Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

królikov

szczęśliwego nowego roku i

Polecane posty

Gość Pomocnik34
Wesołych świąt Bożego Narodzenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ile godzin życia musisz zmarnować, żeby dojść do takiego lvl'u dzięki któremu nie będzie Ci głupio? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zmarnowac ? Na mnie dziala to relaksujaco. Gram z 3 kolegami z roku i mamy w planach zbudowanie malego miasta :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość The boogie Master z
pijany kjójićek-majtki zdejmuj raz! Twoja chwila prawdy nadchodzi!:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nic ciekawego poza paroma przygodami zanim wrocilem do siebie. Na mnie juz czas, dobranoc 🖐️.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobranocc :D The boogie Master z pijany kjójićek-majtki zdejmuj raz! Twoja chwila prawdy nadchodzi! powołując się na regulamin kafeterii, mam prawo do odmówienia wszelkich zeznań i dowodów :P :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oficjalnie :classic_cool: ? Bez przesady :classic_cool: Pod jakim wzgledem coraz lepiej :classic_cool: ? U mnie tez dobrze, zyje sobie z dnia na dzien i ciesze sie spokojem i ciagle zachwycam sie swoim nowym rekordem w wyszykowaniu sie do wyjscia :classic_cool:.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chyba każdym ;) w końcu postanowiłam trochę przyśpieszyć :P ciągle? rekordem? wyjścia? nie jestem w temacie 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W poniedzialek mialem busa o 17:56, a zdalem sobie z tego sprawe dopiero o 17:10 :classic_cool:. Zdazylem wziac prysznic, pozmywac, przebrac sie, spakowac ubrania,posciel oraz sprzet, potem biegiem z torbami do bankomatu ktory jest troche ponad 1km od mnie i na przystanek, aby poczekac na autobus na dworzec :classic_cool:. Dotarlem na miejsce o 17:55 :D🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×