Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

cukierkowa lala

Milczy,więc napisałam ostatnie słowa ... :(

Polecane posty

Gość lola22zślaska
tak chocby nawet nie mogl normalnie powiedziec ze juz nie chce byc z toba. tylko milknie z dnia na dzien. wolalabym zeby normalnie zerwal. niz takie cos. i naprawde nie idzie tego zrozumiec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mysia353535
Rozumiem Was dziewczyny. Moj tez z dnia na dzien przestal sie odzywac. A jak zadzwonilam 3 razy nie odebral. Straszne uczucie. Nikomu tego nie zycze. Zastanawiasz sie co Takiego zrobilas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie człowiek zostaje z 1000 pytań o co chodzi.Mój wie,że mam problemy z leczeniem nogi po wypadku to się teraz napisał mi smsa nagle jak noga czy nie boli bo taka brzydka pogoda.Ale tylko to,nic więcej.Palant jeden.Nie odpisuje mu :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lola22zślaska
o tak. ja tez dzwonilam ani razu nie odebral. nieciekawe uczucie. jakos tak nie cierpie jakos bardzo czy cos. tylko caly czas sie zastanawiam. nie mogl poprostu powiedziec koniec zrywam z toba. tylko z dnia na dzien przestal sie oedzywac. i takie zastanowienie. nad tym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój facet to tchórz.teraz jak mu nie odpisuje na durne pytanie jak tam moja noga to pisze,że go nie szanuje.No kurwa.Przestał sie odzywać,nie pisał trzy dni a teraz nagle o noge pyta.Ja go nie szanuję a on mnie niby szanuje skoro nawet nie powiedział mi w twarz ani przez telefon,że ze mną zrywa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lola22zślaska
a moj wogole milczy od 2 tygodni. chcialabym bycna twoim miejscu. i dostac choc jednego glupiego sms

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lola-ja dostałam i co?Wcale nie jest mi lżej bo sms był tylko o nodze.Wiedział,że mam problemy z nią i głupio się pyta ale zero wytłumaczenia,że milczał itp.Nie odpisuje mu i koniec.Niech spada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lola22zślaska
ja sie tylko zastanawiam czy on o mnie mysli. czy teskni itd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lola22zślaska
i jak o nim zapomniec?? chcialabym zeby on tesknil za mna . zeby odczul to jak bardzo jest samotny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 86786544hhjh
w sumie powiem jak to jest ze mną: mam adoratorów, kocham byłego i jak oni mi czasem takie teksty piszą to trochę jest to szokujące. jakby mi napisała taki tekst osoba, którą kocham to bym odpisała a jeśli nie-odpisałabym coś krótkiego i zakańczającego temat typu, że nie chcę by cierpiał ale nie jestem gotowa na związek. straszne wiem ale to anonimowe forum więc mogę szczerze napisać. sama pisałam do byłego podobne teksty. może nie takie długie i na maxa desperackie bo ten tekst jest wręcz straszny. nawet do ukochanego bym takiego nie napisała. brzmi jak wpis dziewczyny czytającej harlequiny do poduszki i żyjącej nierealnymi marzeniami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×