Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ćma ćme goni

Od Jutra 02.01.2012 startuje !odchudzanie!

Polecane posty

marhefka a wczoraj jeszcze było 60 kg ale miałam trochę problemów z toaletą..i okres tyle co się skończył u mnie zimno jak cholera szaro ponuro ..pogoda nie zachęca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paseczki kropeczki- moj spacerek krotki, bo z corcia. Wieczorem ide na Zumbe, a poza tym jeszcze cwicze w domku i na basenik chodze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez na basen chodze zawsze we wtorki,wiec juro:) setny brzuszek -tez ci gratuluje,nie wazne ,ze to,ze tamto,wazne ,zekilo na minusie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam dzieweczki:) dzisiaj na śniadanie bułka grahamka z chudym twarożkiem, następnie jabłko a na obiad makaron z tuńczykiem mmmm pycha:) może później wybiorę się na spacer:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze chciałabym stracić fałdki na brzuchu, a poza tym to nie mam zastrzeżeń:) tylko jakoś nie mogę sie zmobilizować do ćwiczeń, no może z wyjątkiem hulahop bo kręcę codziennie:) a ćwiczy któraś z Was na hula-hop?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kama12
U mnie dzisiaj jaka masakra z jedzeniem,najpierw rano nie bylam w ogóle goldna,a po poludniu jak sie dopadlam to zjadlam juz masakryczna ilosc i do tego czekolada,ale od jutra bedzie inaczej do nastepnej soboty,bo mam imieniny u kolezanki,wiec znowu sie objem i opije.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobry wieczór kobietki u mnie dzisiaj bez wpadek według planu na kolacje wasy z twarożkiem i szynką pomidorem i ogórkiem szłam 40 minut do domu na nogach bo nie dałam rady czekać na autobus na tym mrozie więc ćwiczyć już nie będę idę pod prysznic i nadrabiam w piciu wody

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja juz po Zumbie. Wzielam wlasnie prysznic i sie reaksuje. Jutro musze wczesnie wstac, jedzonko czesciowo gotowe do pracy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie wpadka,ale tyjko dlatego ,ze zjadlam maly kawalek chlebka ze rerkiem ,ale bardzo pozno,bo przd chwilka:(:(:( Jednakze pocieszam sie tym ,ze dzisiaj duzo udzielalam sie sportowo ,wiec moze sie jakos zbilansowalo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Dziewczyny!!! Jestem po całym dniu pracy padnieta jak mops:p No porzadny trening nie było czasu wiec zrobilam bieznie tylko :p Biegłam interwalowo i tak mi zlecialo 40 minut , tempo mialam wysokie bo bwiegam na 11 wiec spocilam sie niezle , a potem jeszcez pomasowalam ten moj nieszczesny cellulit eehhh i jeszcze stanelam przed lusterem i wyglada to strasznie bo zrobil mi sie od polowy ud:(:(:( wiec te Wasze wpadki czekoladowo -kanapkowe to nic w porównaniu z tym:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kama12
Zdeterminowana,a co ja mam powiedziec ,mam dopiero 27 lat i mam cellulit na udach,pupie i rozstepy nawet pod kolanami i do tego grube lydki,w lato mam masakre,zeby zalozyc kostium albo spodenki.Ja nie jestem gruba,w sumie to jestem w sam raz jak to moj maz stwierdzil,ale chce sie odchudic 5kg juz,bo wczesniej bylo 8kg dla siebie. dobra ide spac i znowu nie mam polskich znakow(sorki)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tyle co wstałam idę zrobić śniadanie i kawkę:* pięknie ćwiczycie brawoo ja dzisiaj też nadrobię ahh ja nawet o tym moim cellulicie nie wspominam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hallo lasczki:) Ja tez juz po jednej kawce i po sniadanku,teraz jeste prawie w trakcie drugiej:) Powoloi dochodze do siebie i szykuje sie na basem, U nas znowu zimno,czuje ,ze na baseniku spedze pol dnia-ciepelko bedzie,a poze ostroznie do tego zimna:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kama12
Ja siedze przy kawce i czekam az moje sniadanko bedzie gotowe,dzisiaj mam plan jeść więcej tak do 13-14 a potem same owoce i warzywa albo jogurt,bo znowu mi się przestawiło,że rano nie jestem glodna a wieczorem mogę zjeść konia z kopytami.Bo dzisiaj jak sie zważyłam to kolejne pół kilo więcej.Zima to w ogóle nie jest dobry okres na odchudzanie-stwierdzam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zmotywowana ;)
Cześć dziewczęta ;) Dawno nie pisałam, ale tak- wczoraj zjadłam : 09.00- pół opakowania kefiru, 11.30- pół tosta, 13.00-2 pierogi, 16.30- 2 cebulaczki (mmmm, pycha- domowej roboty ) 18.00- 5 cebulaczków, masakra po prostu ;) A dziś: 09.00- 23 cebulaczki (one są ok. 2-3 razy mniejsze niż normalne cebularze) i wypiłam czerwoną herbatkę. Co myślicie o takim jadłospisie? Scudnęłabym tak ok. 4 kg. misięcznie? A, dodam, ze 2-3 razy dziennie ćwiczę ( najczęściej robię za każdym razem 50 brzuszków, nożyce pionowe i poziome, i wymachy nóg na leżąco) ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kama12
Zmotywowana,ja nie wiem co to są te cebulaczki,ale jeśli ich zjadłaś dzisiaj 23 to musisz poćwiczyć ,ale tak porzadnie,te ćwiczenia,które teraz robisz ,są dobre na rozciaganie i wzmocnienie mięśni,a nie na spalenie tłuszczyku.Po ok.dopiero 30min,ćwiczeń twój organizm zaczyna spalać tłuszcz,bo wcześniej to spala kalorie z pożywienia,które zjadłaś wcześniej. Ja w ogóle nie jem pierogów jak jestem na diecie,no chyba ,ze wyjątkowo.Każdy ma inną dietę,moja głównie sie składa z brązowego makaronu i ryżu i warzyw,owoców,jogurtów i piersi z kurczaka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kama12
Właśnie sobie poczytałam o tych twoich cebulaczkach i sprawdziłam skład.Mąka pszenna,tłuszcz(olej,masło,smalec)Nie wiem jak ty je robisz ,ale na pewno nie są to bułeczki niskokaloryczne,proponowała bym zmienić menu,na lżejsze rzeczy i o bułeczkach zapomij.-sorry za szczerość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zdetereminowana27
Kama12- Dzięki Kochana za wsparcie i ciepłe słowa :) No tej mój cellulit to załamka bo tak ćwiczę i ćwiczę i nic;/ Zważyłam się tez i na wadze na 58.50 wiec niby 10 deka mniej ale taki postęp jakoś nie zwalił mnie z kolan ;/ zakwasów nie mam ale po wczorajszym treningu może się ciut mięśnie napompowały bo ale bez przesady ;/ jak pomyśle o spodenkach to mam to samo co Ty Kama bo ja tez mam łydki jak hipopotam i do tego udziska jak słoń.Niby nie sama galareta ale co z tego jak z cellulitem ;/Kiedys mialam tylko jeden paseczek na tyle uda a teraz zalałam się i zaczyna mi sie juz od tyłka począwszy , prawie po kolana;/ Co do dietki to jakos niedietetycznie bo zeżarłam jajecznice z czterech jajek z pieczarkami ;/ Kawy dobrej nie mam , bo zapomniałam kupić , mleczka tez ;/ eehehe wiec siedzę i pisze do Was przy takich resztkach co to mi zostały a takiej z ekspresu jakoś mi się nie chce Zima faktycznie może i nie jest najlepszym czasem , ale i tak ja wole od lata bo teraz mogę zaciągnąć gacie na tyłek i wyglądam dobrze a latem z tą górą cellulitu to nie mam co się pokazywać Setny Brzuszku - no to witaj w cellulitowym klubie heheh i bierz się za ćwiczenia bo ja mam dzisiaj mało zajęć z uczniami wiec śmigam na tę moją samoobronę a potem na bieżnie :)i znów może gram zleci :) Paseczkikropeczki- Podziwiam za basen bo ja przy takim chłodzie na zewnątrz nie poszłabym tam za nic:p No i zazdroszczę kawusi bo mi z tych moim resztem nedzna strasznie wyszla;/;/; Zmotywowana- wg mnie nie bo troche mało a co do cwiczen to zbyt statyczne jak dla mnie zeby az tak duzo zlecialo.Tzn. moze po pierwszym m-cu sschudnies tyle ale w drugim jedynie mozesz o tym pomarzyc bo organizm sie przyzwyczai I jedz co 3-4 godziny ale wiecej a nie jakies pol jogurtu o 9 a za dwie godz juz cos innego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kama12
tymi gaciami to masz racje,w zimę można ujryć swały sadła,bo w lato to już gorzej,ale wiesz ,czasami tak sobie myśle,że inni wyglądają gorzej odemnie i sie nie przejmują i wwtedy pakuje w siebie chipsy i batony ,a potem mam wyrzuty sumienia.A tak wogóle to nie dajmy się zwariować tej diecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zmotywowana;)
kama12- sorki, błąd popełniłam- zjadłam 2 albo 3 cebulaczki. Te ebulaczki robię z mąki pszennej, jajek, masła roztopionego, farszu z grzybów, cebuli (tam nie ma smalca!);) Lecz nie są one zbyt niskokaloryczne. Zdeterminowana27- wieeeem, postaram się więcej ćwiczyć, ale mi zależy na zrzuceniu brzuszka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kama12
Ja tylko w internecie sprawdziam przykadowy przepis,kady robi inaczej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kama12
A tak w ogóle to ja właśnie wrócłiam z basenu i zajadam mój obiad.W końcu się zmusiłam i poszłam,czego sie nie robi dla cellulitu,a najsmiezniejsze jest to,że jak juz byłam w przebieralni to zauważyłam brak dołu od kostiumu i musiałam pływać w zwykłych majtkach,na szczęście miałam takie bokserki,a nie stringi,ale i tak się głupio czułam,ale jak już pojechałam na ten basen,to popływałam 45min. Te pomarańczowe serum starczyło mi na równe 2 tyg i nie wiem czy mi coś dało i zastanawiam sie czy zamówić kolejne,czy wystarczy pilling,szczota pod prysznic i jakis balsam wyszczuplający.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zmotywowana- no ćwiczenia ćwiczeniami ale tak jak Ci wspomniałyśmy z Kama jak chcesz widzieć efekty to niestety ale o tej porze musisz pozegnac swoje cebulaczki Ja jak wspomniałam ale chyba nie każdy czyta moje posty :p zruciłam bez grama ćwiczeń 18 kilo wiec uważam nadal , ze można ale niestety wszystko powinno opierać się na diecie która nie ma być zabójcza dla organizmu (Twoja jest bo jesz dziadostwo - tzn. mam tutaj na myśli te dwa pierogi , tost jest ok. pd warunkiem ze kanapka jest z maki żytniej a nie pszennej :p) Ogolnie , niezdrowo niestety bo głodzisz sie a moglabys jesc wiecej tylko a cebulaczki jadać np z rana:p kiedy organizm potrzebuje energii by dobrze działać:) Choć w sumie najważniejsze ze się starasz bo wtopy to każda z nas je popełnia . Ze mną na czele hihih:p kama12- jak mija Ci dzień ?Mam nadzieje ze jeszcze tutaj zajrzysz nim ja się z domu ewakuuje na zakupy bo mąż stwierdził ze zrobi je juro a ja jutro ma wolne z rana wiec może zjadałabym coś pychotkowego nie te moje standardy . Co do tych "gaci" to racja , my sie tak przejmujemy a niektorzy wygladaja jak sinki pigi i tez tak chodza :p Tylko ze wiesz ja górę uwazam ze mam dobra , na brzuch nie moge narzekac wlasciwie bo jak stoje to prosciutko ale te uda... to kaplica na kołkach i chyba tylko jakies masae mnie uratują albo moze te aeroby??? Jak myslisz czy biegajac systematycznie przez m-c lub dwa spadnie mi z nog troche tluszczu?Bo ja je mam takie masywne kurczakowe .Podaj emaila to Ci podesle ...z moimi łydziskami na czele :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kama12- Brawo Gwiazdo :*:*:* Popływałaś to napewno coś z Ciebie zeszło:)I to nie tylko kilogramów ale i cellulitu) Ja wiem ze basen działa rewelacyjnie na ciało wiec chyba będę musiała pokonać swoją niechęć i zabiorę się za pływanie ale dopiero w okolicach kwietnia jak już ciut cieplej będzie :) na razie jak pomyśle o suszeniu włosów i zbieraniu tych wszystkich fatałaszków to jakoś mi się odechciewa blee.e.. leniwa jestem strasznie:) Ale pochwale Ci się ze idę dzisiaj na samoobronę , powiem Ci ze mam mieszane uczucia i nie wiem czy się czegoś nauczę bo to zależne od tego z kim w parze ćwiczę (czasami trafia mi sie taka nieudolna baba). A swoja droga to łeb mi pęka i sama nie wiem czy łyknac APAP czy moze przeczekac???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kama12
Napewno bieganiem sobie nie zaszkodisz,a z ud napewno zejdzie,tylko boję się o łydki,bo mogą sie mięśnie rozrosnąć i kaplica.Ja ma 37,5cm w łydce,mierzyłam tydzień temu a w udzie 57cm,ud nie mam aż tak grubych,ale za to łydy tak,i są to w sumie same mięśnie a nie galarety,więc ja zabardzo nie mam co z nimi zrobić,słyszałam,że można rozciągać na schodach,postawić jedną noge wyżej i piętą ciągnąć w dół,ale czy to działa to nie powiem,bop nie próbowałam.Bieganie jest dobre na spalnie kalori i za darmo bez karnetów i opłat,tylko teraz chyba za zimno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kama12
jak tak bardzo chcesz sie pochwalić swoimi cudnymi nóżkami to proszę:kos25@live.co.uk Ja zaraz spadam po pociechy do szkoły,a potem znowu papierki i póżniej do was wpadne. narka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kama12
no i Zdeterminowana weż ten apap

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zmotywowana;)
kama12- wiem, wiem ;) Gratuluję! Ach, zabrałabym się z Tobą na ten basenik, ja niestety do najbliższego basenu mam jakieś 30 km. ;/ Więc to odpada. W mojej miejscowości jest tylko darmowa siłownia, ale też ostatnio ktoś popsuł bieżnię, więc na razie nie chodzę bo lubię biegać ;) Zdeterminowana27- Nawet nie wiesz, jak ja Cię podziwiam- na prawdę! ;) Jesteś moim wzorem ;P Nie martwcie się dziewczyny- macie sylwetkę gruszki albo klepsydry, a te typy figury wg mnie są najładniejsze i najbardziej kobiece! ;) Gorzej niestety ze mną- w łydce mam 39cm, w udzie 54 cm, w talii 85 cm, a w "boczkach" 95... To dopiero masakra;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zmotywowana;)
Zdeterminowana27- leki przeciwbólowe weź, ale kiedy czujesz że boli nie do znisienia. Leki przeciwbólowe pomagają najlepiej wtedy, kiedy się je bierze w szczytowej fazie bólu, czyli kiedy boli najmocniej. Ale weź, bo na samoobronie może się wiele rzeczy stać ;) A jeszcze jak trafisz na tą nieudolną babę to po prostu wiesz... ;) A tak na marginesie- podziwiam odwagę, ja chyba bym nie mogła ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×