Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość nadpłacka

Biznes Lunch w Warszawie - gdzie?

Polecane posty

Gość smoq
a to ja jeszcze dodam, że ostatnio kolega z pracy porwał mnie na lunchowe spotkanko i zaciągnął mnie do na brackiej restauracyjka jakaś taka. Nie chciałam w sumie bo to kuchnia polska no ale sie uparł - jak to facet;) i suma sumarum mogę polecić - jedzenie smaczne, dużo i miła obsługa, lokal tez ok. ps. lokal jest w centrum koło smyka, ale dokładnego adresu nie pamiętam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mattkowska22
My na Kabatach mamy swoj Antich. Codziennie maja coś fajnego i nowego w menu. Wiec jesli w tych okolicach chcecie sie spotkac, to recze ze to miejsce sie Wam spodoba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiollletka23
Na pewno warto tam sie wybrać na pyszne makarony, albo jesli ktos lubi bardziej włoskie smaki to polecam gnocchi z sosem serowym. Idealne jesli chodzi o dobry lunch.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ooonka23
A ja z kolei wybieram japońską restaurację. I moją ulubiona jest dokładnie ta http://www.sushitekeda.pl/ Którą naprawde spokojnie polecam zwłaszcza na spotkanie z przyjaciółmi ale i na spotkanie biznesowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak na lunch to też dobrym miejscem jest restauracja Hawełka na Wiejskiej - dla tych oczywiście, co mają tam blisko:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A dla tych co lubią zjeść bardziej polskie dania to podrzucam Zapiecka i ich pierogi czy coś innego z menu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość enejek11
Na Nowym Świecie jest świetny bar sushi - Besuto - serwują tam naprawdę smaczne i świeże jedzenie. Tak się składa, że pracuję niedaleko tak więc często tam bywam. A w poniedziałki i we wtorki wprowadzili dodatkowe menu z kuchnią bug cuisine - czyli daniami z owadów. Jeśli jesteście odważni możecie się przekonać jak to smakuje ;) Moim zdaniem całkiem smaczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kosska09
Ja też sie musze zgodzić co do restauracji Tekeda. Rzeczywiście podają naprawde doskonałe sushi, a weekendowe promocje sprawiają ze jednak jestem tam co tydzień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sonderek
Ja również często jadam w Besuto - mają tam moim zdaniem najsmaczniejsze sushi w całej stolicy - po prostu palce lizać. Mi w szczególności podoba się wystrój - nowoczesny ale z elementami orientu, A nie tak jak w innych sushi barach jedynie tandetne bambusy. Możecie sobie obejrzeć tutaj jak mniej więcej to wygląda: http://www.besuto.pl/galeria/panorama-restauracji/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moniak123
Może coś bardziej oryginalnego? Moim zdaniem bardzo dobrym i eleganckim miejscem na taki biznes lunch jest restauracja sushi Besuto na Nowym Świecie: http://www.besuto.pl/ Wystrój jest bardzo nowoczesny i elegancki. Obsługa miła a samo sushi smaczne. Samemu zdarzało mi się zabierać swoich kontrahentów właśnie do tego miejsca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gregra
w arkadii jest fajna knajpka z polską kuchnią - zapiecek, na pierogi można skoczyć, czasem jak mamy spotkania na mieście to wpadamy, fajne miejsce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dubrovnik obok Novotela (róg Nowogrodzkiej)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sprawdz sobie Strefę na Próżnej. Na biznes lunch sprawdzi się idealnie :) eleganckie miejsce z dobrym jedzeniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ja polecam Strefe :) Blisko centrum, bardzo fajny wystrój, elegancki, wszystko jasne :) Na pewno nada się na lunch biznesowy. I obok masz strzezony parking, to tez na plus.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maria Maria Maria
You & Me bar – jest tu kilka kameralnych stolików, do tego jedzenie powala! Kuchnia fusion i rozmowa na temat składników użytych w daniu na pewno będzie miłym przerywnikiem w rozmowach biznesowych ;-]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Skoro szukasz czegoś w okolicach Marszałkowskiej, to idealną propozycją będzie Secado- właśnie na Marszałkowskiej ;) na lunch dostaniesz tam codziennie coś innego, więc trzeba sprawdzać na bieząco. Z tym, ze jakość dań jest bardzo dobra, swieze produkty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja zabieram zawsze swojego kontrahenta tutaj www.salon-kulinarny.pl i powiem szczerze, ze to jest idealne miejsce na negocjacje, jedzenie maja pyszne i naprawde ladnie wyglada na talerzu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adamenko
W Warszawie nie brakuje dobrych miejsc. Jest np. Stara Kamienica na Białołęce, koło stacji metra na ulicy Widok. Codziennie podają smaczny lunch, w cenie poniżej 20 złotych i nie jest to odmrożony schabowy z frytkami, a np. dziś kapuśniak na wieprzowinie lub śledź po polsku w cebulce z pieczonymi ziemniakami. Kotlet schabowy z ziemniakami i sałatką z pomidorów lub makaron tagliatelle z borowikami i szpinakiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adam pawlik
Przedmówco - byłem tam tydzień temu, ale jedliśmy gęś - miejsce znakomite, ceny przyzwoite, jedzenie genialnie doprawione. To co jedliśmy zrobiło na nas mega pozytywne wrażenie - nie prowadzę kosztownego biznesu, nie obracamy wielkimi kwotami - takie koszty mogę zaakceptować, tym bardziej, że wszystko udało się dograć do końca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adamenko
Mam podobne zdanie - byłem tam dwa razy, ale nie w celach biznesowych, po prostu z kolegami na lunchu w trakcie pracy. Jest bardzo smacznie i faktycznie zawsze coś ciekawego. Codzienne pesto - rzeczywiście, jest świeże, kilka razy o nie prosiłem. To samo mule. Generalnie tam można na prawdę smacznie i przyjemnie zjeść.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cechą charakterystyczną warsztatów jest ich nie-deklaratywność, niesztampowość, oferuję możliwość korzystania z najlepszych na rynku rozwiązań www.oceanumyslu.pl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zależy gdzie masz spotkanie, na jakiej dzielnicy? Ja na kabatach często spotykam się w Antich Caffe, przyjemna knajpka, panuje tam cisza i można spokojnie porozmawiać przy dobrej kawie czy zjeść jakieś owoce morza czy makarony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość derdenka
Biznes lunch w Warszawie to raczej w centrum :) Sama nie wyobrażam sobie aby z klientami jeździć po dalszych dzielnicach. Zwykle idziemy na sushi do Besuto: http://www.besuto.pl/ . Jest elegancko, nowocześnie oraz sushi zawsze jest bardzo ładnie podane . Restauracja o nowoczesny wystroju, zero kiczu. Obsługa również miła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na lunche chodze do Antich caffe, restauracja wloska miejsci sie na kabatach. Godna polecenia. Klimatyczne i przytulne miejsce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karinos83
Fajnym miejsce na lunch biznesowy w stolicy jest Lucid Club http://www.lucidclub.pl/ . Klub jest w Blue City i jest rewelacyjny. Bardzo ładne wnętrze, do tego dobre jedzenie (głównie kuchnia europejska). Na lunch biznesowy można zamówić specjalne dania szefa kuchni. No i ceny mają bardzo konkurencyjne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W Antich Caffe maja swietne kanapaki, polecam Prosciutto. I do tego zimna kawa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×