Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

królikov

szczęśliwego nowego roku i

Polecane posty

Wedlug mnie jest podobnie, ale mimo wszystko zalicza sie do kategorii ogolnej :classic_cool:. Dobry ze mnie teoretyk :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem czy jestem dobrym praktykiem, czekam na ta jedyna :classic_cool:. Nie, chcialem szybko zdjac sluchawki i sie udrzylem :O. Przez to gorzej widze 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przeciez juz kiedys o tym pisalem 😴. Wlasnie widze jak uwaznie czytasz moje posty, chyba ze nie traktowalas tego co napisalem na serio :classic_cool:. Na razie niczego, zawsze korzystam ze sluchawek gdy jestem na stancji :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mialbym blokade psychiczna przed zrobieniem tego z kims kogo nie kocham :classic_cool:. A mam wysokie wymagania i nie interesuja mnie jakies przygody i uklady :classic_cool:🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tak rozumiem, przepraszam, że odebrałam to w inny sposób. taka stara a głupia, co? :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
weź mi nie mieszaj :P za to że powinnam odebrać wszystko poważniej. czy to coś innego? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chyba zaraz musze isc spac, bo juz nie kontaktuje :classic_cool:. Czego dotyczy ostatnie pytanie :classic_cool: ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zauwazylem, ze ostatnio bardzo czesto uzywasz emotki ":P" :classic_cool:. Powinnas, ale nie tak latwo zmusic sie do snu :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a zauważyłeś, że też ją zacząłeś używać? :classic_cool: bywa ;) o której jutro wstajesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ostatni raz uzywalem jej w gimnazjum, przypomnialas mi o jej istnieniu :classic_cool: Mam silownie o 9:30, ale nie chce mi sie isc :classic_cool:. Za tydzien sobie odrobie. Wstane pewnie okolo 10 :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hahahaha, szukalem pewnego beatu i znalazlem liste wszystkich beatow tego tworcy. 110 utworow, a ja za drugim razem trafilem na wlasciwy :D:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie :P ale wiedz, że to oznaka mojego dobrego serduszka :classic_cool: kolejny plus, mam nadzieję, że wszystkie notujesz? 😴 :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie musze notowac, mam wszystko w glowie :classic_cool:. Juz wiem co lubisz i jak sprawic Ci przyjemnosc :classic_cool:. Akurat na szczescie moge liczyc bardzo rzadko:(. W takich sytuacjach zazwyczaj trafiam na ostatni :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×