Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość AsikowaAsia

Sauny Tatralandia nago

Polecane posty

Gość gość
a jak mam małego 5 cm w zwisie to wypada nago ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
debile w saunie nosi sie ręcznik a nie paraduje z penisem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale się znawca znalazł(a). Ciekawe jak w saunie parowej wejdziesz z ręcznikiem? Chyba tylko po to, żeby go później wykręcać. W saunie fińskiej też siedzenie w ręczniku jest dziwne, bo ciało ma się pocić, pory w skórze otwierać i zamiast to wszystko ulatywać, napotyka na wilgotny ręcznik. A potem krosty się robią. A już siedzenie w stroju kąpielowym ze sztucznych materiałów to porażka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a co może mam nago siedzieć w tatralandi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w saunie tak, poza sauną - nawet kożuch możesz założyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
niedoczekanie twoje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
WIdze ze ktos niebyl tam nigdy :) a pisze glupoty:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
byłeś to napisz ,trzeba nago lub bez majtek pod ręcznikiem ,ktoś to sprawdza ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie wiem jak w Tatralandii (bo nie byliśmy tam w saunach) ale w Białce jest to strefa nagości i trzeba być nago. Taki regulamin. Jak się ktoś nie zgadza, to nie korzysta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie można nawet mieć ręcznika tylko tak na waleta ?????? był ktoś w tej Tatralandi bo mam tam zaproszenie i muszę wiedzieć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie stresuj sie tak. W Tatralandi obsługa daje dwa prześcieradła : większe i mniejsze . Teoretycznie jedno do siedzenia , drugie do owinięcia się. Od ciebie zależy czy z ich pomocą owiniesz się jak mumia czy też odłożysz na półkę . Generalnie po korytarzach ludzie chodzą w tych szmatach, do jacuzzi nago, a w saunie jak kto lubi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do jacuzzi nago???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tajniak09
TAk jak kolega wyzej napisal .. jak wejdziecie po lewej macie przebieralnie wygladajaca jak z dzikiego zachodu czyli 10 wieszakó na scianie i male drzwiczki co zaslaniaja polowe ciala ( ta najwazniejsza) na srodku jest taka mala fontana ,obok niej jest maszyna do robienia lodu,z 3 lezaki taki z kamienia .. i jacuzi takie wieksz .. i tak do niego mozna wejsc nago albo owiniety tym przescieradlem na to nikt nie zwraca uwagi ... po lewo jest salna parowa jasna ( czyli swiatelko swieci widac was) tez mozna w przescieradle nago jak sie chce .. potem jest tez parowa tylko ze ciemno tam i tak samo jak sie chce ubranym:) nie bd wymienial wszystkich saun bo to duzo zajmie ale jedno jest pewne nikt tam nic nikomu nie powie;) ja tam jestem co chwile i jest bardzo fajnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
może jedzie jakąś parka, my 30 35 i szukamy kogoś kto wprowadzi w nagosc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gdzie zostawia się majtki i czy ktoś to sprawdzę że zdejmuje inie mam pod tym recznikiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jakaś chętna na wyjazd? Stawiam wejście full, przejazd i obiad.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja byłam kiedyś w saunie parowej, siedziało dwóch facetów i nikogo w całym spa więcej nie było, weszłam w ręczniku, wesoło sobie rozmawiali, widziałam jak jeden się przyglądał, po chwili ten drugi wyszedł, a ten przysunął się do mnie i dotknął mojego kolana pytając, czy mi nie za gorąco, nic nie odpowiedziałam więc powoli przesuwał dłoń wyżej, gdy dotknął mnie tam to byłam tak podniecona, że zniknął zdrowy rozsądek, było mi wszystko jedno... Masował ją delikatnie, taką gorącą i mokrą, zsunął ze mnie ręcznik i zaczął ssać moje sutki, chodź tu do mnie maleńka szepnął i mnie uniósł do góry opierając o ścianę, gdzie nie było ławki, uniósł moje nogi...powoli wchodził, a później mocno docisnął i wykonywał te ruchy szybko i intensywnie, aż moje soki wylały się mocno na zewnątrz i na niego, wtedy wyszedł ze mnie i powiedział, dobrze ci było prawda? Nie wiem kto to był, minęły trzy lata, a ja nigdy więcej nie miałam takiego orgazmu, nie wiem, czy to było dzieki saunie...nie wiem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to był mój brat, wczoraj zmarł na AIDS

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Ciebie też pewnie zaraził i całą rodzinę idioto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a wypada zrobić tam loda? jadę z szefem i chciałabym zyskać jego sympatię

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
seksualne fantazje to piękna sprawa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W yatralandi nie ma problemu, sam koedys widzialem kolka razy jak laska robila loda swojemu facetowi. Ppdobny klimst jak na plazy naturystow w debkach. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zwłaszcza fantazje zboków są nie do podrobienia jak ten wyżej i jemu podobni .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×