Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
filipinka

OCZYSZCZACZE POWIETRZA DLA ALERGIKA jakie?

Polecane posty

no właśnie...jeżeli maci ew tej kwestii doswiadczenia jakies to prosze o podzielenie się:)szukam konkretnego juz oczyszczacza - firma, model? i dwie rzeczy mnie interesują - żeby chodził cicho i zeby wyłapywał sierść:) konkretnie 2 kotów i psa:)) tnx za odp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hmm oczyszczacze powietrza z filtrem Hepa to przydatne narzędzie. Sam z takiego korzystam, bo naprawdę mi pomaga na astme.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iwaa36
Ja bym stawiała na Boneco albo Air o swiss, bo to porządne marki. Zresztą sama mam oczyszczacz powietrza Boneco, chociaż też brałam pod uwagę ten drugi. Konkretnie ten model Air cleaner P2261. Ma filtr HEPA i filtr z węglem oraz jonizator. Powietrze jest dokładnie oczyszczone z nadmiaru kurzu, brudu, pyłków, brzydkich zapachów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klonka
Dla alergików niezbędne. Sama mam dziecko, które cierpi na alergię i bez oczyszczacza nie wyobrażam sobie życia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Izoldamaja
Też miałam kiedyś taki problem. Szwagier mi poradził, żeby zadzwonić do jakiegoś specjalistę. Chyba firma się apeco nazywała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mogę jedynie powiedziec ( jako alergik) ,ze takie oczyszczace powietrza naprawdę działaja, co prawda u nas w firmie wykorzystuje się takie przemysłowe ( od http://www.dejonizator-jonizator.pl/) ale naprawdę czuje róznice i ulgę w pomieszczenaich w których działaja i nawilzacze i jonizatory . Wiec polecam zakup takiego urzadzenia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agnes911
Z zestawem filtrów, np. takie - http://www.aero7.pl/oczyszczacze-dla-alergikow. Szczególnie zwróciłabym uwagę na oczyszczacz Sharp. Dużo też dobrego słyszałam o solnych oczyszczaczach powietrza. Wytwarzają efekt groty solnej. Na stronie www.salinplus.pl możesz więcej o nich przeczytać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aneta Piasecka
Jeśli chodzi o filtracje powietrza w domu, to ja trafiłam na stronkę solisfiltry.pl Jak masz jakieś wątpliwości jaki filtr tam dobrze doradzają co i jak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klon99
Polecam zapoznanie się z ofertą polskiego producenta filtrów powietrza - Solisfiltry. Na pewno pomogą oczyścić powietrze w domu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mati90
Potwierdzam, firma Solis to sprawdzony producent. Mają szeroki wybór filtrów, można dobrać odpowiednie w zależności od potrzeb.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaczanek
Tu powinnaś znaleźć coś odpowiedniego: solisfiltry.pl To strona producenta, nie jest drogo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja polecam bezfiltrowe oczysaczacze Airfree ja mam model Airfree T40 przystępna cena elegancki wygląd sprawdza się rewelacyjnie kupilem bo mam psa w mieszkaniu i przeszkadzał mi specyficzny zapach od kiedy używam oczyszczacza zlikwidowałam nieprzyjemny zapach a przede wszystkim czuję poprawę w oddychaniu także trafiony zakup

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vbv
Jestem zadowolony z tego jak pracuje oczyszczacz Perfectair -www.perfectair.pl. Powiem, że kupiliśmy go z myślą o usunięciu bakterii, grzybów itp., ale świetnie się też sprawdza jako oczyszczacz powietrza z nieprzyjemnego zapachu dymu papierosowego. Niestety palę i mimo że staram się na balkonie to ten smród się wdzierał do domu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tygasss
Dobry asortyment ma sklep LoveAir, sprzedają też internetowo na swojej stronie – loveair.pl. Cenowo jest przystępnie, poza tym to podoba mi się u nich że potrafią doradzić. Dobrze jest rozwinięty cały dział techniczny, wiedzą co sprzedają, są świetnie zorientowani w kwestii parametrów, także wiedzieli jak dobrać urządzenia do swojej oferty, żeby wydajnie pracowały u różnych klientów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tsss
Wyselekcjonowane oczyszczacze sprzedają na loveair.pl. Duży wybór, rozsądne ceny, a same urządzenia są sprawdzone, nie są to rzeczy z cyklu made in China, ale raczej made in Germany co już samo przez się gwarantuje lepszą jakość. Oczyszczanie daje dużą ulgę. Rzadziej choruję, zwłaszcza jeśli chodzi o choroby układu oddychania, mam lepsze samopoczucie, więcej energii na co dzień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KaśkaMamcarz
Tez właśnie dowiadywałam sie dużo na temat oczyszczacza w domu i również wydaje mi się, ze dobrym rozwiązaniem jest stadler victor, ogólnie taki sprzęt w domu to świetny pomysł, bo powietrze podobno jest bez porównania, szczególnie dla alergików.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamuczka
moja córka jest alergiczką i zawsze muszę dbać o czyste powietrze więc wybieram tylko najlepsze oczyszczacze. Produkt który polecam najbardziej to oczyszczasz "Victor" od Stadler Form - cichy, ekonomiczny a co najważniejsze robi swoje! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zgadzam się, ja też mam Victora marki Standler i u mnie spisuje się rewelacyjnie. Zapachy mają fajne no i Victor jest naprawdę wydajny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też ma Victora od Stadlera i jest super. Jest cichutki więc nie przeszkadza w nocy. A alergikom na pewno się przyda. Zupełnie inaczej się oddycha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mi się zawsze wydawało że powietrze w domu jest wystarczająco zdrowe i nie wierzyłam w żadne oczyszczacze aż przeczytałam że wcale tak nie jest i że jest nawet 10 razy bardziej zanieczyszczone niż to na zewnątrz. Wtedy stwierdziłam że jednak jakiś oczyszczacz kupię i może zadziała bo mój syn jako alergik nie może przebywać w czymś takim. Przewertowałam cały Internet i wybrałam ten od Jorgensen www.jorgensen.pl. Ogólnie bardzo dobrze się sprawdza i faktycznie czuć że to powietrze jest świeższe. Mi też się po nim lepiej oddycha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marek Zz
Polecam strone www.loveair.pl. Obsługa świetnie doradzi przy doborze oczyszczacza. A także można liczyc na ich profesjonalna pomoc po zakupie. Do tego mają dobre ceny. Polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Polecam Boneco P500 lub któryś z modeli Sharpa wszystko fajnie opisane na stronie www.loveair.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lajlas
tak, te Boneco są dobre - ja kupowałam z kolei na www.goodair.pl. Mają chyba jeden z największych wyborów dobrych oczyszczaczy... zdecydowałam sie na model z nawilżaczem, także bardzo fajnie sprzęt sobie działa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U mnie w domu mamy Viktora, marki Stadler. Nic złego o oczyszczaczu napisać nie mogę, działa sprawnie, w połączeniu z Oskarem - nawilżaczem w domu jest naprawdę dużo lepsze powietrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×