Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość 3738732364883247

GWAŁT jest zawsze gwałtem niezależnie od tego jak kobieta była ubrana

Polecane posty

Elloo, a ja nadal się nie zgadzam. Nie ma tu w kobiecie winy, nawet jeżeli robiła to specjalnie. Jest to już nieco radykalne podejście i z deczka trąci szowinizmem, czy też mizoandrią, ale się go uparcie trzymam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a tak wogole temat dotyczy ubioru a nie tego ze sie wypniesz dupa do kogos a potem sie dziwisz ze w dupie cos jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość siemak
no wlasnie nie wszyscy wykozystuja sytuacje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
deka wiem dobrze ze jestes uparta a na dodatek jestes kobieta a kobiety nie specjalnie lubia przyznawac sie do bledu =p ale poco kobiety prowokuja facetow swoim zachowaniem? poto aby moc byc zadowolone ze macie wladze nad nami ale minus jest tego taki ze niektorzy to nadinterpretuja i wtedy jest ze ono mnie zgwalci ale ja go tylko prowokowalam i to nie moja wina, bo to fajne uczucie miec wladze co nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elloo ''gwałt jest zawsze gwałtem niezależnie od tego jak kobieta była ubrana i się zachowywała''... Więc nie jest to tylko o sposobie ubierania się. A Ty, Pomarańczko, co masz do Grodzkiej?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość siemak
mysle ze kobiety nie zauwazaja odrebnosci plci i wydaje sie im ze powinnismy myslec tak jak one albo tak sie im wydaje ze powinnismy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elloo, ja nigdzie nie popełniłam błędu, więc nie mam się do czego przyznawać. Ja tylko przedstawiam swoją opinię na publicznym forum. :)🖐️ Poza tym, tym kobietom, które robią to świadomie często nie chodzi wcale o władzę, ale o takie dziecinne robienie na złość albo, to już częstsze, chcą się TYLKO I ZWYCZAJNIE PODOBAĆ.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
deka nie powtarzaj sie i odp jakims argumentem a morderstwo w obronie co morderstwo to morderstwo ale sa od tego tez ustepy tak samo jak w gwalcie moze nie tak bardzo ale sa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość siemak
to jest jak zabawa w odbieranie kosci psu tylko ze konsekwecje sa takie ze pies moze ugrysc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wladza czym ze jest jest to umiejetnosc manipulacji jest to rozkazywanie jest to umiejetnosc kierowania innymi czyli kobieta kieruje facetem zeby go podniecic kusi go a potem robi go w chuja identiko jak nasz rzad

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość siemak
a przyslowie mowi kto mieczem wojuje ten od miecza ginie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elloo, gwałt nie jest morderstwem, zwłaszcza debilnym wydaje mi się porównywanie morderstwa w obronie własnej do gwałtu, tu nie ma ustępstw! Gwałt jest świadomą chęcią poniżenia kogoś, zadania mu bólu, rozładowaniem napięcia w niedopuszczalny, bo nie poprzedzony zgodą, sposób!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość siemak
no wlasnie nikt nie lubi jak sie z niego dwi czy upokaza tym bardziej mezczyzna wiec zanim zaczniecie w taki sposób manipulowac mezczyzna pomyslcie o knsekwencji czego czynu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość siemak
to jak zachecanie i zatrasniecie drzwi przed nosem kto tak lubi? we wszystkim zdrowy rosadek i umiar

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
deka wiem powiedzialem to czytaj co pisze ale np jak mordercy zaczniesz ublizac to cie zabije tak samo z gwalcicielem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chrysteeeeeeeeeeee. PRAWIE nie ma przypadków, gdy kobieta prowokowała świadomie i celowo. To, co wy tu robicie, to paskudne manipulowanie egzageracją, skoro już sobie rzucamy mądrościami z doopy wziętymi.🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elloo, nie zrozumiałeś tego, co napisałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość siemak
dobry temat budzi emocje hehheehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość siemak
wlasnie celowo czy nie swiadonie prowokuje a odczyt tego co robi moze byc inny ktos obierze to za prowokacje i co w tedy ? trzeba uswiadomic ze tak moze byc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość siemak
dziewczyny porzestaly dbac o swoja prywatnosc i staly sie obsceniczne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To wtedy wina oraz odpowiedzialność i tak w całości spoczywają na barkach gwałciciela. :) Wcześniej Dekalogowata. OMG Cat moim idolem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moze tak nie zgwalcil bym kobiety bo to zadna przyjemnosc ruchac sie jak druga osoba nie czuje przyjemnosci ale jak juz pisalem ta rozmowa jest bezsensu bo gwalciciel nie wybiera ofiary po wygladzie tylko czeka na samotna kobiete i dla niego moze byc naga w worku w bieliznie jemu to ganz pomada jego podnieca to ze ja gwalci i ze robi to wbrew jej woli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość siemak
znowu cie zblokuja zobaczysz czy nie mozna wypowiadac sie bez slów uznawanych za wulgarne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elloo, do tego się to mniej więcej sprowadza. Siemak, nic z tego, ja po prostu lubię przeklinać, czerpię z tego ogromną przyjemność. Nie wiem dlaczego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość siemak
to przykre slyszec ze tak iteligentna dziewczyna sie tak akurat wyraza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w sumie cho mamy odmienne zdani na ten temat podobne ale rozne calkiem milo mi sie gada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Siemak, nitz na to nie poradzę, taką mam wulgarną naturę. 🖐️ Elloo, cała przyjemność po mojej stronie, to dziwne na tym forum doświadczyć czegoś takiego jak normalna rozmowa, nie byłam przygotowana. ;)🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość siemak
mardrzy ludzie zawsze moga sobie pogadac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×