Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość yhtfdrtgdg

zabije sie przez tradzik , mam tragiczna cere

Polecane posty

Gość gość
Ja mam 30 lat,a trądzik męczy mnie od 10 roku życia...jestem na 3 terapii lekiem typu Izotek.Cale życie kupowalam milion maści,kremów,tomików,esencji,apeteczne,azjatyckie...nic nie pomaga a tylko pogarsza sprawę .Twarz wycieram recznikami papierowymi itp to nic nie daje.Miałam taki okres ze 4 miesiące nie wtchodzilam z domu.Blizny na twarzy zostały.Cale życie mam depresje przez to i cale życie spedze juz chyba ma izoteku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

A co z dietą? Można by spróbować zmienić dietę.

Gdzieś wyczytałam, że macierzanka piaskowa pomaga. Np. można stosować w formie sproszkowanej. A są to porady Hildegardy z Bingen (sory nie pamiętam jak się to pisze). Może warto spróbować.

"Zastosowanie: wysypka, trądzik, wrzody, atopowe zapalenie skóry, do oczyszczania krwi. Pomaga przy kłopotach z pamięcią. W koncepcji Hildegardy to zioło „dermatologiczne”.

Sposób użycia: dodawać kilka szczypt sproszkowanej macierzanki do zup, warzyw, mięsa. Należy jej często używać i zawsze zagotować z potrawą. W schorzeniach skóry gotować z burakami i często spożywać."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Też chce się zajebać przez to. Człowiek taki bezsilny przez te je ane pryszcze. Codziennie nowe, mam takie co siedzą na ryju miesiącami i nie schodzą mimo smarowania maściami, antybiotykami itd. Po co żyć, skoro i tak całe dotychczasowe życie przegrane z tego powodu. I tylko wieczny żal, złość, wstręt do siebie. Ludzie nawet nie kryją się czasem z obrzydzeniem jak na mnie patrzą. Kto nie przeżył, nigdy nie zrozumie, wyp ierdalajcie ze swoimi złotymi radami typu myj twarz mydłem, stosuj maść cynkową, bierz tabletki anty. Wszystko o kant dopska rozbić. Niektórym to się wydaje, że wszystkie rozumy posiadali, bo umieją pozbyć się jednego pryszcza na swojej gładkiej twarzy. Takiemu nie wytłumaczysz kto jest ...em.

Byłam na izoteku, żarłam antybiotyki, smarowalam wszystkim. We wrześniu idę na lasery jakieś, ale już nie wierzę w poprawę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pari

Edziaa przeczytaj w necie: ewa szałkowska blog. Tam jest dużo o pielęgnacji takiej problemowej cery. Gdzieś jeszcze przeczytałam, że na wklęsłe blizny to nie laser, ale zabieg z kwasem hialuronowym jest bardziej skuteczny, tylko zabieg musi przeprowadzić doświadczona osoba, żeby nie było grudek po takim kwasie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×