Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ona_ona_ona

ciąża płacz

Polecane posty

witam,wczoraj sie dowiedzialam ze jestem w ciazy i od tamtego momentu rozpaczliwie placze czy to sprawka hormonow czy to przejdzie,dodam ze bardzo pragnelam miec dzidziusia.prosze napiszcie cos bo juz nie moge

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawie już mamusia
:) spokojnie.... przeżywasz i się nie dziwię :) gratulacje i powodzenia:) mi zostały max . 3 tyg. do rozwiązania...też płakałam w maju ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawie już mamusia
minie :) najpiękniejszy prezent dostałaś na nowy rok ... :) przepięknie :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciążówka
Ja też tak mam. Jestem w 8tc długo się starałam i bardzo chciałam dziecka a teraz ciągle płaczę. Gin zalecił mi chela mag b6 2x1 czyli podwójną dawkę i melisę. Jest lepiej ale są dni że byle głupota sprawia że wpadam w histerię

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość powodzenia i uśmiechu:)
a ja teraz pod koniec ciąży ciągle wyję... wzruszają mnie nawet petardy strzelane w sylwestra i życzenia:P hormony masakra......:))) i boje sie porodu :))) ale nie mogę sie już doczekać jak zobacze swoje maleństwo i bedzie po wszystkim:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamaDwojki
Ja też ciągle płacze, przy najmniejszej okazji, wszyscy się smieją ze mam płacz na zawołanie :) a jestem w 36 tyg. Ostatnio zaczęłam płakać w sklepie przy kasie, nie wiem czemu tak po prostu chciało mi się płakać i płakałam :) I na kolędzie ksiądz do mnie gada a ja ryczę :) to chyba hormony szaleją

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość witajfddfdf
ja chcialam a teraz placze i nie ciesze sie, a sama chciclam. nie wytlumacze ci tego. w moim zyciu zaszlo pieklo w ostatnie 3 tyg odkad wiem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×