Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

królikov

szczęśliwego nowego roku i

Polecane posty

skąd wiedziałeś, ze mam zeza skoro zamknęłam oczy? :classic_cool: po raz kolejny w ciągu kilku dni zmieniłeś swój wiek o całe 4 lata :classic_cool: nie 😴 wyglądasz jakbyś miał wściekliznę, a ja boję niebezpiecznych bestii :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wnioskowalem po Twojej przerobce :D:classic_cool: No chyba zartujesz 😴. Zreszta wczoraj pisalas, ze sie mnie nie boisz :classic_cool:🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale od teraz zacznę :classic_cool: , tak sobie myślę i stwierdzam że to pewnie Twój naturalny wyraz twarzy i dlatego napisałeś, że jesteś ze mną w 100% szczery, :classic_cool: spoko, akceptuje Cię jakim jesteś :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Spoko, ja rowniez akceptuje Twojego zeza, dziobki ( to pewnie Twoj naturalny wyraz twarzy, dlatego poprzednie zdjecie bylo niewyrazne :classic_cool:) i to co mialas na rece :classic_cool:🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nic mi nie chcesz powiedziec, bo albo nie powinno mnie to interesowac albo nie musze wiedziec 😭:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bo później zawsze wykorzystujesz moje słowa przeciwko mnie i muszę ukrywać przed Tobą pewne istotne fakty :classic_cool: 😭 :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×