Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość aniozaurus

DLACZEGO ON MITO ROBI????? POMOCY :(

Polecane posty

Gość aniozaurus

Jestem ze swoim chłopakiem juz 1,5 roku. On jest spokojny, ułozony, łagodny a ja za to impulsywna, gwałtowna i wybuchowa. Zawsze nam sie układało. Bynajmniej tak mi sie wydawalo. Myslalam ze darzymy siebie zaufaniem jednak wcale tak nie bylo. Kiedy ja myslalam ze wszystko jest ok, zauwazylam ze zaczal mnie oszukiwac. Nie byly to jakies wielkie rzeczy ale pierdoly niestety zdarzaly sie czesto. Wieksza wpadke zaliczyl kiedy nie zdal prawka a wmawial mi ze zdal tylko jest problem przy odbiorze, i tak mowil przez 4 miesiace, przy tym klocac sie i oskarzajac o brak zaufania. Wkoncu przymusilam go i powiedzial ze bal sie powiedziec ze bd zla. Bylo mi przykro na maksa. Jednak potem bylo gorzej. Pochwalil sie ze mature zdal z naprawde imponujacym wynikiem, jednak dziwilo mnie ze przy takich wynikach nie startuje na studia. Prawde powiedzial mi jego mlodszy brat ze nawet nie podszedl do niej. Oczywiscie nie wie o tym ze ja wiem bo licze ze sam mi powie jednak uparcie twierdzi ze ja sobie wymyslam. klamie nawet w takich pierdolach ze kupil cos kiedy nie kupil. Jak ja mam ufac komus takiemu??? nie wiem cvo mam robic pomocy :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×