Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ćma ćme goni

Od Jutra 02.01.2012 startuje !odchudzanie!

Polecane posty

Czesc! Ja jakos sie trzymam, choc w niedziele znowu mialam wpadki...no ale od poniedzialku walcze dzielnie! Wreszcie zaczelam sie tez ruszac po kilku tygodniach przerwy. w poniedzialek bylam na zumbie i powiem wam, ze czulam nozki nastepnego dnia:) Wczoraj upieklam muffinki dla rodzinki, ale nie tknelam zadnego. Mam nadzieje, ze dam rade i do swiat cos zleci z mojej wagi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj, trzeba zacisnąć pasa, bo zostaje strasznie w tyle za paseczkami ;) Ale PASECZKI- gratuluję pięknie! Mi nigdy nie udaje się tej magicznej 66 przekroczyć... Ale zaraz ćwiczenia, hula hop i jakoś powoli może zacznie spadać ;/ Mam takiego strasznego doła że waga nic w dół nie idzie, że nie wiem co ;/ Jednak się nie głoduję. Bo to i tak wróci... No to do jutra moje Skarbeczki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam kochane z poranna kawka!!!!! Czeka tez na was moj dietetyczny daser,specjalnie dla ciebie c m o-jesji cie tak ciadnie na slodkosci,moze tez sobie taki zrob! Zmotywowana,nie przejmuj sie,napewno,przy opdrobinie cierpliwosci osiagniesz zamierzony cel. Powiem wam,ze u mnie wczoraj taka radosc,wrecz euforia!!!!.adzis co??? Na wadze znowuwiecej.70.200-tez mi szczekapadala.Stawala na wadze chyba ze 3 razy,ale nie chcoalo byc inaczej,Wczoraj pilam wyjatkowo duzo wody moze to z tegi powodu??? Marhefko.temale wpadki wytanczysz na zumbie,moga troszke nozki bolec ,ale nie koniecznie. Ja mam dzisiaj zumbe:) Efciku-elfiku-hahaha-co u ciebie kochaniutka.I tak zostaniesz dla mnie elfikiem:) Moje munu na dziasiaj: sniadanie-kawa,pol czerwonek surowej papryki na niej twarozek ze szczypiorkiem,galaretka w niej jajo i szyneczka przekaska-salatka z pomidora i ogorka sw. obiad-placuszki owsiane z jabkiem(sb) przekaska-jabblko tarte z cynamonem kolacja-3 plastry sere koziego odtl,pomidor deser-robiny deser z truskawek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Dla mnie duzo kawki bo noc miałam szarpaną:( Teraz czuje się fatalnie :( Narazie sie trzymam od słdkiego z dala ,ale niewiem jak długo mi się uda:) Paseczki pyszne to menu napewno je wroże do swojego ,zwłaszcza ta papryka z twarożkiem brzmi pysznie i placuszki owsiane :) Mniam mniam ślinka cieknie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Dla mnie duzo kawki bo noc miałam szarpaną:( Teraz czuje się fatalnie :( Narazie sie trzymam od słdkiego z dala ,ale niewiem jak długo mi się uda:) Paseczki pyszne to menu napewno je wroże do swojego ,zwłaszcza ta papryka z twarożkiem brzmi pysznie i placuszki owsiane :) Mniam mniam ślinka cieknie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry! Ja juz po kawce i jogurciku. Tez na razie sie trzymam zdala od slodkiego, choc czasem ciezko...upieklam muffinki, ale trzymam sie od nich z daleka! A dzis ide na piwko z dziewczynkami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam kochaniutkie Ja tylko na chwilkę, bo miałam dziś cały dzionek zajęty i też "padam na pysk" dziś rano było ważenie i zmieniam stopkę HURA:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lilka- co tam u Ciebie...bo z tego co pamiętam, to też miało dziś być ważenie:) Pozdrawiam Was wszystkie i życzę miłej nocki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaski i caluski z ranka:D Buszko-gratki!!!! Kawana stole ,wiec zaspane towarzystwo moze juz wstawac! hahahaha-dzis nastal ten dzien,ze znow na pare dni bede piekna-fryzjer!!! Waga znowu taka jak na stopce:D DZIS NAM TEZ burzliwy dzionek,ze nawet nie mam zaplowanego menu,nie wiem co bede jadla-hhhmmmm?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej diewczynki :) Wczoraj zabiegany dzień mialam-przyjaciółka ma wesele końcem lipca i ostatnie zalatwienia najwazniejsze :) Później basen i jak wróciłam to poległam o 18 i koleżanka obudziła mnie telefonem o 23,50! bo musialam do pracy-na remanent! Dobrze że zadzwoniła bo bym nie wstała! Teraz powróciłam, chyba sie położe ale nie chce się mi spać...ale tym bardziej sprzątać :P Wczoraj się zważyłam i -1kg :) Niby nie dużo ale cieszy baaaaaaardzo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Dziś Ja z lekkim opoźnieniem jejku co za dzień , głowa mi strzela ,oczy z orbit wychodzą niewiem czy to cisnienie czy co masakara,do tego nieporozumienia na tle synowa tesciowa i kto wie co jeszcze :(Tfutfu oby nic Gratuluję tym dziewczynką co maja spadki wagi BRAWO BRAWO MOJE KOCHANE ,A Tym co przybrały też gratuluję bo wiem że jak się przybiera to potem sie traci :") Buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaskik kobietki!!! Ja jak zwykle w sobote do pracy:( Boje sie wyjsc,na zewnatrz cos strasznego,leje,wieje,afe......ubieram sie cieplo i przeprosilam moja czapeczke:) Pozdrawiam i milego wstawania!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane Paseczki ❤️ Trzymaj się mocno bo bardzo wieje , i deszczyk leje przynajmniej u mnie :( Ja z czapką też się przeprosilam ale wstretnie na polku :) Paseczki i inne dziewczynki buziaczki👄👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Och.ciemeczku kochana !!!!bardzo ci dziekuje,zrobilo mi sie milutko.Pomylam reszte okienek,a to kochany deszczyk ze snigiem pada,oj,oj,ale paseczki sa😠 Zajadam truskaweczki i pije kawusie,ale nie dobra dla mnie bo zapomnialam kupic mleczka;( Przezyje!!!!!!,hahahaha Mam nadzieje ciemko,ze przy takiej beznadziejnej pogodzie nie boili cie glowa. Pozdrawiam wszystkie laseczki!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki :) Ja dopiero co wróciłam z pracy, koniec i początek miesiąca jest dla mnie baaaaaardzo pracowity ale pokonałam juz koniec i pozostaje jeszcze początek ale pokonam go w poniedziałek :) Pogoda u nas tragiczna, pada deszcz, śnieg i okropnie wieje... Miłego wieczoru i nocy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paseczki właśnie od wczoraj mi głowa pękała przez całą noc mówie Ci masakra ,ale zazyłam tabletke i przeszło na szczęście:) Ja tez okienka myłam ale pogoda jest fatalna taka jak i u Ciebie :( Zmotywowana no Kochana gratuluje jestesmy prawie na tym samym etapie:) Lilka ale pozno wracasz z pracy :(odpoczywaji nabieraj sił

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka!!! Widzę, ze nie tylko u mnie pogoda jest paskudna, normalnie jakaś masakra, wieje , leje, a teraz to sypie jak diabli i zimno brrrrrrrrrrrr:( Zmotywowana- gratulacje!!!!! Ćmo- kochana, ależ ty cierpisz...bardzo mi Ciebie szkoda...to pewnie z ćwiczeń nici? Życzę wszystkim udanej niedzieli:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moeje menu na dzisiaj: sniadanko-kawalek makreki wedzonej,pol pomidora ,a na nim troszke serka koziego.kawka przekazka-galaratka z jajka i szyneczki,2 kawka,ale tym razem cappuccino. obiad-papryka faszerowana mieskiem ,pieczarkami ,czosnkiem(od wczoraj) przekaska-daser-jablko tarce z cynamonem kolacja-2,3 kanapki na salacie(ale tylko jak bede glodna)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam witam ;) Zmierzyłam się dzisiaj i aż się mało nie zakrztusiłam! Nie wiedziałam że taka duża różnica będzie! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paseczki cóż za pyszne menu :) Ciemko współczuję bólu-mam nadzieję że dzisiaj już ok. U mnie powrót zimy :/ W niedziele na mszę jeżdżę do takiej kaplicy i tam normalnie jadąc przez las(główna droga tylko wokół las) droga wymarzona na kulig- ku*wa kwiecień! Nie mówiąc o tym że wjeżdżając pod górę auto z góry wpadło w poślizg i jechało wprost na mnie! Dusza na ramieniu! Toż ja w grudniu czy styczniu nie mialam takich emocji! Mam nadzieję że to tylko prima aprilisowy żart i już jutro wszystko wróci do wiosennej normy! Miłego popołudnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×