Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość yhtfdrtgdg

zabije sie przez tradzik , mam tragiczna cere

Polecane posty

Gość yhtfdrtgdg

i wieczna depresje przez to :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gui gui gui
nie da się go wyleczyć? co na to lekarze, kosmetyczki? ile masz lat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fghynjhy
poczytaj o przecieraniu twarzy moczem urynoterapia ja przemywam bo mam straszne wagry albo olejek z drzewa herbacianego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yhtfdrtgdg
lat mam 20 :/ nie da się go wyleczyć juz chyba wszystkiego probowalam łacznie z izotekiem :( chwile jest lepiej a potem znowu tragicznie , nawet nie wiecie jakie macie szczescie majac gladka twarz :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alternattywa
ja nigdy gładkiej nie miałam a mam 35 lat!!! i ciągle mam jakąś maść na pryszcze na twarzy choć trądzikiem tego nazwać nie można, a próbowałaś srebra koloidalnego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sdfvgbnhujmk,l
moja córka też się z tym męczyła 2 lata nie pomogły drogie leki na receptę w końcu kupiłam silicosan oraz całą serię z yves rocher przeciwtrądzikowe teraz jest już super zostały tylko blizny jeszcze trochę i pójdzie na zabieg na złuszczanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jelcyndl
ja mam 25 lat i od 15 lat nieprzerwany trądzik. nawet się już nie leczę. Są dni kiedy mam gładką buzię, ale zaraz potem znowu to samo. Pełno zaskórników, wągrów. Już się przyzwyczaiłam. Ale i tak mi z tym mega niewygodnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość qoqosanka
współczuje ci, ja jestem znacznie starsza od ciebie i ciągle jakieś syfy mi wyskakują, wiecznie puder, korektor, maści itd, fakt, że nie jest to jakaś ostra odmiana trądziku ale wiecznie tłusta skóra, wągry itd, wiem, jak nieładna cera potrafi zepsuć mi samopoczucie, potrafię z domu nie wyjść np, ciągle próbuje czegoś nowego ale widocznie "taka moja uroda", mam nadzieję, że wyleczysz skórę i zaczniesz wreszcie żyć, powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość porady poradami ale
"nie da się go wyleczyć juz chyba wszystkiego probowalam" 1) endokrynologa też? 2) poprawiłaś dietę? 3) pod twarzą masz codziennie czysty ręczniczek do spania?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poi0987
kup w aptece: 1 masc cynkowa 2 aknosan plyn----PRODUKTY JESZCZE ZA prl-u, ale jaki efekt!!!!!!!!!!!!!! po miesiacu 0 TRADZIKU nie kupuj nic w drogeri i zadne sztuczne cuda to tylko drazni skore!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mm:)
Naprawdę Ci współczuję, ja też mialam wysyp trądziku ale takiego naprawdę, ale trwało to może kilka miesięcy, leczyłam się u dermatologa i nic nie pomagało, miał już przepisać mi izotek ale sama sobie dałam spokój nie widząc efektów, a izoteku się bałam. Może obejrzyj sobie ten filmik: http://www.youtube.com/watch?v=-iSTzRUhN5s mi pomogły rady tej dziewczyny ale mój trądzik miał związek ze stresem... I poleciłabym Ci kosmetyki naturalne, ja kupuję sobie je na stronie www.helfy.pl polecam olej kokoswy - po nim zniknęły mi wszelkie syfy z pleców, a na ramionach mialam ich naprawdę soporo. Nie poddawaj się - moze masz złego lekarza, sama nie wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mm:)
naprawdę kosmetyki z drogerii to syf, ja stosuję tylko naturalne a jeśli coś ze sklepu to idę do apteki. Może rzeczywiście twój problem wynika z jakiś prpblemów hormonalnych albo czegoś innego a trądzik jest tylko tego objawem. Warto żebyś zrobila sobie badania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yhtfdrtgdg
diete poprawiłam, nie jem czekolady, i staram sie nie jesc bialego pieczywa i ogolnie unikac cukrów u endokrynologa nie byłam bo mnie nie stac :( wizyta kosztuje kilkaset złotych to o taki zwykle reczniki chodzi? one maja taka chropowata powierzchnie więc moze mi bardziej podraznić :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poi0987
mm:) jak juz reklame robisz to madrze!!!!!!!!!!!!! olej kokosowy jest na suche wlosy a nie na tradzik, pozatym na tradzik zadne oleiste sprawy!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yhtfdrtgdg
a zadnych drogeryjnych kosmetyków nie używam :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poi0987
napisalam ci co pomaga;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yhtfdrtgdg
tylko ze ja nie mam takiego normalnego tradziku :( tylko taki jakby naczynkowy :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poi0987
lo matko !!!!!!!!!!!!!!! jezeli ci mowie ze pomaga to pomaga, koszt wszystkiegi kolo 15 zl, chyba ze masc cynkowa na zamowienie na noc masc-rano plyn,po miesiacu twarz jak noworodek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość porady poradami ale
"diete poprawiłam, nie jem czekolady, i staram sie nie jesc bialego pieczywa i ogolnie unikac cukrów" A mięso i ogólnie wysokoprzetworzona żywność? "u endokrynologa nie byłam bo mnie nie stac wizyta kosztuje kilkaset złotych" ??? To idź normalnie na NFZ przecież. "to o taki zwykle reczniki chodzi? one maja taka chropowata powierzchnie więc moze mi bardziej podraznić " Cokolwiek "jednorazowego" użytku - ściereczka, ręcznik, chustka. Chodzi o to, że dbanie o higienę twarzy nic nie daje, jeśli co noc dotykasz nią tej samej poszewki na poduszce co od kilku dni i która ma masę bakterii. Codziennie kładź coś świeżo wypranego pod twarz do spania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dżoana98
Spokojnie, nie Ty jedyna. Były takie dni w moim zyciu, kiedy odizolowywałan sie od swiata, płakałam i chciałam umrzec. Tradzik moze zrujnowac nasze zycie. Osoby z dobra cera nigdy tego nie zrozumieja. Po nałozeniu podkładu wystarczy godzina, aby cały "zjezdzał", wygladam ohydnie, brzydze sie soba. Nienawidze siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Macierzanka leczy trądzik mówi św Hildegarda, organizm całkowicie się wyleczy i oczyści jeżeli ktoś ma chorą skórę, trzeba ją jeść, można kupić zasuszone zioła w necie za pare zł lub w aptece

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja przez trądzik jestem 24 letnim prawikiem, który nawet się nie całował. Borykam się z czerwonymi śladami po syfach już od lat. Ostatnio byłem u Dr Wasiluka na usuwaniu tego badziewia, ale dopiero 1 zabieg miałem, będzie potrzeba z kilku aby był jakiś rezultat, a jak mi nie pomoże, to już mi nic nie pomoże, bo próbowałem już wszystkiego. Mikrodermabrazji i peelingów. Daje sobie ostatnią deskę ratunku, jak nie pomoże, to popełnię samobójstwo w przyszłym roku. Coraz częściej za mną to już chodzi. Nie mam zresztą po co żyć, całą młodość byłem zakompleksionym brzydalem, który z dziewczynami nie rozmawiał. A teraz mi już na niczym nie zależy. Nic w życiu nie mam, nawet nigdy nie pracowałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie smutajcie. Nie róbcie nic głupiego. Też mam trądzik. Tule was.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam 25 lat i nic nie działa. Juz mam to gdzies.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak mam nie robić nic głupiego ? To mam k***a żyć z takim ryjem ? Z takimi plamami ? Co mi z takiego k***a życia ? Wolę w piachu leżeć niż tak wegetować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Idź do dermatologa przede wszystkim, zacznij jeść dużo warzyw i owoców i skup się na ćwiczeniach. Poza tym warto zrobić wymaz przed podjęciem antybiotykoterapii. Nie wolno się poddawać i trzeba cały czas dbać o skórę. Objawy powinny ustąpić lub się zmniejszyć. Mi pomógł Izotec, ale nie wiem czy jest jeszcze w sprzedaży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeżeli to było do mnie, to ja już trądziku nie mam, tylko czerwone ślady po syfach ropnych, już dobre kilka lat. Pokładam nadzieję jeszcze w tych zabiegach, które robię teraz, bo już próbowałem peelingów i mikrodermabrazji. Walczyć już nie mam i tak zamiaru, bo na darmo taka walka. Walczyć można, ale ile można ? Zresztą po co ? Już i tak cieszyć się człowiek życiem nie potrafi, skoro choroba już zniszczyła wszystko, szczęście, człowieczeństwo, młodość, beztroskę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wiekszosci osob jednak olej kokosowy psuje cere, nawet byl tu ostatnio watek o tym, wiec nie polecam. ja mam tradzik zaleczony, ale tak jak ktos tu pisal co 2 dni zakladam swieza poszewke na poduszke, buzie wycieram recznikami papierowymi jednorazowymi, raczej nie jem bialego pieczywa ani wysokoprzetworzonej zywnosci, staram sie uzywac w kuchni wiecej warzyw, owocow itd. miesa akurat sobie nie odmawiam :) peeling i oczyszczanie co 2 dni. sprawdzam sklad kazdego kosmetyku i bardzo dokladnie zmywam makijaz. takze jest to codzienna ciezka praca na wielu plaszczyznach, ale warto :) zadna cudowana masc ani lek nie da takich efektow :) aha, i co nalezy podkreslic, to ze z poczatku po wprowadzeniu pewnych zmian moze sie pogorszyc. jest to normalne, bo skora sie po prostu oczyszcza, niestety wiele osob o tym nie wie i na tym etapie rezygnuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ten krem to prawdziwy cud, 5 lat walczyłam z tradzikiem od liceum do teraz,masakra kasa na lekarzy dermatologów i kosmetyki z rosmana i nic aż do teraz kiedy znajoma poleciła mi krem pilarix i po 5 dniach nic, poprostu wszystko wyszło nawet moje rany sie zagoiły od wyciskania polecam kupujcie ze strony producenta tu: http://pilarix.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
stosujcoe kosmetyki z firmy ZEOMEDIC . Ja ostatnio stosuje maseczkę z tej firmy , bo mi znajoma poleciła i jestem po prostu MEGA MEGA Zadowolona !! :-) po 15 minutach trzymania tego na twarzy juz czuje ze wypryski sie zmniejszają a po 30 min po prostu sa malutkie ! Mam rodzine w Serbii i tam te kosmetyki robią furorę .Zamawiam sobie je przez ALLEGRO. Teraz zamówiłam puder leczniczy na twarz i czekam az przyjdzie !! Jestem ciekawa jak to bedzie działać .Jestem zachwycona bo wreszcie po mozolnych szukaniach na to gó**o cos rseczyczwoscie pomoga! I to jakaś maska z wulkanicznego minerału czy czegoś !! Ciekawa jestem waszych doświadczeń z tym . . Jest tez opcja oczyszczania organizmu od wewnątrz ich produktem ale na to nie wiem czy sie zdecyduje na razie :// , jakies mam obawy a MASKA działa wiec jestem w siódmym niebie i to mi wystarcza :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×