Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ćma ćme goni

Od Jutra 02.01.2012 startuje !odchudzanie!

Polecane posty

Jak tak Dziewczyny zaczęłyście o tych wymiarach to pobiegłam po metr ( to tez aeroby :p) i zmierzyłam się :) Tak więc melduje : Biust:96cm Talia:70 Biodra:98 Udo:58 Łydka:37 a boczkami objęłam najszersza cześć pod pasem na lini spodni biodrówek i wyszło mi 85 choć to pojęcie względne za co uważać boczki :) Moją największa bolączką tez są uda ale od początku odchudzania udało mi sie zbic z łydek aż zero centymetrów:D bo tez mam umięśnione i nie mam tam galarety.Z Ud mi zleciały 3 cm a najwięcej z talii bo ok.5cm, biodra to tylko cm wiec chyba nie ma czego chwalić;/;/ ale fajnie ze możemy się tak wspierać:) To bardzo motywujące:) Teraz jednak musze uciekać na te samoobrone , bo zasypany samochód na mnie czeka i torba do spakowania także:) Mam nadzieje ze uda mi sie wpasc chocbby na chwile

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie laseczki na obiad zjadłam dwa paluszki rybne i 250 g warzyw na patelnie i trochę żurku potem mały jogurt 100 kcal potem jednego małego wafelka a na kolacje tuńczyka mi też dzisiaj łeb pęka wzięłam ibuprom i już mi przeszło jeszcze dzisiaj napewno będę ćwiczyć teraz oglądam tv piję wodę miłego wieczorku wam życzę:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale dziewczyny dużo ćwiczycie muszę brać z was przykład super!! jesteście dla mnie motywacją też dam sobie wycisk muszę się zebrać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kama a co do tego serum pomarańczowego to u mnie tak samo już pusto prawie. dzisiaj rano ledwo wygrzebałam resztki zauważyłaś jakiś efekt?? bo ja nie zauważyłam żeby cellulit zniknął ale skóra jest taka miła w dotyku jakby jędrniejsza wydaje mi się że trzeba dokupić jeszcze jedną tubke na opakowaniu pisze że efekt już po dwóch tygodniach ja stawiam na ćwiczenia masaż gąbką zimne prysznice no i te kremy żeby ujędrnić skórę.. zobaczymy co to będzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kama12
W sumie to ciężko stwierdić,na pewno dalej mam cellulit,a czy taki sam to może troche mniej,ale szału nie ma,ja do tego robie pilling z kawy raz w tygodniu i szoruje sie pod prysznicem,no i dzisiaj zaliczyłam mój basen.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
peeling z kawy spróbuje sobie zrobić znalazłam przepis jutro będę działać zjadłam jeszcze dwie łyżki dżemu nie mogłam się powstrzymać.... uciekam spać:* do jutra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczynki! Ale sie rozpisalyscie....super! widze, ze wszystkie pozytywnie nastawione:) Zmotywowana- ja uwazam podobnie jak dziewczyny, ze powinnas wyrzucic z menu pierozki, cebulaczki, a jesc w zamian duzo warzyw, bialka w postaci ryb, kurczaka, soi, do tego zytnie pieczywo, pelnoziarnisty makaron i ryz jesli masz ochote na weglowodany. I jesc wiecej, ale tych dobrych dla dietki rzeczy:) Kama - bieganie jest dobre i lydki tak szybko sie nie rozrosna! Ja widzialam efekty od razu jak biegalam w lato. Poczekam do wiosny i moze tez zaczne biegac:) Zdeterminowana - tez sie musze zmierzyc. Az sie boje.... Setny brzuszek- tez mam ochote na cos slodkiego. I co tu robic....?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kama12
Ja pije herbate i w ogóle to jestem godna,mąż mnie poposił o kanapki z serem żółtym i ogórkiem,a do tego świeży chlebek,aż mnie skręcało,ale nie zjadłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Juz troche mi przechodzi ochota na slodkie, moze dam jakos rade;) A moj maz jeszcze bedzie dzis na pewno wcinal swoje pyszne czekoladowe ciasteczka, ehhh...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam sposzki:) Ja juz w pelni zycia: Kawka wapita. sniadanko :kromka chleba ciemnego z kirbis z papryka czerwona-zjedzoene. pie wyprowadzony ,obiadek wstawiony ,ale nie dla mnie!:D Brzuszki-zaraz bede robione:) i.....od pracy frrrrrrr:( Mroz zelzel,az przyjenie ,lylko -3 stopni:;) Po pracy plnuje troche odsapnac i pojde na NW-musze znowu pomaszerowac,az mnie do tego ciagnie! Wczoraj nie chodzilam,ale bylam na basanie.Postawilamna duzo ruch w tym tygodniu i zobacze jak sie to bedzie mialo do wagi:D Calusy🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry! U mńie na sniadanko kromka chleba zytniego z bialym serkiem, a na drugie bedzie owsianka. Teraz smigam do pracki! Czemu jest tak ciemno????? Dzis wlozylam spodnie do pracy, ktorych dawno nie nosilam i przechodza mi przez biodra:) musialm paskiem sie ratowac bo i naczej by mi z tylka spadly:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kama12
Cześć laseczki,ja już po śniadanku.i zabieram się za robote. Na wadze dzisiaj mniej ,więc do przodu ale nadal dwie szóstki z przodu,a miało być 65,ale bylo w sobote.Oczywiście potem sie nażarłam jak świnia,więc pretensje mogę mieć do siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kama12
Cześć laseczki,ja już po śniadanku.i zabieram się za robote. Na wadze dzisiaj mniej ,więc do przodu ale nadal dwie szóstki z przodu,a miało być 65,ale bylo w sobote.Oczywiście potem sie nażarłam jak świnia,więc pretensje mogę mieć do siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kama12
Moja wypowiedz,jest dwa razy,bo jakieś reklamy wciskają i kazali kliknąć i wysłać jeszcze raz,a w ogóle przekierunkowało mnie na jakąś inną stronę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zdeterminowana gratuluje takich pięknych wyników i przy okazji zazdroszcze :P:P:P Ja się dziś nie waże ,jestem przed @ i tak mnie nosi na słodkie że jak tylko wyjde z domu to polece do sklepu po jakaś malutką słodką rzecz bo zwariuje (choć wiem że nie powinnam ,ale zawsze tak mam przed @) Setny brzuszku- widzę że piszesz że nie masz efektów po tym serum antycelulitowym, ale uwierz ze Ona naprawde działa ja juz będe leciec na nim 3 miesiąc i mam fajna skóre dużo lepszą niż byla. Paseczki i Kropeczki jak tam na NW???gdzie spacerujesz? w parku czy po ulicach ? bo ja sie zastanawiam nad tym czy nie zacząć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kama12
Marhefka, znalazam fajną stronke http://dobrekosmetyki.co.uk/index.php Mają tak całą serie kosmetyków Evelina i w ogóle ,dużo polskich kosmetyków w przystępnej cenie,ja za dwa pomarańczowe serum zapłaciłam 13.50 z przesyłką,a wcześniej jak kupowałam na Ebay to zapłaciłam 10 za jedno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kama12
Jak weszłam na ta stronkę to zamówiłam bym bardzo dużo ,tak tęsknię za Polską i tymi różnymi rzeczami ,których tu nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
super!!!! ćmo ja zauważyłam że skóra jest jędrniejsza :) napewno kupię drugie opakowanie:) podobno to najlepsza seria kosmetyków na cellulit i cena jest w porządku więc warto:) jejku dopiero 13 a już grubo dzisiaj przesadziłam muszę się opamiętać ciągle coś słodkiego mi wpada w ręce a ja się nie potrafię opanować będę spalać bieganiem i tańcem po kolacji :*miłego dnia :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dziewczyny!!! jestem i ja cieższa po popcornie o jakies 60 deko :P niezle co???? Dziekuje za cieple slowa i gratulacje pod moim adresem bo faktycznie sie staram , żeby bylo dobrze.dzisiaj biegam jednak od rana i tyle co wpadlam do domu muszę się szykowac na lekcje z uczennica , tzn . ogarnac troche siebie i dom przy okazji :p i nagrania przygotoac:) Jest co robic bo akurat sroda to moj dzien sprzatania .A... i mam zakwasy na rękach bo wczoraj robilam barki i plecy ... a nie znosze tych cwiczen bo ręce mam slabe. Potem troszke podczytam co napisałyście i wpadne mam nadzieje chocby na moemnt . Poki co wpadlam sie tylko przywitac i posylam gorące calusy bo u mnie -12 '/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no no intensywnie ćwiczysz tak trzymaj!!:) już nie wiem co mam robić z tą moją grzywką teraz zapuszczam miałam zawsze na prosto a mam niskie czoło zasłaniała mi pół twarzy po domu spinam a jak gdzieś wychodzę to już nie wiem co z nią zrobić już jest dość długa zapuszczam też włosy i chcę mieć taki kolor ciemny brąz czekoladowy , blond mi nie pasuje zawsze miałam prawie czarne czas na zmiany!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki wazyłam sie i jestem w szoku waga pokazała 66kg :D Jejku jak się ciesze bo ostatnio zaniedbałam się przy bólu głowy,jezeli chodzi o cwiczenia Ale dalej nie słodze nie jem pieczywa białego ,także naprawde widze rezulaty ,a ta waga w dół świetnie motywuje :) Dziekuje za podpowiedz ze to serum jest na allegro troche tansze bo ostatnio płaciłam prawie 20zł za tubke ,a jak mozna oszczedzic to czemu nie? Buzka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja będę dziś ćwiczyć z grą shape fitness evolved jest bieganie pokazuje prędkość , spalone kcal i wogóle bardzo dużo ćwiczeń skakanka różne tańce rozgrzewki cardio itp i widzę siebie na ekranie pokazuje jak ćwiczyć itp suupper

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zmotywowana;)
Hej ;) Ja już po obiadku. Dziś zjadłam: 09.30-jabłko 12.10- jabłko, makaron z sosem, 15.30- ryż z kotletem z piersi kurczaka i suówką z rzodkwi, Tak więc staram się jeść zgodnie z Waszymi zaleceniami ;) To niemożliwe, ale dziś moja ciocia, która dawno nie była u mnie, powiedziała, że chyba zeszczuplałam! A mama też to potwierdziła! ;) Czuję się jeszcze silniejsza! Czy to możliwe, żeby od 05. do dziś schudnąć 1,5 kg?(w 3 dni)Bo ważyłam 69 kg, a dziś wstaję a na liczniku mam 67,5;) Czy to nie jest za szybko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zmotywowana;)
Hmmm... Ja nie mam cellulitu (jeszcze;)) ale czy to możliwe, że gdybym schudła 10-15 kg. (Najpierw ważyłam 69, teraz 67,5) to skóra na brzuchu nie była napięta i taka zwisająca? I czy powinnam używać jakieś serum czy żele qwyszczuplające lub ujędrniające? Czy dzięki nim też bym jakiś 1 cm, 2,3 miała mniej w talii i na boczkach? Czy raczej się nie spodziewać takiego efektu? Z góry dzięki za odp ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×