Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość panna_senna_2012

Taka chemia między nami i on wrócił

Polecane posty

Gość panna_senna_2012

Odszukał mnie choć nie wiedział gdzie mieszkam. Pocałował z zaskoczenia. Powiedziałam, że nic z tego nie będzie. Wiedziałam, że zraniłam go. Kiedyś czułam do niego niesamowitą chemię. Zauroczyłam się w jego charakterze. Z wyglądu raczej nie miałby u mnie szans, bo wychodzę z założenia, że do zakochania nie wystarczy super charakter ale też pociąg seksualny. Odszukałam go, chciałam wyjaśnić, dlaczego tak postąpiłam, że mam kogoś, że kiedyś zauroczyłam się w nim. On tak się ucieszył, bo chyba myślał, że chcę z nim być. Znowu pocałował, a we mnie odżyło tamto uczucie. Choć mam kogoś miałam ochotę pójść z nim do łóżka, kochać się z nim przez całą noc. Potem przyszło racjonalne myślenie, że przecież tak nie mogę. Chciałam mu wszystko wyznać, że kiedyś zauroczyłam się w nim, a teraz mam na niego straszną ochotę ale z tego względu, że jestem zajęta bycie razem nie wchodzi w grę I wtedy się obudziłam :P ale ta historia jest prawdziwa. Poczułam kiedyś do pewnego faceta niesamowitą chemię. Mogliśmy godzinami rozmawiać patrząc sobie w oczy, tacy szczęśliwi, że uśmiech nie schodził nam z twarzy. Niestety, kontakt się urwał. Ale ten sen skłonił mnie do myślenia. Co by było gdyby ktoś taki pojawił się na mojej drodze? Czy potrafiłabym zdradzić? Myślę, że nie, choć byłoby ciężko...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×