Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ćma ćme goni

Od Jutra 02.01.2012 startuje !odchudzanie!

Polecane posty

Holly Symolly jeśli chodzi o brzuch to twister , jeśli chodzi o nogi to steper tak więc to już zalezy od partii ciala ;p której najszybciej chcesz się pozbyc:p A. i sorry ze tak na raty ale dopiero nadrabiam zaległości w czytaniu:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marhefko _ witaj Kochana!!! ja tez mialam diete w zawieszeniu tyle , ze ja swoją zacznę od jutra dopiero bo dzisiaj w lodowce nic szczególnego .Moze dlatego ze mój chłop robil zakupy czyli ... w wielkim skrócie brakuje polowy ;/ tylek boli mnie okropnie wiec w tym m-cu o cwiczeniach nie moze byc mowy wiec oj .. ciezko bo bede musiala zaostrzyc diete / Co do kolejnyc problemow to dopadl mnie Marhefko jeszcze gorszy chyba niz te Twoje plecy szyje i cala reszta heheh bo wyobraz sobei ze ostatnio w nocy nie zasnelam w ogole.Lezalam od 1 i do 6 nie zmrozylam oka i az mi sie plakac chcialo z tej bezsilnosci a potem to juz nie bylo obcji na sen bo do pracy trzeba bylo ;/ Zaczelam iec mykac melatonine a wiem ze to swinstwo spowalnia metabolizm wiec az strach sie bac Marhefko bo moj i tak jest gówniany (:(: Ale fajnie ze wrocilas :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tymczasem zbieram sie pomalutku w kierunku lozeczka t zeby o pierwszej sie zakotwczyc :p Buziorki dla Was kochane i do zaobaczenia jutro przy porannej kawie ... bez cukru niestety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam kochaniutkie jak zwykle z ranka!:) Kawusia juz zaparzona do wyboru jaka kazda lubi!!!!:) Zdeterminowana .................no nareszcie tez bedziesz na kawce!!!!!:D Powiem was cos w sekrecie od dzis jestem na pewnej dietce,ale to narazie tajemnica. hahahah-tylko przez pare dniu ,bo ostatnio sama nie wiem o co mi chodzi!!!!:( Jak wytrzymym chociaz 3 dni to wam powiem.Wybaczcie to nie jest nieszczerosc wobedz was ,tylko mala asekuracja :D: Milego dnia i do pozniej maje ptaszki!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Paseczki ale Ty tajemnicza Jesteś z tą dietą :) Tylko obiecaj że jak schudniesz na niej to podasz przepis co??? A tymczasem pije kawusie -Miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paseczki,rzeczywicie te buraki są świetne,wczoraj na obiad miałam buraczki z kaszą i dzisiaj rano od razu jak się obudziłam to mnie pogoniło i po śniadaniu znowu.Dzisiaj mam w planie ćwiczenia na Wii ,a potem pilling i serum.Na pupie nie mam aż tak strasznego cellulitu,nawet bym powiedziała ,ze mam gładka skóre,ale na udach tragedia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Gwiazdy!!! tak jak pisalam juz wczoraj wrlocilam i chociaż po trosze postarałam sie nadobic zaległosci w czytaniu WAS. Narazie jednak zaległosci nadal mam sporo . Co do dietki to była kawka ze slodzikiem i mleczkiem , kabanoski z musztarda:p Pychaaaaa..... No a teraz jeszcze ide na spacer z Astorkiem moim i zaraz potem lekcje. Tyłek mnie boli ale nic mi nie da siedzenie ,a lezec ilez mozna ????? Więc chociaz jego uszczesliwie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem na 8 dniu 6w i chyba nie będę przerywać bo narazie mnie nic nie boli. Wizytę u gina mam dopiero w połowie marca. Już wcześniej zaczynałam ją robić ale musiałam przerwać bo położna powiedziała że za wcześnie, no a teraz połóg minął to zobaczymy, jak będzie boleć brzuch to przestanę. Zdeterminowana - przyłącz się, będzie mi raźniej:) Oj wczoraj znowu nagrzeszyłam wieczorem:( tak się pochwaliłam rano że nie jem smażonych i po 18, a tu pokusiła mnie zapiekanka zrobiona dla męża. Co do karmienia, to właśnie schudłam na początku a waga zatrzymała się z 7 kg na plusie i tak trwało to ponad dwa tygodnie bo często podjadałam, a teraz od tygodnia jak wyznaczyłam sobie dokładne pory posiłków to znowu zaczęła spadać. Czekam aż synek obudzi się i ruszamy na spacer bo to jedyny mój ruch będzie jak narazie (oprócz 6w). I oglądałam wczoraj na allegro hula hop, te z masażem, zamierzam kupić bo skakanka odpada przez rozmiar piersi. Trzymajcie się dziewczyny:) dzięki za info ze stopką:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cmo jak schudne chociaz 1,5 kilo to powiem,jaka to dietka i jak watzrymam ze 3 dni-hahahahato znana dietka:) Kamusia-jestem szczeesliwa,ze ci pomogla,ale jak popijesz soku to bedzie jescze lepiej:D Zdeterminowana-:) smeffetka-:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zmotywowana;)
Zdeterminowana- oj, wiesz, chyba baardzo dobrze jak człowieka zdołowac ;/ No, z tą regularnością to ciężko będzie, bo np. dziś : śniadania nie zjadłam, 10.05- bułka słodka, 15.00- 2 naleśniki z twarożkiem chudym, jabłko... Więc regularności tu nic ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem ;) Założyłam konto, więc muszę się pochwalić ;) Chyba że coś nie bardzo mi to wyszlo, bo ja z informatyki to normalnie noga XD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Kochaniutkie:) Ja się muszę pochwalić, bo jak na razie to udaje mi się trzymać dietkę:) i muszę się przyznać, że ja też jestem na pewnej diecie od poniedziałku, nic się nie chwaliłam bo chciałam zobaczyć najpierw czy uda mi się wytrzymać i czy będą jakieś efekty, mam nadzieję, że mi wybaczycie:P wyrażam skruchę:P miałam się zważyć dopiero w sobotę, no ale nie wytrzymałam i zważyłam się dzisiaj iiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii jest 73,8 hura:D:D:D już nie 75,5:D stopki na razie nie zmieniam, zobaczę co będzie jutro:) Paseczki napisz na jakiej jesteś diecie bo jak na tej samej co ja to nie będę sama:) ja jestem na diecie Dukana, wiem że róże są opinie na temat tej dietki, ale postanowiłam, że spróbuję i na razie jakoś się trzymam:) Zdeterminowana- buziaczki dla Ciebie:) Pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Kochaniutkie:) Ja się muszę pochwalić, bo jak na razie to udaje mi się trzymać dietkę:) i muszę się przyznać, że ja też jestem na pewnej diecie od poniedziałku, nic się nie chwaliłam bo chciałam zobaczyć najpierw czy uda mi się wytrzymać i czy będą jakieś efekty, mam nadzieję, że mi wybaczycie:P wyrażam skruchę:P miałam się zważyć dopiero w sobotę, no ale nie wytrzymałam i zważyłam się dzisiaj iiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii jest 73,8 hura:D:D:D już nie 75,5:D stopki na razie nie zmieniam, zobaczę co będzie jutro:) Paseczki napisz na jakiej jesteś diecie bo jak na tej samej co ja to nie będę sama:) ja jestem na diecie Dukana, wiem że róże są opinie na temat tej dietki, ale postanowiłam, że spróbuję i na razie jakoś się trzymam:) Zdeterminowana- buziaczki dla Ciebie:) Pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Efcik,tylko pamietaj,ze na poczatku kazdej diet traci sie wode .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Obiad już zaliczyłam,coś ostatnoi nie mam weny do planowania posiłków,a to żle,bo potem okazuje się ,że nie mam nic na obiad.Ale jeszcze znalazłam w zamrażarce jakiś kawałek łososia ,do tego pieczarki na patelnie i gotowe,oczywiście bez tłuszczu,a no i buraki(wiadomo po co)Musze zrobić sobie stopke,ale jak sobie pomyślę ,ze schudłam tylko 3,5kg przez dwa miesiące to mi się nie chce,ale fakt faktem ,nie przykładałam sie bardzo z ćwiczeniami,z jedzeniem było lepiej,bo jadłam małokaloryczne obiady,ale czasem ciast nie brakowało.W końcu wiosna,przynajmniej u mnie,wiec bedzie wiecej ruchu to na pewno mi poprawi humor i będą większe chęci na spacerki i jazdę na rowerze. A tak w ogóle to marzec to jakaś masakra,bo w tą sobotę ide najpierw z synkiem na urodziny do kolegi(ciasto i tort dla mam też będzie),a wieczorem do kuzynki na urodziny wiec kolejny tort,za tydzień znowu kolejne urodziny,więc znowu tort.I jeszcze moich dwóch chrześniaków i babcia ma urodziny pod koniec marca,ale na szczescie są w \Polsce,wiec ominą mnie te puste kalorie,a no i zapomniałam ,ze mój synek ma też urodziny pod koniec marca-masakra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamuś skarbie pamiętam, że na początku traci się wodę, ale zawsze to coś no i jakaś motywacja jest jak się widzi że waga mniej pokazuje:) co do tych 3.5 kg to się nie zniechęcaj, dobre i to że tyle zrzuciłaś, a jak sama piszesz, że ciast nie brakowało, a wiesz że to bomby kaloryczne,tak że nie jest źle kochana:) Ćmo, gdzie Ty się podziewasz...? pewnie ćwiczysz:) ja też zaraz zaczynam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sorka Zmotywowana - po prostu nie chce mi się Ciebie oklamywac a wydaje mi sie ze tak to chociaz bedziesz wiedziala na czym stoisz . Po prostu 5 kilo to na serio DUZOOOOOO i nie do zrzucenia od tak w chwilkę:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wrocilam dzisiaj pozniej niz zwykle.Bylam na mioim niemieckim:) 1 dzien dietki juz za mna,zaraz ide lulku. Czuje sie b,dobrze,ale inaczej-hahahha! no dobra powiem wam,chociaz chcialam byc ciut,ciut tajemnicza,ze nie przechwalic! jestem na SB.Zmienilam stopke i teraz mozecie wiedziec jaka jestem gruba,musze ta dietka szybko to zmienic:) Witam czarna zmotywowana:);P Elfiku-jestem na innej dziecie,ale jakies podobienstwo jw nich jest. zdeterminowana-pozdrawiam! Cmo-jutro jak zwykle nakawce!;P:P Kama -masz tych imprez,ale wierze wciebie,za dasz rade:) Milej nocki,pa do jutra!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PaseczkiKopecki-No ale i tak bede trzymala kciuki mimo ze w diety cud nie wierze w ogole :p Ja moje dietetyczne jedzenie zaczynam od jutra a dzisiaj siedze przy winku :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Efcik - no to powodzenia Kochana ! Ja tez rozwazałam bycie na tej diecie ale zrezygnowałam ze względu na zdrowie . Myśle jednak ze bedziesz zadowolona bo przy pierwszej fazie ubytek jest naczny i to motywuje . pamietaj jednak ze to niezbyt zdrowe dla nerek więc pija duzo a ja bede Ci kibicowac bo jak widac pierwsze efekty juz są :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kamus a Ty widze ze zostaniesz nasza Ksiązniczką Tortową baaaa moze nawet znawcą tortów i nawet mnie specjalistke od murzynków z polewami i kopców kreta pobijesz:p Ale wg. mnie wszystko dla ludzi i nei ma cos sie smucic. Po prostu jedz zdrowo i tyle .Mniej kalorycznie , zeby zapasy na te torty robic . Ja za to czuje sie faktalnie , nie moge cwiczyc , pracy biurowej mam pnostwo , prezentacje , tłumaczenia wszystko czeka az to ogarne a ja nie mam sily na nic :( ale juz nie marudzę tylko uciekam 'Cmo - zajrzyj do nas na chwilkę i skrobnij coś ... czekam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja o tych burakach znowu,sprawdziłam tą diete SB i zastanawiam się dlaczego w pierwszej i drugiej fazie są zakazane. Ok do jutra DOBRANOC

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam kochane babole!!:=:) Kamusia-buraki maja duo cukru wyzszy glikem.ponad 60 i dlatego:) Co kamus-chcesz poprobowac te dietki? Super by bylo:D Kawka zaparzona-zapraszam!!!!!! U mnie 2 dziem dietki:) Sniadanko-2 " jaja na miekko,2 male pomidorki,4 ruloniki szynki z indyka zawiniete w salacie lodowej. Zdeterminowana-dzieki kciuczki sie przydadza!!!!!!!!!!!! To narazie,milego dzionka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Paseczki standartowo kawusia:),no powiem Ci że mysle i mysle i chyba muszę poczytac o tej diecie i kto wie może się skusze:)skoro u Ciebie tak świetnie :):):) Efcik,Kama,Smeffetka,Zdeterminowana ,Zmotywowana i inne dziewczynki które pominełam,wczoraj nie ćwiczyłam bo ból glowy mnie dopadł i poszłam bardzo szybko spać nawet nie zaglądajac do Was :) Ale dziś mam zamiar nadrobić zaległości :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkie kobietki:) U mnie dzisiaj znowu dietetycznie, śniadanie 2 plasterki szynki gotowanej i do tego puszeczka tuńczyka w sosie własnym, no i oczywiście kawusia rozpuszczalna z mleczkiem, ale chudziutkim:) na razie się nawet trzymam ale mam takie chwile, że rzuciła bym się na kawałek czekolady:( Zdeterminowana- dziękuję za wsparcie:) oczywiście piję 2 litry wody dziennie i ze 3 szklanki herbatki czerwonej. Witam Cię Ćmo serdecznie:) mam nadzieję, że już się lepiej czujesz i że poćwiczymy dziś wieczorem razem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×