Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

królikov

szczęśliwego nowego roku i

Polecane posty

Swoja droga to tez motzne, obrazac sie o taka niewinna przerobke, gdy byly 100x gorsze :D🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pewnie to druga część powodu, bo pierwsza to taka że go tak jakby wychooyałam, ale niechcący :( :classic_cool: ale przyznaję Ci rację 😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A moim idolem jest ten karzełek yyughiuh, ktory wkleja swoje nagie zdjecia z nieogolonym fiutem na damskie forum :D🖐️. A te jego wywody i zalenie sie :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Koorwa co ja pisze :classic_cool: ? Te fotki pojawily sie na forume pare dni temu i gdy je otworzylem to nie byly jeszcze ocenzurowane :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie masz czego :classic_cool:. Po przypadkowym kliknieciu w link musialem leciec do toalety i " I was praying to the porcelain gods" :D🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oczywiscie, ze przypadkowym 😴:classic_cool:. Nie bylo zadnego ostrzezenia w stylu "Achtung! Attenzione ! Fotka stulejarza z nieogolonymi okolicami intymnymi z ktorych w kazdej chwili moga wyskoczyc malpy" :D🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i pewnie całkiem przypadkiem zachowałeś, żeby później całkiem przypadkiem to wykorzystać w przypadkowy sposób :classic_cool: ? 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie naciskaj :classic_cool:🖐️. Ey, dzisiaj mialem przeyeebane pytanie na ekonomii : "Kreacja kredytu, a podaż pieniądza" :classic_cool:. Nawet nie wiedzialem jak sie za to zabrac :D🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wybralem ja sobie jako przedmiot ogolny, aby zyskac troche punktow ECTS :classic_cool:. Byly 4 pytania, a na kazde byla przeznaczona strona A4 :D🖐️. Napisalem odpowiedzi na 3 pytania, na ostatnim niestety poleglem :classic_cool:. Zaliczyc, na pewno zalicze, ale nie wiem na jaka ocene :classic_cool:. Wykres o fazach cyklu koniunkturalnego oraz o elastycznosci dochodowej popytu nie wyszedl mi zbyt dobrze, bo rysowalem go na kolanie :D🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
po polsku nie do końca rozpoznaję , ale pewnie przerabiałam :D grunt, że zaliczysz, ale w sumie minimum chyba Cię nie satysfakcjonuje? osobiście wolę mieć poprawkę niż zdać byle jak :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oczywiscie, ze nie 🖐️. Mam wygorowane ambicje :classic_cool:. Ale w 1 semestrze pewnie 2-3 przedmioty zalicze pewnie na 3, bo troche sie opierdzielalem :classic_cool:. Ale w semestrze letnim zaczne ossstro sie uczyc, tym bardziej, ze bede mial historie prawa polskiego i powszechna historie prawa. Historia jest moja pasja :classic_cool:🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×