Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

królikov

szczęśliwego nowego roku i

Polecane posty

Nie o to chodzi, po prostu nie chce o tym rozmawiac, a tym bardziej na forum 🖐️ PS: wygladasz na mlodsza ode mnie, chyba bedziesz mi musiala wyslac kopie dowodu :D:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A tak poza tym, przez cala noc zastanawialem sie co moglas miec na rece :classic_cool:. Moze to byla jakas dedykacja :classic_cool::D ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To nie takie proste :classic_cool:. Chociaz napisz z czym to bylo zwiazane :classic_cool::D I co wymyslilas :classic_cool: ? PS: jak mnie wkoorwia ta captcha :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z czymś co nie powinno Cię interesować :classic_cool: możeeee jak kopulujesz ze zdjęciem sosa? :classic_cool: mnie też :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiedziałam, że się nie zgodzisz 😴 :( no to dedykejszyn na klacie i do tego uśmiech, który mnie oczaruje :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze moze mam sie rozebrac i zrobic fotke, a w zamian dostac zamalowana lub taka na ktorej nic nie widac :o ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wcale nie 😭:classic_cool: Fotka jaka chcialas moze bedzie, gdy odzyskam stracone kilogramy w trakcie sesji :classic_cool:🖐️. Jakies inne propozycje :classic_cool: ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Raptem 2 fotki 😭. To wcale nie tak duzo, abym mogl sie nazachwycac :classic_cool:🖐️ Zostajesz przy swojej propozycji czy ja mam cos zaproponowac :classic_cool: ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×