Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ćma ćme goni

Od Jutra 02.01.2012 startuje !odchudzanie!

Polecane posty

Witajcie ksiezniczki:) Zdeterminowana-mnie sie torebka bardzo podaba.jest taka oryginalna:) kupuj ja jest naprawde nietypowa:D Wczaraj wrocolismy ok.23.30-sluchajcie u Greka balo fantastycznie!!! Mieszane towarzystwo,grcy,polcy i niemcy.Muzyka live po grecku i ludzie,ktorzy umieja tanczyc greke,Cos pieknego,bylam pod wielkim wrazeniem:) Personel niesamowity,kelnerzy w miedzy czasie tanczyli,wyciagali i uczyli ludzi przy stolikach,a sami z takerzami na rekach tez swietnie wiwijali,no mowie Wam coz pielnego i wyjatkowego:D kumpela powiedziala,ze ladnie wygladam zjadlam typowe menu z dietki sb i duzo wody. byly to 2 szaszlyki z grila-paryka,cebulka,cukinia,garnela,wiec nie zgrzeszylam nic.a nic:D:D:D! moje sniadanko dzisiejsze-2 jaja na miekko,5 koreczkow(mozzarela,pomidorek koktaliowy.ogorek sw.kawalek wedliny i kurczaka).kawa do pozniej kochaniutkie,a kawka czeka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Paseczki ,ale fajnie musiało tam być ,jejku że Mój Chłop jest taki nieruchawy i nie chce nigdzie chodzić.Mam nadzieje że potańczyłaś troszke? Zmotywowana- no torebka jest napewno bardzo oryginalna :) Jak lubisz się wyróżniac to kupuj, ja myśle że na wiosne przyda się takie ożywienie :)No i kolorek jest fajny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Potanczylam sobie tez oczywiscie,ale te prosra greckie kroki,bo te bardziej slomplikowene to nietety ciezkawo.Tam dziewczyny chodza na taniec grecki,wiec umieja:) Nawet mnie namawialy,ale ile mozna.NW,zumda,niemiecki-malo mam juz czasu popoludniami.Na pocieszenia cmo-powiem ci ,ze to wcale nie moj mezulek byl taki pomyslowy i szarmandzki,lyko zaprosili nas nasi przyjaciele:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam serdecznie :) Brakuję mi czasu na pisanie i śledzenie na bieżąco ale gdyby komuś zabrakło pomysłu na jedzonko to tu jest kilka dietetycznych przepisów http://www.zdroweodchudzanie.pl/106/Omlet_ze_smazona_pomarancza.html to własnie na stronie tego centrum w którym się zaczęłam leczyć. Dziś oczywiście nie wytrzymałam i stanęłam rano na wadze, niby widzę 1,3kg mniej :) ale jakoś nie wierzę (bo to zbyt piękne) więc jeśli zobaczę to też we czwartek rano(wtedy minie 7dni diety) to obiecuję że schowam wagę i zważę się dopiero na kontroli w centrum :) Miłej niedzieli :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam serdecznie Drogie Kobitki! ;) zamierzam kupić sobie tę torebeczkę, jest akurat w promocji z Oriflame za 29,90, więc wiadomo ;) Oj, lubię wyróżniać się z tłumu ;) Dziś zaczęłam głodówkę- będę tak się głodować do środy-czwartku. No cóż, może niezbyt dobry termin sobie obrałam, bo niedługo będę dużo ćwiczyła (grała w ręczną). Ale może podołam ;) Głodówkę rozpoczęłam dlatego, że mam problemy z wypróżnianiem, znaczy długo, bo ok. 4 dni się wcale nie wypróżniałam. Chcę oczyścić ciało ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj dziewczyny poległam dzisiaj:( zawsze jak jestem zła to obżeram się słodkościami:( ranek zaczęłam dobrze bo zjadłam kanapki z serkiem wiejskim ale później doszły cipsy, ciastka i czekoladki!!! a to wszystko przez mojego mężusia! taka jestem zła teraz na siebie.... i co kolejne "od jutra"? kurcze, no.... a wczoraj podawałam Wam przepisy na dietetyczne słodkości...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj smefefetka powinno Ci być wstyd :/ żartuje oczywiście :) Poniedziałek to dobry dzień by zacząć od nowa :) tym razem dasz radę :) Ja akurat na post mam postanowienie że nie jem słodyczy i oparłam się już na dwóch imprezach urodzinowych, w piątek kolejne i też powiem nie :) akurat z tym nie mam problemu, boje się tylko okresu, wtedy najchętniej zjadam tyle słodyczy choćbym nawet miała zwymiotować! :/ A teraz nie dość że bez słodyczy to jeszcze na diecie! To będzie chwila prawdy... Póki co trzymam się, całkiem nieźle. I idę właśnie na kolację . Smacznego i miłego wieczoru :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Smeffetka-To jest Nas dwie ja też sie dzis tak obżarłam że teraz zastanawiam się nad sensem odchudzania. Wpierniczylam piernik, jabłecznik u Tesciowej i leże i Kwicze Łiiiiiiiiiiiii Efcik ćwiczysz cos czy poległaś razem ze mna Słoneczko? Paseczki Ja i tak Cię podziwiam tyle zajęć i Ty dajesz rade ... :) Zmotywowana no torebeczka jest git, a poza tym wszedzie gdzie pójdziesz będzie grała muzyka.... :) Lilka-No powiem Spadek ładny Kochana idziesz jak burza.... brawo brawo Zdeterminowana Gdzie przepadłaś ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka,moje kochaniutkie!!!!:) U mnie 13 dzien dietki sb-waga 71.000 stopka zmieniona:) dZIewczyny jeczsze jutro i wchodze 2 faze d,sb. Wytrwalam i bede dalej dzielna!!!!:) nie przejmujcie sie malymi wpadeczkami,cmulko i smefetkto,ale od dis koniec!!!!!!!!!!!!!!!hahahaha-jaki nakaz!!! Buziaczki i do pozniej!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Paseczki oj jak ja bym chciała juz nie zjeść tego piernika,ale jest cała blacha i wiem ze zaraz sobie ukroje....grrrrrrr jestem zła Słoneczko świeci zamiast mnie motywować to ja będe szersza niż dłuższa na tą wiosne. Paseczki to co kawusia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka,wracam po weekendowe przerwie,jeszcze nie przeczytałam całośći,potem to zrobie,ale chciałam wam powiedzieć ,ze jak zwykle weekend był bardzo syty,wczoraj wylądowałam w Mcdonaldzie,ale wziełam zestaw i dietetyczną kole,kanapke wybrałam ,ktora ma na najmnniej kalorii tylko 450(ha ha)Ale po 4 godzinach zakupów i chodzeniu po sklepach,noszenia toreb itd. ,byłam taka głodna,że nie wiem. Moja waga mi pokazywała wczoraj rano 64,4kg,a dzisiaj narazie nie wchodzę ,za pare dni to zrobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, po weekendowej nieobecności:) Tak sobie czytam posty i widzę, że nie tylko ja zgrzeszyłam....nawet nie wiecie jakie mam wyrzuty sumienia:( kurcze tak dobrze mi szło i wczoraj się złamałam:(:(:( była wczoraj rodzinna impreza i oczywiście sałatki i ciasto i każdy czemu nie spróbujesz jakie dobre itd. no i częstowałam się:( Smeffetko- dziękuję Ci kochana za stronkę z przepisami, zaraz mam zamiar robić babkę:) zobaczymy jaka wyjdzie, jeśli chcesz to zostawię Ci trochę, resztę dziewczynek oczywiście też poczęstuję:) widzę, że Ty też pojadłaś wczoraj, czyli od dzisiaj znowu dietka co?:) Paseczki-zazdroszczę Ci tej imprezy;)super że mogłaś poszaleć:) i gratuluję spadku wagi:) Ty to się ładnie trzymasz nie to co ja.... Zmotywowana- torebka jest oryginalna i jeśli Ci się podoba to kupuj!!!! Lilka- GRATULACJE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! we czwartek zobaczysz pewnie jeszcze mniej na wadze:D Ćmo- kochaniutka, poległam razem z Tobą i to nie tylko pod względem ćwiczeń ale i diety....ja też jadłam pyszny jabłecznik;P i jeszcze pychotkę;P i na dodatek resztki zostały w domu, ale dzielnie przechodzę, chociaż z zazdrością spoglądam w stronę gdzie leżą:P Kama- jesteś usprawiedliwiona, bo wzięłaś najmniej kaloryczny zestaw:P:P:P no ale po tych zakupach to Ci się należało:) Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
teraz zapraszm was wszystkie na pyszne cappuccino.kupilam takie dietkowe bez cukru i odluszczonym mlekiem. zakadlam do tej pory_ sniadanie: kawka,2 jaj na miekko,2 plastry chudej szynkiz onbyka,3 kanpki z liscia salaty na niej twarizek wiejski przekaska-15 orzechow wloskich obied,przede chwilka-dulasz z kurczaka,papryki,cukinia,pieczarek,cebuki i czosnku,przyprawy potem bedzie: przekaska-kawaleczek brucoli z paniece z Mandel kawaleczek sledzia w galarecie jesli mnie jescze glod chwyci-garsc slonecznika

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no kochane laseczki,widze ,ze musze tu zarzadzic troche:Dhahahaha nie ma zrzedzenia tylko dzis jest poniedzialek i wchodzimy na wasokie obroty!!!!!pamietajmy lato co raz blizej!!!!!! no.........................ale wam dalam popalic,hehehe Buziolki i do pozniej!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczyny, pewnie mnie nie pamietacie, bylam chwilke na poczatku topiku. potem moj komputer szlag trafil i na dluzszy czas zniknelam a potem ciezko bylo wrocic. Mam nadzieje ze przyjmiecie mnie spowrotem. wieczorkiem postaram sie trosze nadrobic zaleglosci. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pamietamy ,pamietamy,ja pamietam !!!! czesc koronka i witaj wsrod swoich i czuj sie jak u siebie,bo jestes u siebie!!!!!!:) Miloo.ze wracasz!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!![🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej koronka :) żeby mi się chciało jak mi się nie chce.... wróciłam z basenu wypompowana choć zachwycam się poprawą kondycji, pływam całe 45minut, bez przerwy a kiedyś.... ech wstyd mówić :) Dziś miałam kryzys słodyczowy-najchętniej napuckałabym się na maxa! Na szczęście nie złamałam się ale nie wiem czy wytrzymam jeszcze te 4 tygodnie postu :/ będzie ciężko!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej,ja jeszcze nie maiałam czasu nadrobić zaległości w czytaniu,bo mój synek ma urodziny niedługo i zaprasza kolegów z klasy do domu,więc siedzę w necie i szukam świeczek balonów itd,bo ma być wszystko z McQueen(mamy pewnie wiedzą o co chodzi,a dla reszty to bajka)A pozatym za 3 tyg jedziemy nad morze na pare dni,mam nadzieję ze pogoda dopisze,bo wczoraj bylo znowu fajnie ,cieplutko i dzisiaj też,ale mój rower ma kapcia,muszę kupić nową dentke,ale zmierzajac do mojego wyjazdu,to tez siedze w necie i patrze co mozemy zwiedzić w pobliżu itd. A jak już tak sie siądzie to godzina leci nie wiadomo kiedy. Na podwieczorek zjadłam omlecik z diety SB a do tego niskokaloryczny dżem i troszkę bitej śmitany Light,było pycha,tylko szkoda ,że tak szybko zniknęło,na kolacje miałam sałatke owocowa.Na razie na wage nie staje,nawet nie jestem ciekawa,bo wiem,ze po weekendzie waga poszła do góry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DZIEN DOBEREK!!!! witam i czekam z kawka-pyszna kawka z odrobinka cynymonu-mniam! Zjadlam sniadanko-kawka.rzodkiewki,2 jaja zawiniete w szyneczke :) Pzred wyjsciem jeszcze machne jakas przekaske:) moje ciasto sb:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Serdecznie Na kawke się łapie :):) Co do Mojej diety no hmmm staram się ,ale mam dwie blachy ciasta w domu i latwo nie jest :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam!!!! Ja również kawkę poproszę:) Co do dietki to zjadłam na śniadanie sałatkę jarzynową i pokusiłam się o kawałek ciasta:P brak mi motywacji, bo odkąd wprowadziłam do mojej dietki warzywa to waga raz spada o pół kilo a raz się podnosi....:( wiem że jedzenie ciasta nie pomoże w spadku wagi, ale poprawiło mi nastrój, przynajmniej na chwilę:P Ćmo- u mnie ciasto się już skończyło( na szczęście) ale jak u Ciebie są dwie blachy to może udzielisz mi troszkę hehe:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ćmaćme goni
Efcik-odstąpię z największą przyjemnością 2 blachy i dorzuce prince polo i paluszki :P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczyny, staram sie nadrobic troszke i powoli czytam wszystkie posty. Teraz w moim planie jest zrzucenie 3 kg do maja czyli na moje 30 urodziny. Dzisiejsze menu jak do tej pory to sniadanie 3 kromki wasy z pomidorowym almette i kawa z lyzeczka cukru i mlekiem obiad to pol pieczonej rybki z frosty i pare frytek niestety ale tych z piekarnika no i duzo czerwonej herbatki Poza tym planuje dzis wieczorem brzuszki Widze dziewczyny ze twardo sie trzymacie i tak dalej trzymac i obiecuje ze juz od teraz bede regularnie pisac i walczyc razem z wami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
paseczkiwkropeczki ale mi smaka zrobilas na kawke z cynamonem, jutro na sniadanie sobie zrobie. Uwielbiam kawe z Coffee heaven Tiger ona jest wlasnie z cynamonem i kardamonem i smietanka czy mleczkiem. niestety bardzo kaloryczna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja już po obiadku,maiałam kalafior i gotowaną marchewkę i zamiast bułki,podsmażyłam sobie na teflonie kilka pieczarek i zjadłam,niby sie najadłam,ale w sumie to sama woda ten kalafior.Na podwieczorek sobie zrobie ten omlecik z dżemikiem to mi sie @ zbliża i ciągnie mnie do słodkiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój obiadek się gotuje :) Staram się trzymać godzin rozpisanych przez dietetyczkę i jeść co ok 3-4godziny. Mam nadzieje że organizm sie przyzwyczai szybko do tych godzin.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj tak kawka pyszna,u mnie mniej kaloryczna bo tylko z samych chudym mlekiem,ale i tak smakuje dobrze.Ja juz po posilkach,wplanie zostala jescze mala zakaska. Robilam sobie dzisiej galatetke, pol jaja na twardo polozylam na plaster szynki z indyka i zalalam wywarem(!pol kostki drob,i zelatyna z woda),mowie wam tez pychotka Jutro planueje obiadek na parze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×