Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ćma ćme goni

Od Jutra 02.01.2012 startuje !odchudzanie!

Polecane posty

Gość grube udko
oj widze kochaniutkie że niejestem sama. . Skończyłam z ćwiczeniami bo nie widze efektów. Mam dość:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Kobietki :) Efciku miło że pamiętasz :) Jestem, żyję, mam się całkiem nieźle, dietkowo również :) dlatego moja waga powoli ale systematycznie maleje :) na stopce 101,8 ale dziś na wadzę było 100,3 :) ale muszę chwile poczekac i dopiero dopisze oficjalnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry! Cmo-trzymaj sie nie poddawaj!!!!!! Jestesmy z toba. Ja dzis smigam na basenik po pracy, jak fajnie!!!!! To tego jest to nowo odremontowany basenik i to 50 m, takze sobie poplywam:) Milego dnia dziewczynki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie!!!! Ja tez zyje i juz od dzisiaj systematycznie odwiedzam nasze kochane forum:) Imprezka udana,goscie wyjechani,waga nic nie wzrosla:):):) Nie objadalam sie trzymalm foson we wszystkim:) Znajomi,ktorzy mnie nie widzieli pare latek -byli zachwyceni moim wygladem,ale tesciowa powiedziala,ze wiecej mam sie juz nie odchudzac,a ja po cichu do nie ok,ale jeszcze 2 kilo:) Jestem wiec kochane laseczki i walcze dalej z wami,ze pozbyc sie tych 2 kiloskow!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Mama nadzieje ze uda mi sie dzis cos napisac, bo ostatnio cos mi nie wychodzi to pisanie.....wczoraj napisalam posta i gdzies mi go zeżarło:( byłam wściekła jak nie wiem co nie miałam czasu zeby napisac drugiego:( do tego ta moja stopka, dziewczyny pomóżcie bo nie wiem co robię nie tak, zmieniłam stopkę zatwierdziłam i nic się nie zmienia...????????????????? Ćmo- kochaniutka nie poddawaj się, przecież tak ładnie Ci szło, musisz przetrzymać ten zastój i nie rezygnować,no chyba, że jesteś już zadowolona ze swojego wyglądu to też nie ma się co katować na siłę, bo nieraz tak jest, że ktoś sobie wyznaczy cel np 60 kg a przy 64 czy 65 kg fajnie wygląda i nie głodzi się na siłę i udaje się mu w miarę utrzymywać w miarę:) tak że głowa do góry i proszę nam nie znikać, bo to Ty jesteś naszą założycielką i co się z nami stanie jak Ciebie nam tu zabraknie???????????????????????????????????????????????????????????????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
znowu próbowałam zmienić stopkę i sprawdzam czy wyszło.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Efciku-kochana ,musisz juz chyba skrocic stopke. Ciemko-u mnie przez jakis czas waga stala prawie 3 tygodnie,tak to juz jest!! Bedzie dobrze,ruszy,ruszy ,jeski tylko trzymasz sie dietki-to ja paseczki obiecuje ,ze ci waga spadnie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie mam sił, nie wiem już czy ja taka tępa strzała jestem, że mi nie wychodzi:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję Paseczki za pomoc:* zobaczymy co teraz wyjdzie.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jupi:D Paseczki jeszcze raz dziękuję:) bo już się martwiłam, że to jakiś zły znak że nie chce mi się zmienić:P hehe, uffff odetchnęłam z ulgą:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeszcze mały błąd mi się wkradł, cofnęłam się do marca:P ale już naprawiłam:) Pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj, widze że muszę urucho ić swoje zdolności psychologiczne ;) ĆMO- nie poddawaj się, zobacz jak daleko doszlas, czemu masz sie poddawac??? Dziewczyny, weźcie sobbie nie zartujcie patrzcie i;e chudłyscie. teraz to zaprzepaścić? przepraszam za bledy;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grube udko
a ja mam dosc. Niebede sie katowac cwiczeniami. Dwu lub trzygodzinny spacer z dzieckiem to to samo co cwiczenia pol godzinne a nawet wiecej. Nieprawdaz? Pozdrawiam laseczki:* 'niejestem pelnoletnia czasem i cialem ale jestem dorosla swoim harakterem oraz zachowaniem'.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam kochane!!! Cmo-i jego zaloga.czyli my wszstkie!!!nukazuje sie zameldowac u paseczkow na kawce i porozmawiamy sobie na temat dietkowania!!! Co to jakies zalamania???!!!najszybciej to powinnam sie ja zalamac bo w stosunku do Was to paseczki to juz babcia:P:D Cmo-kawka czeka taka jaka lubisz:D Grube udko-tez:D Przciez jaj juz nie dajecie rady w tym czy tym dajcie sobie chwilke odsapnac i od nowa,ale nie znikajcie z forum!!! Przet 2-3 dnie waga i tak nie podskoczy,a psychika sie troche podleczy! Wiec,co dziewczynki bo bede znowu pupke bila:P:P:P jestesmy juz prawie jak rodzina,a nawet wiecej sobie nieraz mowimy ja rodzinka,wiec nich tak zostanie bo to naprawde jest fajne!!!:D No ,ale sie napisalam,ale nie wyobrazam sobie tego topiku bez Was!!!! i CMO-slyszysz,zamelduj sie jutro na porannej kawce,prosze!!!!! Pozdrawia i zmykam do pracy,milego dnia dziewczynki!🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem juz z powrotem i zaraz wabywam na niemiecki. Teraz pije kawke i cos musze zjesc-wszystko w/g ulozonego wczwsniej menu:) Pozdrawiam dziewczynki i glowki do gory,wszystko bedzie dobrze!!! Jak ja w tym wieku musze sie niemieckiego uczyc i jakos mi idzie ,to wszystko razem pokonamy:!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem Dziewczynki Dziękuje za wsparcie Moje Kochane Oki wracam do Was ,ale dzis jeszcze będe miała grzeszny dzień bo mam handre przy @ na wage nie wchodze bo póki co pewie i tak sie nic nie zmieniło Pozdrawiam Was Serdecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry! Glowa cos mnie boli od rana, wczoraj mialam mala wpadke wieczorem, tak mnie naszlo na cos slodkiego...no ale dzis na szczescie na wdze bez zmian! Poplywalam wczoraj na basenie to sie akurat wyrownalo;) do tego jeszcze ta beznadziejna pogoda, szaro, buro, pada i wieje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grube udko
Dzieńdobry laseczki. :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Serwusik dziewczynki:) U mnie z ranka mala radosc:):D:)hahahaha,hurrrra na wadze 68.200_)-jeszcze 200 gram.Moj Boze kochaniutki ,jak to na tym etapie sie wlecze!!!!Czlowiek cieszy sie z kazdego gramika:P:P:P ZJADLA SMIADANKO-" KANAPKI Z PAPRYKI Z TWAROZKIEM i rzodkiewkami.kawka. Zmieniam stopke:) Pozdrawiam WAS wszysciutkie po kolei!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja u was dziewczynki,mam nadzieje,ze macie lepsze nastawienie!!! JESLI codzie u mnie to juz zyje naszym pierwszym urlopikiem. Cale 10 dni.Wyjezdzamy w sobote :)Bede duzo mniej pisac,ale postaram sie skorzystac z sieci od kolezanki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Grube udko, Paseczki! Ja wczoraj sobie pofolgowalam, mialam jakis napad na slodkie...nie wiem co mi odbilo, a tak dobrze mi szlo...nie waze sie! Dzis juz sie trzymam, choc imprezka przede mna, wiec bez alkoholu sie nie obedzie...Dzis mam wyjscie z pracy, a jutro imprezka u znajomej. Rano bylam na baseniku z corcia, potem kawka ze znajoma, teraz ide pod pryszznic i sie szykowac, bo o 17 juz wychodze. Paseczki-gratulacje , przynajmniej u cibie sie cos dzieje na wadze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki_Marhefeczko:) Mam nadzieje (taka cichutka),ze jutro bede szczesliwa i zadowolona i bede miala osiagniety twoj pierrwszy cel:P Jesli zas nie,to nastepnego dnia itd......hahahaha!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grube udko
eh ja waze 56 kg. Przy wzr. 155 ale co z tego jak mi brzusio wisi i nogi grube eh. . Dobrze ze jest cieplo, spacerki to tez cwiczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×