Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Alalalalal

Jak się sprzedaje duszę szatanowi

Polecane posty

Gość gość
nie da się, wielu próbowało i nic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jam diabel ,dasz mię dupki wezme cie w gorąca kraine,gdzie ognisko nigdy niegasnie:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
oczywiscie,ze sie da, diabel sie upomni o swoje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie da się, to mit. A Bóg jest miłością ale według kolegi u góry, też... do czasu, jak się na was wkurzy, to was spali !! :D A Bóg to miłość... czyż nie. Sprzeczność...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie napisze wam jak to się robi ale Lucyfer to jedno a szatan to drugie. Są to odzielne osoby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bierzesz kredyt z dużym oprocentowaniem i wydajesz na głupoty - kończysz jak twardowski - będziesz musiał się schować na księżycu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
prubowałem wielu sposobów i nic do dzis dnia watpie bymiał taką moc wiec...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szatan nikomu nie pomaga, a krzywdzi. Ludzie, którzy mu się oddają, męczą się. Lepiej zawierzyć Jezusowi, bo On daje tylko dobro i ratuje ze zła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może ja podzielę się swoimi doświadczeniami z szatanem! Parę lat temu byłem osobą wierzącą. Jednak z uwagi na swoją niepełnosprawność (poważne kłopoty ze wzrokiem) długo nie mogłem znaleźć pracy. Wydawało mi się że jestem na dnie. Myślałem o samobójstwie. Za którymś razem zacząłem się zastanawiać dlaczego modlę się do boga, skoro on mi nic nie daje (ba- nawet dał mi nieźle w kość moją niepełnosprawnością)? Pomyślałem że trzeba „uderzyć” z drugiej strony. Zawarłem pakt z Szatanem (nie żaden pisany krwią cyrograf- w myślach). Zgodnie z nim Szatan pozwolił mi posiąść pewne cechy charakteru, bardzo przydatne w moim zawodzie, które w znacznej mierze zniwelowały moją niepełnosprawność. Po zawarciu paktu moje sprawy zawodowe dość szybko się uregulowały. Tak to trwa od kilku lat do dzisiaj. Co zaoferowałem Szatanowi w zamian? Zobowiązałem się, że do ukończenia 65 roku życia nie przystąpię do żadnego sakramentu. Codziennie przez parę minut oddaję też cześć szatanowi, powtarzając, że Szatan dał mi te cechy (tu je wymieniam). Raz na jakiś czas przystępuję też do świętokradzkiej komunii świętej. Jak na razie jest OK. Ktoś powie, że to nie Szatan tylko po prostu fart. Ja nie wieżę w zbiegi okoliczności. Moje sprawy zaczęły się układać dokładnie wtedy, gdy zawarłem pakt z Szatanem. Rację mają ci, którzy mówią, że Szatan nie załatwi za was wszystkiego. Musicie dokładnie przemyśleć czego od niego żądacie. I musicie pamiętać, że to co od Niego dostaniecie to tylko pomoc- wy musicie się ruszyć żeby z niej skorzystać. Łaski otrzymane od Szatana należy także mądrze wykorzystywać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość duilmałpao2kropkapl
ocztwiscie ze mozna sprzedac dusze i zdobyc za to kariere , pieniadze , siłe i jest to proste ale co dalej? po smierci?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie ma słów wyuczonych ni slow pozostawionych. sam chciec tego musisz i z twojej duszy rozpacz do niego przyjdzie. nim to jednak uczynisz zastanow sie bo wac jego bezwzględną jest i nieodstępną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malin 234
Nie zaprzedajcie duszy diabłu bo marnie skończycie zniszczy was bogactwo lepiej być biednym niż bogatym samo zło o tym świadczy. Czeka was piekło na ziemi. Opętanie, głosy, utoniecie w nalogach i zginiecie bo przezre was od środka śmierć was czeka smieeerrrccc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wystarczy isc na skrzyzowanie drog tam gdzie nie rosnie nic, (np polnych czy zwrowych drog) i posrodku zakopac pudelko ze swoimi rzeczami i troche ziemi z cmentarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dusze diablu oddaje sie grzechem wchodzac w rozne spirystyczne rzeczy i nie tylko nawet mozecie nie zauwazyc za zycia ale po smierci sama dusza sie dowie na sadzie ostatecznym nie musi podpisywac cyrografu i zeby dawac ci majatek tego swiata poprostu bedziesz zyl normalnie jak by nic a on upomni sie we wlasciwym czasie wiec powinno zadac pytanie jak oddac siebie Jezusowi wtedy moze nie zawsze poda ci bogactwo tego swiata ale da ci to bogactwo po smierci za zycia bedzie sie troszczyl o ciebie a po smierci sie dowiesz czemu byla taka wola bo w niebie jest mieszkan wiele nie myslec ze dla wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziwi mnie że nie wiecie że sami się unicestwicie ,waszym żródłem jest Bog ,jak się odłączycie przestaniecie istnieć ,macie problemy z logiką? myślicie że pochodzicie od diabła"?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
poza tym co z tego że dostaniecie w jednym wcieleniu to czy tamto ,o ile w ogóle coś dostaniecie głupole,po drugiej stronie będziecie takimi samymi niewolnikami bez światła,aż do całkowitego rozpadu,rzeczywiście cudowna wizja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ty z 2014 weżmiesz odpowiedzialność nie tylko za siebie ale za wszystkich to których skierowałeś słowa ,nawet cm nie będzie ci podarowany

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A konia zwaliłeś czy dopiero zwalisz? Bo jak zwalisz to przynajmniej masz z czym do spowiedzi iść co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie mam fiuta ani nie jestem katoliczką gnojku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pawelprzep
Szczerze watpie żeby szatan mógł spełnić jakieś z życzeń ludzi ja probuje od dawna na kilka sposobów i nic nawet namiastki myślę ze jest poprostu bezradny jesli w ogóle jest swoje zachcianki trzeba spelniac samemu bo on to slabiak raczej jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pawelprzep
To jakaś bajka sam pribowalem nie da sie bo szatan jest nieudolny na tym świecie z tego co widze albo poprostu nie istnieje nikt taki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pawelprze
szatan jesli istnieje to jest bezradny na tym swiecie nic nam niemoze zaoferowac tak mysle bo od dawna dawna proboje sie z nim pojednac i nic a probowalem wielu sposobow....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pawelprze
szatan jesli istnieje to jest bezradny na tym swiecie nic nam niemoze zaoferowac tak mysle bo od dawna dawna proboje sie z nim pojednac i nic a probowalem wielu sposobow....570477154 jesli nie mam racji pisac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×