Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

królikov

szczęśliwego nowego roku i

Polecane posty

właśnie że nie jest tak śmieszne koorwa 😠 :classic_cool: 😴 :classic_cool: 🖐️ jasne, później byś się ze mnie śmiał przez tydzień 😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czyzbys wykonywala jakis gest :classic_cool:🖐️ ? Nooo powiedz :classic_cool: Tak, mozesz byc dumna ze swojego talentu :classic_cool:. Przerobki to Twoja mocna strona :D🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W takim razie musialas miec cos fanego na rece :classic_cool:🖐️ A wlosy jak zwykle zajeebiste :classic_cool:. Pewnie bardzo o nie dbasz :classic_cool:🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to gratuluje, ja niestety nie mam czego opijac :classic_cool:🖐️. Czytajac na forum o kolejnych "wyczynach" egzaminatorow mam ochote rzucic ta uczelnie w peezdu :o🖐️ Nie mam pojecia co to moglo byc :classic_cool:. Jakas mala podpowiedz :classic_cool: ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tylko nie pisz, ze jakis kremowy, limonkowy czy turkusowy, bo nie trafiaja do mnie te okreslenia :classic_cool:🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Juz myslalem, ze darujesz sobie te okreslenie "mlody" 😴:classic_cool: Nie sprecyzowalas pytania, wiec nic dziwnego, ze nie trafilem :D:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widze, ze zarazam Cie swoimi myslami :classic_cool:🖐️ Dobra, niech Ci bedzie :D:classic_cool:. To teraz mozesz napisac co mialas na/w rece :classic_cool::)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×