Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

królikov

szczęśliwego nowego roku i

Polecane posty

Tak, jestem jednorecznym bandyta :classic_cool:🖐️ PS: nie wpomne kto kiedys wspominal o tym, ze jest samowystarczalny :D🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmm, nick ten osoby jest zwiazany ze stanem upojenia alkoholowego oraz jest zdrobnieniem nazwy pewnego futrzaka z ktorego robi sie pasztet :classic_cool:🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a czy ktoś tu kiedyś wspomniał o śnie o pewnych futrzastych z rodziny zającowatych? :classic_cool: 🖐️ pewnie stąd te info :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co dziś jesz? dla odmiany frytki może? :classic_cool: ja sobie chyba zaaplikuję lampeczkę wineczka na bardzo dobry sen :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
akurat nie przepadam :classic_cool: i w ogóle za mięsem też nie, a Ty pewnie jesteś 100% mięsożercą? 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem otwarty na kazdy rodzaj muzyki, slucham tego co mi wpadnie w ucho i nie ograniczam sie tylko do jednego gatunku :classic_cool:🖐️. A wiec, znasz mnie :classic_cool: ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widze, ze masz duze problemy ze spacja :classic_cool:🖐️ Dobra ide spac, takze dobranoc und kolorowych snow 👄🖐️:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurda, uwielbiam nieoczekiwane wizyty z samego rana 😠:classic_cool: Zapomnialem wczoraj zapytac :classic_cool:. Tate kontroluje Twoje zakupy, ze zabroniono Ci kupic kolejna pare szpilek :D:classic_cool: ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
trzeba było nie otwierać drzwi :classic_cool: nie tate :D 🖐️ ktoś kto dba o nie złamanie moich postanowień 😴 :classic_cool: ale i tak je sobie kupię :classic_cool: 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mialem nie otworzyc drzwi wlasnej matce :classic_cool:🖐️:D ? Rozumiem, ze ten "ktos" jest Twoim sumieniem :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeśli mami, to można wybaczyć :classic_cool: nie, bo w sumie o kafe wiedzątylko 2 osoby z mojego najbliższego otoczenia :classic_cool: także z tym muszę uporaćsię sama 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×