Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Dareios

Seks analny [raz jeszcze]

Polecane posty

Zastanawia mnie skąd opór większości kobiet przed tym rodzajem seksu. Czy chodzi o ewentualny ból? Czy raczej dziwne nastawienie, że "to nie do tego służy"? Dlaczego piszę dziwne? Ano dlatego że usta też do czego innego słu.żą a dziś, w 2012 roku seks oralny chyba nie jest obcy dla żadnego nowoczesnego człowieka. Ba, co tam seks oralny, przecież usta do całowania tez nie służą. Jakby nie było seks analny jest jedną z fiorm seksu, takimi jak oral czy hiszpan, który może przynosić rozkosz obojgu partnerom. I mam wrażenie że opory przed seksem analnym mają raczej charakter mentalny. A szkoda. Nie warto się ograniczać w imię bliżej nieokreslonych praw moralnych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gdeuhud
Dla czego? ja lubię anal, ake muszę być czysta w środku. Też doznania podczas seksu analnego są bardzo mile. Oral też daje mi rozkosz. Nie jestem z tych, pseudo Matka Polka klasycznie i po ciemku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ktoś9e4284
Chciałabym spróbować ale niestety mój partner co do tego jest troszkę przeciwny...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do gdeuhud
a lubisz ostry anal?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gdeuhud
Lubię jak jest dobrze, taką ostrą jazdę też lubię, ale muszę mieć na to ochotę i być wyjątkowo rozpalona. Nie rozumiem dla czego sex analny to jakieś tabu?? można mieć dzięki niemu też miłe doznania. Ja np. jestem bardzo pobudzona analnie, ale musi być spełniony jeden warunek czystość. Bo inaczej sex traci urok, a tym przypadku to konieczność.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak nie ma przed tym żadnych oporów kwestii moralnej, nie przydzi mnie to ale...usta to nie to samo co odbyt... z powodów nie do czego słuzy a czysto anatomicznych. CZY TY TEŻ BAWISZ SIĘ SWOIM ODBYTEM, UZYWASZ WIBRATPRA ANALEGO? " Przed taką zabawą radzę zapytać się lekarza (najlepiej ginekologa) o przeciwwskazaniach i skutkach ubocznych. Przeciwwskazaniem są: hemoroidy, szczelina odbytu i inne schodzenia odbytnicy. Skutki uboczne krótkotrwałe (mogą, ale nie muszą występować): ból, gazy, uczucie rozdęcia brzucha, bóle jelit, biegunka lub zaparcia, przebicie ściany jelita. Skutki długotrwałe: hemoroidy, szczelina odbytu, rozluźnienie zwieracza, wypadanie odbytu, nietrzymanie stolca i gazów. Jako ginekolog stwierdzam, że zdecydowanie niewielka liczba osób uprawiających sex analny jest w pełni świadoma konsekwencji. I niestety muszę z żalem przyznać, iż mężczyźni zdecydowanie częściej ignorują owe skutki, skupiając się jedynie na własnej przyjemności. Więc drodzy panowie i panie, zanim zaczniecie uprawiać seks analny miejcie również na względzie zdrowie własne i swoich partneK"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×