/sylwester nie mam zamiaru siedzieć na tyłku przed telewizorem. Skoro mogę się gdzieś ruszyć i kogoś poznać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niebiański samotnik
A czy w tym roku przykry samotniku idziesz na sylwestra? Bardzo mnie to interesuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marines555
Sylwestra nie trzeba spędzać w samotności. Najlepiej iść na jakąś zorganizowaną imprezę jak np. ta: http://www.primaveraspa.pl/cennik-pakiety/kubanski-sylwester-nad-morzem/ Sylwester 2016 w Primavera to impreza nad samym morzem, w Jastrzebiej Górze. Cała zabawa będzie w stylu Kubańskim więc nie zabraknie gorących rytmów i przebrań. Może być naprawdę super :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×