Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

królikov

szczęśliwego nowego roku i

Polecane posty

chyba tracę motywację do przegrywania życia na kafe 😭 co robisz? bo szukam jakiejś inspiracji, żeby tylko się nie uczyć :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Garene
Znowu nie mam neta... Do tej pory siedzialem na fejsbuku, a teraz chyba obejrze jakis film. Nie mozesz stracic motywacji, kafe jest jak tlen. PS: dziewczyny lubia chlopakow w garniturach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Musze przyznac, ze calkiem dobrze sie czuje w garniturze :classic_cool:. Moglbym w nim chodzic codziennie :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aha, dobrze wiedziec :classic_cool:. To mile, ze tak dbasz o moje zdrowie :classic_cool::D PS: przed chwila poparzylem sie olejem przy smazeniu frytek 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie mam tendencji do tycia, niewazne ile zjem, a poza tym w mojej rodzinie nie ma grubasow :classic_cool:🖐️. W koncu mam czas na jedzenie, bo od 3 dni jadlem tylko sniadanie i czasami jakas zupke na kolacje :classic_cool:. Przed egzaminami nigdy nie mam ochoty na jedzenie :D🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czyli masz dobre geny, mówisz? :D :classic_cool: mam tak samo, 😭 gdy się stresuje nie jestem w stanie nic połknąć. kiedy kończysz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co koncze, bo mam sporo skojarzen :classic_cool::D🖐️ ? To nie ze stresu, po prostu "zapominam" o jedzeniu, bo jestem pochloniety nauka :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oficjalnie sesje koncze 1 lutego. A odpowiedzi na reszte skojarzen przyjda z czasem :classic_cool:🖐️ Od czasow gimnazjum nie odczuwam stersu przed egzaminami itp. :classic_cool:. Nawet zdajac egzamin na prawo jazdy nie czulem zupelnie nic :classic_cool:. Powiem wiecej, chcialo mi sie smiac, gdy zobaczylem przestraszone twarze osob, ktore czekaly na egzamin praktyczny :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:classic_cool: no to zazdroszczę, bo ja zawsze panikuję godzinę przed, przez 3o minut 😭 nie wspominając o momentach kilka tygodni/dni przed egzaminem :O chyba spadam, bo czeka mnie ciężki dzień chodzenia po sklepach i kupowania sukienek :classic_cool: kolorowych 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zayebiscie :classic_cool: z tym, ze kupiłam wszystko inne oprócz tego co chciałam 😠 i zabroniono mi kupić kolejnej pary szpilek do kolekcji, także orgazmu nie było :( 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gaene orange
Garen, Potęga Demacii Najbardziej obawiam sie ustnego z prawa rzymskiego . Stary dziadele lubi sie znecac nad studentami i gnebic ich psychicznie wyjaśnienie. Stary dziadełe, klękającego studenta robiącego ustny, poklepuje po plecach skórzanym pejczykiem 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gaene orange
pijany kjójićek mam tak samo, gdy się stresuje nie jestem w stanie nic połknąć. - Dlatego najpierw poznaj partnera, żeby się oswoić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×