Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość dziwnasytuacja

Polka I Turek (kurd)

Polecane posty

Gość dziwnasytuacja

Chciałabym żebyście mi doradziły co zrobić bo tak naprawde nie mam sie komu wyzalic bestronnemu. Jestem w Anglii i pracuje w restauracji Tureckiej (jak wiecie na wyżyszych stanowiskach sama rodzina i oni lubią polki). Bardzo zaczął podobać mi się mój menager (21 lat) był zabawny i fatastycznie mi się z nim gadało wyrażnie mnie podrywał i ja jego też. Rozmawiałyśmy na rózne tematy i dobrze i bezproblemu się rozumieliśmy. Niedawno kiedy zamykaliśmy restaurację piliśmy sobie drinki tylko my tak się złożyło choć on za bardzo nie chciał ale trochę nalegałam i jakoś bez większych problemów się zgodził. Skończyliśmy u niego w domu ale tylko się całowaliśmy choć chciał więcej. I tak na drugi dzień jakoś się do mnie za bardzo nie odzywał zmienił swoje zachowanie przespał się z inną kelnerka (lesba) która podobno jak mówił nie była w jego typie jak mu to powiedziałam to na skoczył na mnie i powiedział że to jego prywatne życie a wcześniej jakoś na takie tematy gadaliśmy normalnie. Próbowałam wszystkiego napisałam mu smsa i próbowałam z nim rozmawiać ale widać że nie chce omija mnie szerokim łukiem nie wiem co mam robić może myśli że jestem w nim zakochana zmiany pracy nie wchodzi w rachube bo teraz nie mogę potrzebuje pięniedzy ale nie wiem co robić źle się czuję w tak dziwnej sytuacji. Jeśli miałaś podobną sytuację proszę cię doradź mi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×