Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

pinezka.

Piękna kaleka....

Polecane posty

Co z tego,że jestem piękna,inteligentna,uśmiechnięta i miła?Liczy się kult ciała...nigdy tego nie zrozumiem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie no, masz rację, każdy powinien znaleść sobie partnera po wypadku a najlepiej takiego na wózku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bezedury tego nie powiedziałam.Chodzi o to,że co innego słyszę na co dzień a co innego "dostaję" więc chyba jest jakiś konflikt interesów u ludzi...i nie,nie jestem sfrustrowaną kaleką tylko się po prostu zastanawiam dlaczego tak jest...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Frustracja z braku bliskiej osoby i seksu zapewne jest straszna ale nie masz innego wyjścia jak się z tym pogodzić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nikt ci nie chce przykrości robić. A to, że każdy szuka jak najpiękniejszego partnera/partnerki i jak najzdrowszego to naturalne - natury nie oszukasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Frustracja z braku bliskiej osoby i seksu zapewne jest straszna ale nie masz innego wyjścia jak się z tym pogodzić: Pierwsze słowo,które kojarzy się z niepełnosprawnymi co? Czytaj człowieku ze zrozumieniem,pisze,że nie jestem tym faktem sfrustrowana tylko się zastanawiam...a seks to sobie mogę załatwić od razu ale raczej nie o to mi chodzi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×