Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość nadpłacka

Biznes Lunch w Warszawie - gdzie?

Polecane posty

Gość MarianP9
Ja na lunch zawsze jadę do Domu Kresowego!Fajny klimatyczny lokal oddalony nieco od Warszawy ale na prawdę warto do nich jechać!Mają mega smaczne jedzonko!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Haniau
Byłam w tej restauracji Akademia i powiem, że faktycznie wymiata i na klientce zrobiła bardzo dobre wrażenie, dzięki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zagraniczni kontrahenci często chcą poznać polską kulturę, więc warto zabrać ich do restauracji z polską kuchnią. Rewelacyjne jedzenie jest w Restauracji Klimczok. Mają idealną kwaśnicę, zupę zbójnicką, pstrąga grillowanego i wiele innych. Robią sami lemoniady - są fantastyczne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zestaw lunchowy sushi opłaca się w Tokyo Sushi, Galeria Mokotów. Ilościowo, jakościowo i cenowo wszystko się zgadza. Dla mnie to najlepsza alternatywa dla pizzy na imprezę. Dobre sushi jednak rzadko spotykana sprawa, dlatego zostawiam namiar.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Papu restauracja niepodległości warszawa. Polecam, bardzo mi smakowało. Możesz też liczyć na coś niezwykłego w postaci dziczyzny. Robią obłędną dziczyznę :) Link do restauracji https://restauracjapapu.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
PAPU - potwierdzam! dobra obsługa i dobre jedzenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Damian35
Zdecydowanie Akademia. Ta restauracja jest moim faworytem od długiego czasu. Tatar z regionalnej wołowiny jest naprawdę wart uwagi, gorąco polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Małgorzata Honor
Bubbles Bar to świetne miejsce zarówno na spotkania biznesowe i również prywatne. Sama wybieram i pierwszą i drugą opcję i przyznam, że te miejsce sprawdza się idealnie. Śmiało mogę powiedzieć, że jest to kultowe i bardzo oryginalne miejsce. Polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moim zdaniem Tokyo Sushi, jeżeli zależy Ci na poznaniu najpopularniejszych smaków kuchni japońskiej w oryginalnym stylu. Chadzam do nich regularnie, bo mają bardzo dopracowany program lojalnościowy. W innych restauracjach nie spotkałam czegoś takiego. W Blue City szybko ich znajdziesz. Nie da się pominąć praktycznie :) Jak będziesz przy okazji to zajrzyj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beliskaa
Na pewno odpowiednie warunki do spotkań biznesowych panują w restauracji Akademia na Różanej. Byłam już tam z tej okazji kilka razy i zawsze kontrahenci są pod wrażeniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malwina K
Na biznesowe spotkania zawsze staram się wybierać miejsca już sprawdzone, gdzie można dobrze zjeść. Takim miejscem jest dla mnie Restauracja Akademia w Śródmieściu. Z reguły na lunch zamawiam sałatkę cezar z kurczakiem lub krewetki chorizo. Wszystko jest przepyszne i naprawdę świeże. Polecam wybrać się i przekonać samemu o czym mówię :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fajnym miejsce na lunch jest Bistro Wiejska. Jest tam bardzo przytulnie i kameralnie więc na spokojnie można omówić sprawy biznesowe. Do tego jest tam bardzo smacznie. Widziałam, że politycy tam często bywają bo Bistro Wiejska jest zaraz obok Sejmu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Andrzej Kłos

Ja spodziewając się klientów, z którymi będę rozmawiać o interesach nie muszę się już przynajmniej martwić o miejsce, w którym się spotkamy bo mam już sprawdzone i niejednokrotnie przetestowane a mianowicie Restaurację Akademia na ul. Różanej. Sam byłem tam kiedyś zaproszony na taki lunch i ta przypadło mi do gustu, że nie wyobrażam sobie już szukać czegoś innego, gdzie jedzenie byłoby tak obłędne i obsługa tak miła jak w Akademii. Kultowy sernik Akademia gości na moim talerzu co wizytę a jako lunch zawsze staram się wybierać coś innego, ostatnio posmakowało mi capraccio wołowe na musie truflowym. Niebo w gębie... Serdecznie polecam, ta restauracja to mój numer 1 w Warszawie 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ajj

Warto moim zdaniem zamawiać z Maxipizza. U nich jedno jest pewne – pizza będzie gorąca, to jest coś czego brakuje innym lokalom które robią dowóz. Nie wiem w czym tkwi ich sekret może w tych torbach termicznych, może po prostu szybciej pieką pizzę niż inni więc nie ma kiedy ostygnąć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Konrad

Zdecydowanie polecam Instalacje Art Bistro, czyli miejsce do którego sam chodzę. Jest spokojnie, można fajnie pogadać, a jedzenie jest bardzo dobre. Mają duży wybór, więc każdy znajdzie coś dla siebie. Restauracja znajduje się w Zamku Ujazdowskim, czyli w samym centrum miasta. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Konrad

Zdecydowanie polecam Instalacje Art Bistro, czyli miejsce do którego sam chodzę. Jest spokojnie, można fajnie pogadać, a jedzenie jest bardzo dobre. Mają duży wybór, więc każdy znajdzie coś dla siebie. Restauracja znajduje się w Zamku Ujazdowskim, czyli w samym centrum miasta. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×