Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość diabl123

spieniacz do mleka

Polecane posty

Gość diabl123

witam, czy ktoś uzywa spieniacza (spieniarki?!) do mleka? Planuję zakup, ale rozbieżność cen jest tak duża ze nie wiem, ktory dobry (od 20 zł do 350).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość puszka pomidorów
Ja mam w domu ubijacz do cappuccino, którego używam też do spieniania mleka. MI pasuję, bo można go podgrzewać w mikrofali, więc jak robię sobie pyszne kakao z piankami to nie muszę oddzielnie podgrzewać mleka, tylko rach ciach do mikrofali i gotowe. A wygląda to tak o : http://www.stylowazastawa.pl/produkt/2796/ubijacz_cappucino__kubek_frabosk_faenza.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
najlepsze są, podejrzewam, te spieniacze przy ekspresach do kawy. osobiście niestety nie posiadam, ale noszę się z zamiarem kupna takiego. póki co mam niewielki mikserek na dwie bateryjki, nawet się sprawdza :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Już trochę minęło w tym wątku, ale trafiłam na niego przed chwilą szukajac w Google o tym jak wybrać spieniacz do mleka. Pewnie jest więcej takich osób jak ja, które też tutaj trafiło. 

Bardzo pomogły mi linki zostawione przez osoby powyżej, zwłaszcza ten artykuł od Delonghi.

Ale udało mi się też trafić na ciekawy artykuł na jednym blogu. Podrzuce, bo może komuś też to pomoże:

https://sklepdomowy.pl/blog/jaki-spieniacz-do-mleka-wybrac-oraz-czym-jest-spieniacz-do-mleka/?utm_source=referral&utm_medium=kafeteria.pl&utm_campaign=backlinking

Pozdrawiam cieplutko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.02.2023 o 22:42, Honka23 napisał:

Dobry spieniacz do mleka jest od Ariete 

A jak się sprawdza? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×