Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Egoist_*31

Dlaczego Faceci którzy zdradzają na lewo i prawo mają mega powodzenie?

Polecane posty

Gość nie dziwne tylko życiowe
a odpowiedź na Twoje pytanie to w sumie cała kafeteria i biedne kobietki, które przecież tak kochają swoich ruchaczy:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dlatego, że żeby zdradzać trzeba najpierw mieć powodzenie ;) Inaczej mogą być z tym problemy techniczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzanna Amelia #####
Odwrotnie: faceci co maja powodzenie moga zdradzac na prawo i lewo bo sa na nich amatorki. A ci mniej atrakcyjni musza siedziec cicho i byc wierni bo straca nawet to co maja. To samo dotyczy kobiet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość To że nie masz znajomych
wwysokie obcasy - dlaczego wyrabiasz opinie WSZYSTKIM kobietom?:o chyba ze to kolejny prawiczek ktory ubzdurał sobie,że kobiety lecą na kasę :D Tak czy inaczej - zacznijmy od tego że przy takich facetach kobiety czują się wyjątkowo, bo oni mają dobrą bajerę ale i potrafią stworzyc klimat, sprawić ze dziewczyna ufa i czuje sie dobrze w jego towarzystwie. Cała zagadka. A Wy nie potraficie wyrwac laski i sprawiacie wrazenie cioty. Która by chciala z takim byc? Tak samo dziala w strone kobiet.Zeby cos miec, trzeba sobie na to zapracować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Egoist
Jem rzygi i szczochy:O:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tez_popieprzony
"zaraz ale my wam dostępu do tej kasy nie dajemy? - więc? myslałem że lepem jest twarz" Ty chyba tej kasy nie masz, bo zeby ja miec choc troche trzeba miec oleju w lepetynie :P. Przeciez to nie chodzi o fakty tylko o nadzieje takowej pannicy, ze ze zrodelka cos skapnie ;). Lepem nie jest twarz ani inteligencja tylko kasa przyjacielu. Sam mialem taka pannice pare lat temu na rozkladzie, bylem dla niej przytojny, z boskim poczuciem humoru ale ... Ale nie bylem biznesmenem :). Ostatnio jak sie z nia widzialem to miala jakiegos starego capa, ze niby lubi starszych :). Generalnie kobiety leca na tych co maja kase lub na tych co rokuja na te kase. To jest ta prosta zasada. Oczywiscie wyjatki od reguly istnieja jak zawsze ale rozmawiamy tu raczej o ogolnych zasadach. No moze jest jeszcze jeden istotny czynnik : dobry bajer za pomoca ktorego przedstawia sie to, co chce uslyszec niewiasta :). Jako, ze kobiety zyja na plaszczyznie slow nie zas faktow. Inaczej mowiac mozesz ja napierdalac, a i tak cie bedzie kochac jesli opkaujesz to ladnie slowami ;). to taki ekstremalny przyklad :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bo tak jest i juz !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
powodzenie? nie ośmieszajcie się tylko d***** latają za frajerami,pieniądze to dodatek do miłośći,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szczera prawda co prawda akurat ja jestem wierny ale mam pełno okazji, myślę że to przez nieśmiałość ona mnie hamuje często seks mi oferowały mężatki czy kobiety w związkach które w domu udają tzw. porządną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pieniądze nie dają powodzenia, powodzenie mają same pieniądze a nie ich właściciel. Właściciel to droga do celu, pin do karty. Właściciel to idiota, jeśli myśli, że ma powodzenie to jest kretynem, nie ma go... To tak jakbym ja leciał na laskę, za to, że jej stary jest właścicielem największego klubu piłkarskiego. Poza tym każdy mąż to idiota, substytut tatusia, dającego bezpieczeństwo. Tatusia się może i kocha ale nie widzi w nim faceta. Facet to koleś z pracy albo przystojny sąsiad. Jeśli dałeś kobiecie to co dawał jej tatuś to jesteś jej tatusiem, stąd poczucie bezpieczeństwa, którego tak szukają nie podnieca wcale. Po ślubie dokładnie to widać. Daj kobiecie kasę, daj dom, daj bezpieczeństwo i masz córeczkę po jakimś czasie. Smutna prawda. Inna sprawa, że na stałe wielu facetów szuka substytutu mamusi. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Smutna prawda jest taka, że nie przyszło Ci do głowy, że niektórzy są ze sobą z miłości. I dają sobie o wiele więcej niż tatuś czy mamusia. A ty zostaniesz starym samotnym dziadem z sieczką w głowie. Co najwyżej możesz zostać haha sąsiadem, który sra ze strachu bo musiałby coś więcej dać od siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z tego co widać gołym okiem większość daje sobie jeszcze mniej niż tatusiowe czy mamusie a nie odwrotnie. Miałem parę kobiet i niestety może masz rację, źle trafiałem, kochałem i chciałem być kochany, niestety kobiety też chciały być kochane, ale kochać to już nie, skoro ma się barana co kocha za darmo. Kalkulacji nauczyły mnie właśnie laski. Natomiast słowa: "A ty zostaniesz starym samotnym dziadem z sieczką w głowie" doskonale pokazują Twoje pobudki, z których szukasz tego wybranka, po prostu boisz się samotności, zwłaszcza na stare lata, ja się nie boję ani teraz ani później. Podejrzewam, że dzieci też zrobisz albo masz, żeby miał Ci kto podać wodę na łożu śmierci. To jest właśnie ta Twoja kobieca miłość. Coś za coś to nie miłość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziś śmiecia to sobie raszplo poszukaj w swojej patologicznej rodzince,znajdziesz niejednego. Ty też jesteś tylko i wyłącznie śmieciem dla normalnych ludzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Miałem parę kobiet x miałeś to ty krzywe nogi jak srałeś :D tłumoku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×