Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ćma ćme goni

Od Jutra 02.01.2012 startuje !odchudzanie!

Polecane posty

To jest to o czym pisaam wczoraj,e jak zje si porządne śniadanie i obiad w miare syty,wieczorem nie ma się wilczego apetytu i ja w ogóle nie jestem głodna. Ciasto z fasoli-rewelacja,dzisiaj jeszcze lepsze niż wczoraj,nie miałam tylko tego mleka w proszku,wiec dodałam troche płatków owsianych,żeby to zagęścić. Ok lecę i pewnie dopiero się odezwę jutro wieczorkiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Gwiazdy jestem i ja:) U mnie obylo sie jakims cudem bez objadania :p U mnie dzisiaj : na sniadanie jajecznica teraz drugi posilek i resztka jajecznice ze sniadania , co tego kotlet ze schabu i troche buraczków . Nawet w miare znosne;/ teraz sybko musze ogarnac podlogi bo chce isc z psem do lasu a wiadomo , ze najlepiej wyschnie jak nikt mi nie bedzie łapek rozmosił :p No i taka pogoda , ze grzechem byłoby siedziec w domu wiec biore tego mojego siersciucha i wybywam . Potem jedna lekcje o 15 z uczniami wiec nie sadze bym pospacerowała Bóg wie ile :p Ale humorek mam nawet znosny:p Najbardziej usmialam sie z Twojego postu ćmo :) Twoje wcinanie cukierkow w nocy rozbroiło mnie maksymalnie . Wyslałam tez Ci emaila ale chyba ostatnio nie zaglądasz na poczte:p Co do ciasta to ja dzisiaj odpuszczam bo jak nikt napalilam sie na ten bigos tylko chole*a nie wiem czy mi sie mieso rozmrozi na czas bo poki co jak skala a nie chce mi sie biec do sklepu jak zamrazalnik caly zawalony ;/ Tak więc PaseczkiKropeczki - Twoje przepisy swięca tutaj triumfy i twoja dietka choć nie w całosci to choć po trosze sie przyjeła :p No i tego co podczytalam na innym forum na ktorym pisesz to widze ze jestes zadowolona i efekty widoczne!!! Tylko tak dalej :) Efcik - Gratulacje Gwiazdo z powodu spadku wagi!!! Oby tak dalej bo na serio konkretnie Ci polecialo i tylko pozazdroscic!!! Jednym slowem chyba kazda z Was ma sie czym pochwalic a ja jedyne czym moge to plastrem na tylku i okresem :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ćmo- ja chciałabym już mieć tą wagę co Ty...wiem, że za szybko to też nie dobrze, no ale pomarzyć można:) Zdeterminowana- za niedługo to Ty się będziesz przechwalać swoim spadkiem wagi :) zresztą ja uważam, że Ty masz świetną wagę, na serio:), Na obiad była wątróbka gotowana, a i wcześniej oczywiście połowa jogurtu naturalnego z otrębami:P a teraz piję sobie kawkę parzoną bez mleka i cukru, może któraś jest chętna? :) Dziś mam niestety małego doła:( i taaaaaaaaaaaaaką ogromną ochotę na słodycze, że masakra, mam nadzieję, że przetrwam.... Buziole dla Was:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Efcik !!! nie łap doła .Nie warto .lepiej złap czekoladkę:p wiem wiem ... żart :( Nie wolno nam A tak juz na serio to dziękuje ze tam mnie motywujesz i uwazasz ze jest ok ale ja nam na serio mega masywne uda :( bleee i taka galareciasta jestem przez to nicnierobienie ;/ na kawkę jestem oczywiście chętna JAK ZAWSZE ale ja wleje sobie do niej mleczka i posłodze niezdrowym słodzikiem :p Co do kolejnych dan to zjadłam zupe fasolowa i czuje sie pelna ale moze to i dobrze , bo jakos dotrwam do 21 i wtedy zjem cos normalniejszego - jakis twaróg albo moze mojego łososia w galaretce?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eciku nic się nie smuć , a jak masz ochote to jedz :) Ja chyba się nie opre,bo jestem przed @ i biorą mnie smaki :P:P:P Zdeterminowana- Skarbie nie mam nic na poczcie od wtorku nie dostałam żadnego maila od Ciebie :( :( :( :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Kochaniutkie! ;) Jak zauważyłyście, schudłam 0.5 kg !!! ;) Jaka ja uradowana;) Nigdy nie mogłam przekroczyć tej magicznej 67, a tu już się udało! ;) Dziś zjadłam- 09.00- kanapka, 12.30- 2 parówki z chlebkiem ;/ 16.40- kasza z sosem Do tego grałam w koszykówkę i ręczną 1,5 godz. no, więc dzień uważam za udany ;) Ale bez Was bym chyba sobie nie poradziła Kochane!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wrocilam dopiero z plotow,ale dzielnie trzymalam sie dietki:) Dziewczyny zrobila nawet danie calkiem dietetyczne ,byly garnele na salacie polnej i spesjalny dresing,ktory moge jesc. Teraz zadlam moj paprykarz i duzo,duzo wocy z cytryna. Zdeterminowama ciesze sie,ze podobaja sie te przepisy,nie sa moje ,ale wszystkie z dietki sb.Poczytylas na innym topiku ,faktycznie jestem zadowolona! Elfiku-nie przejmuj sie az tak bardzo,damy rade:) Cmo czekam jutro z kawka na reszte tez naturalnie:D papa,jestem skonana i juz nie nie ma!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zdeterminowana- chętnie bym tą czekoladkę złapała:P, ale jak piszesz, że nie wolno to NIE WOLNO:) bardzo dziękuję za motywacje:) Ćmo-tobie też dziękuję, mimo że namawiasz mnie do złego, och Ty:P a jak masz smaki to jedz:P:P:P Zmotywowana- gratuluję Ci skarbie, oby tak dalej:) Ja już uciekam i pewnie pojawię się dopiero w poniedziałek, no chyba, że się mi uda to jutro zaglądnę:) a dzisiaj zero ćwiczeń mam lenia:P:P:P Dobranoc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pasczkikropeczki- zazdroszczę Ci tej dietki, a w szczególności tej sałatki z dresingiem;) też myślę, że damy radę, a i jeszcze jedno nie elfik tylko EFCIK do elfa to mi daleko:P:P:P:P:P:P Wielka Buźka dla Cibie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Efciku ja naturalnie że będe jeść bo przed @ nie odmówię sobie,zawsze wtedy tak mnie bierze ze po prostu muszę i już :P Najwyżej będe 2x wiecej ćwiczyć.Coraz częściej rozważam Dukana... Efciku a ćwiczyłaś dziś? ja standartowo 30min obyło się bez zasłabnieć :P:P:P Paseczki jak Ci zazdroszcze Tych ploteczek ,no i jedzonka również ..skąd Ty bierzesz pomysły ? Do zobaczenia rano na Kawce:) Kamusia-gratuluję spadku teraz już będzie tylko lepiej Kochana... Zdeterminowana- Słońce odezwij się .... bo smutno bez Ciebie ❤️ I bez reszty dziewczynek również Marheweczka,Smeffetka... hop hop

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przepraszam pomyliłam dziewczynki Gratuluję Zmotywowanej spadku wagi :):):) Brawo Brawo Ale Kamusi też gratuluję bo chyba też poleciała waga w dół:):):) I jak to napisała Paseczki "Już mnie tu nie ma" podwijam kiecę i lęce spac buziak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to jescze jestem na minutke hahahaha,jaka jestem gapa!!!!:Pkochaniutka bardzo i to bardzo cie przepraszym ,ze tak pomylila twoj nik:( efcik,efcik,efcik-juz napewno zapanietam!;P papa-efciku:D cmo-naturanie jutro na kawce:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kochanienkie jak co dzien z ranka!!!!!!!!!!!!!!!:) hahahaha,ale dlugi wpisik z ranka!!!!!!! Kawa pachnie od pol godzinki w calym mieszkanku:) Nie widze was ,a filizankie pelne pysznej kawki,sorki-cukier schowalam!!!:P:P:P Efcik.cmo.kama,zdeterminowana,zmotywowana,marhefko!!!!!!! czekam ,kawa jest juz zimna!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paseczki ja się melduje :P:P:Pi duzy kubek kawy po proszę bo ledwo patrze na oczy :D:D:D A mnie się tam "Elfik "podobał :):):) ,a Tobie Efciuku ???? Buziaki dla reszty nieobecnych dziewczynek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie dietkowo-moge nawet powiedziec -super!:) U mnie dzisiaj juz,albo dopiero 5 dzien dietki. Waga naprawde mi spadla,ale o tym jutro,W zasadzie chcialam sie zwazyc dopiero w srode bo bedzie tydzien dietkowania na mojej dietce,a zwatw sie i w poniedzialek i w srode. Sniadanie-kawa naturalnie, a teraz u w a g a !-5 kanapek-z liscia salaty.a na min rwaroze z cebuka i przyprawami,hahaha Dzisiaj moj debiut ,jesli chodzi o to ciasto fasolowe ,Jak juz bedzie gotowe am znac i meldujecie sie u mnie na ciasteczko dietetyczne. Ciasto w/g przepisu dietki sb. Wsatawac spioszki i do poniej!:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
juz zjadlam i naprawde nie chce mi sie wierzyc,ze to ciacho z fasoli. Efciku-ja jeszcze sie sama z siebie smieje z tego elfika i ja do ciebie chyba od poczatku tak pisalam,ale bylas cierpliwa!:)-dzieki:D hahahahehehehehahaha!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie laseczki! U mnie dietkowo tez super....Wczoraj wieczorem zostalam sama z winem, czekoladkami i muffinami, ktore upieklam na przyjazd tesciow. Bylo pysznie i kalorycznie:) A zaraz tesciowa przyjedzie pewnie z niezla walowa, wiec moze byc cizeko....ehhh...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Efcik - ja tez bylam na Dukanie. Mysle, ze dietka jest ok jesli przestrzegasz jej dokladnie i nie wcinasz np. tylko twarogu...;) Za 1 razem ta dietka jest super, ale pamietaj zeby doprowadzic ja do konca. U mnie bylo podobnie jak u PaseczkiKropeczki. Nie doprowadzilam do konca diety, zaczelam podjadac, no i polowa tego co stracilam wrocila. Teraz juz nie dalabym rady byc po raz 2 na tej diecie. Obecnie jestem na diecie 17 dniowej, podobnie jak u Dukana jesz chude mieso, ryby, nabial, ale tez warzywa i 2 porcje owocow dziennie. Choc ostatnio to jestem chyba na 'swojej' dietce, bo coraz czesciej cos podjadam.....Mam nadzieje, ze teraz juz sie wykuruje i zaczne biegac, plywac, cwiczyc i cos sie ruszy na wdze!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam po całym dniu nieobecności:) Ależ ja się za Wami stęskniłam:) Paseczki- zastanawiałam się już czy nie zmienić na Elfika, specjalnie dla Cibie:P no ale bardziej czuję się efcikiem niż elfikiem i tak zostawię:P a tak serio to zastanawiałam się ale nad zmianą dietki na SB bo jest ciekawsza więcej warzyw i jak dla mnie to łatwiejsza no i przede wszystkim zdrowsza, nie to żebym nie była zadowolona z Dukana bo jestem i efekty też są, tylko po prostu naczytałam się trochę tych negatywnych opinii i się przestraszyłam bo owszem chcę schudnąć, ale nie kosztem zdrowia:( Ćmo- pewnie, że mi się elfik podobał hehe:) masz zamiar dzisiaj ćwiczyć? bo ja NIE:P dziś świętuję:) ale za to jutro nadrobię zaległości:) Marhefko- to Twoja dietka też fajna jeśli możesz jeść warzywa i owoce:) mi tych warzyw i owoców brakuje najbardziej a słodyczy jak mi brakuje fiu fiu :P co prawda na Dukanie też są warzywa ale nie codziennie i dopiero od 2 fazy(na szczęście już na niej jestem) powiedz mi skarbie jaki system stosowałaś i ile średnio chudłaś na drugiej fazie bo jestem ciekawa, ja myślałam o 1/1:) Mi dzień zleciał dietetycznie rano kawa, pół makreli wędzonej i pół papryki czerwonej, na obiad pierś z kurczaka w ziołach robiona w parowarze (bo właśnie zakupiłam i mam nadzieję, że będę go używać:P) i sałatka z kapusty pekińskiej z cebulą, marchewką i jogurtem naturalnym, dosypałam do tego sos sałatkowy, nie wiem czy mogłam no ale cóż:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam po całym dniu nieobecności:) Ależ ja się za Wami stęskniłam:) Paseczki- zastanawiałam się już czy nie zmienić na Elfika, specjalnie dla Cibie:P no ale bardziej czuję się efcikiem niż elfikiem i tak zostawię:P a tak serio to zastanawiałam się ale nad zmianą dietki na SB bo jest ciekawsza więcej warzyw i jak dla mnie to łatwiejsza no i przede wszystkim zdrowsza, nie to żebym nie była zadowolona z Dukana bo jestem i efekty też są, tylko po prostu naczytałam się trochę tych negatywnych opinii i się przestraszyłam bo owszem chcę schudnąć, ale nie kosztem zdrowia:( Ćmo- pewnie, że mi się elfik podobał hehe:) masz zamiar dzisiaj ćwiczyć? bo ja NIE:P dziś świętuję:) ale za to jutro nadrobię zaległości:) Marhefko- to Twoja dietka też fajna jeśli możesz jeść warzywa i owoce:) mi tych warzyw i owoców brakuje najbardziej a słodyczy jak mi brakuje fiu fiu :P co prawda na Dukanie też są warzywa ale nie codziennie i dopiero od 2 fazy(na szczęście już na niej jestem) powiedz mi skarbie jaki system stosowałaś i ile średnio chudłaś na drugiej fazie bo jestem ciekawa, ja myślałam o 1/1:) Mi dzień zleciał dietetycznie rano kawa, pół makreli wędzonej i pół papryki czerwonej, na obiad pierś z kurczaka w ziołach robiona w parowarze (bo właśnie zakupiłam i mam nadzieję, że będę go używać:P) i sałatka z kapusty pekińskiej z cebulą, marchewką i jogurtem naturalnym, dosypałam do tego sos sałatkowy, nie wiem czy mogłam no ale cóż:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sorki, że dwa razy ale nie wiem co się porobiło.....? a i dzisiaj znowu waga w dół:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Efciku(Elfiku)- Ja też dziś nie ćwicze w nosie mam ,ale jutro będziemy kwiczeć o tej godzinie :) Ja też mysle o Dukanie:P:P:P Paseczki ciekawa jestem Twojego pomiaru jutrzejszego :):):) no i kawusi :P:P Buziaki Dobrej nocki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki konam totalnie więc mykam pod kołderkę a Wam posyłam buziole i postaram się napisać cos więcej jeszcze jutro przed praca:) Cmo - luknij na emaila lub nk bo wyslalam i tu i tam :p bo juz nie wiem czy dojdzie czy znow przepadnie smiercią tragiczną:p Buziole!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zapach kawusi rozchodzie sie pocalym domku!!!! cmo czekam,przyprowadz koniecznie wszysrkie dziewczyny!:) Dzien doberek moje chuderlaki! Zwzylam sie i zaraz bede zmieniac stopke.Po raz perwszy ja zmieniam z usmiechem na ustach ,a wczystko za sprawa dietkisb:):D Dokladnie w srode rano mialam 75.!700(bo przez wolne dni podjadla-pisalam Wam,)rano na wadze z rana 72.600:):):) Ciesze sie bardzo,bardzo-to dopiero 5 dzien,a 1 faza trwa 14 dni. ok,postaram sie znienic stopke,nie zawsze mi mi sie to udaje za pierwszym razem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) Paseczki no no ale zrzuciłaś ładnie :D chyba jednak przejdę na tą diete skoro po paru dniach takie efekty....Przegonisz Nas wszytskie Laseczko :) A ja już popijam kawusie i jestem pod wrażeniem Paseczków :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×