Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość 3738732364883247

GWAŁT jest zawsze gwałtem niezależnie od tego jak kobieta była ubrana

Polecane posty

"ze tez bez przesady niektore kobiety wygladaja i ubieraja sie jak jakies dzi**i NIEKTÓRE " I to jeest właśnie islamski sposób myślenia! Nie próbuje cię obrazić tylko wytykam wypaczony (moim zdaniem) pogląd na sprawę. Tylko muzułmanie poszli o krok dalej. Oni nie tłumacza gwałtow wyzywajacym ubraniem tylko zabraniają się im ubierać wyzywająco. A po wtóre przestan z tym kuszeniem :P normalny facet jest w stanie się powstrzymać nawet trzymaąc już członka w pochwie. Nawet NAGA kobieta nie stanowi taryfy ulgowej I na koniec jeszcze raz ci powtórzę - fałszywie oskarżyć można każdego o wszystko, gwałt tu nie stanowi ŻADNEGO wyjątku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nei... ja mysle ze tu chodzilo o podkreslenie tego NIEKTORE.... popatrz na ulice..jezeli dla Ciebie - wytapirowane blond cos, w lateksowym czyms na nogach i w rozowej mini i rownie rozowej bluzce z puszkiem przy biuscie nie wyglada na dziwke to nie wiem... a takie dziewczyny chodza po ulicy..... i mysle ze wlasnie o to chodzilo elloooooo ze jest roznica miedzy taka kobieta a dziewczyna ubrana elegancko...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czytalas wogole co pisalem czy tylko poczatek napisalem ze niektore ubieraja sie jak dziwki ale mowie ci drugi raz ze lubie popatrzec na kobiete ktora jest ladnie ubrana i jest ladna ale jesli wyglada jak tapeta i ma na twazy makijaz o grobosci tapety i mini taka ze jej majtki widac nawet sie nie schylajac a stanik i dekot taki ze widzis wszystko dokladnie to jest juz przesada kobieta jest piekne jak wczesniej pisalem ale nie musi pokazywac swojego piekna wszstkim ale tylko jego czasteke ale nie wiem poco sie produkuje ty widac tego nie rozumiesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A co powiecie o kobietach
które pragną gwałtu chcą tego a nawet mają o tym fantazje:o:o:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dek kobieta moze wygladac jak diwka i byc diwka ale jak jest dziwka to wtedy jest przedmiotem a nie kobieta bo mowiac o dziwce kobiata obrazasz inne kobiety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale że co?! Tzn że jak kobieta wygląda jak marna podrobka Dody to moozna ja gwałcic bo "sama sobie jest winna" a eleganckiej nie można? No proszę ja was... Nawet jak facet już tzyma członka w pochwie i słyszy stop, to maa obowiązek przestać. Tak samo zresztą jak kobieta, która usłyszy takie stop od faceta. Bo inaczej to by oznaczało, że mam prawo zwabić faceta grającego w kosza bez koszulki i mu zapodać dildo do tylka, bo mnie skusił swoim wyglądem i się nie mogłam powstrzymać... Skoro facet ma prawo tłumaczyć się popędem seksualnym, to ja też!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Swoją drogą ciekawe ilu z tych
tu kafeteriańskich facetów może być gwałcicielami, albo podnieca ich to i planują polując na kafe na swoje ofiary :o:o:o:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nei nie chodzilo o to i przestan przeinaczac to co sie pisze na co innego nie oto chodzilo 87

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chodzi o to Nei - przynajmniej mi sie tak wydaje... ze ktos taka dziewczyne odbiera odrazu za "chętna".... i potem dzieje sie co dzieje..oczywiscie masz racje- nie ma prawa nawet gdyby byla dziwka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nei wszystko odbierasz w taki sposob jak bysmy chcieli bronic gwalcicieli ato nie o to chodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oczywiscie ze gwalt to gwalt ale ..... pomyslcie zanim zaczniecie grac wasze gierki i prowokowac bo nie kazdy facet da sie tak na zawolanie wylaczyc jak wibrator.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i o to mi właśnie też chodzi, nawet jeżeli kobieta jest dziwką też ja można zgwalcic. Nawet jeżeli kobieta sprowokowała, to kiedy facet słyszy "stop" to ma obowiązek przestać! I nie ma tłumaczenia, że nie mogl się powstrzymać! Zawsze może. Wygląd ofiary nie tłumaczy zachowania gwalciciela!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eloo, bo strasznie zacząłes ubolewać nad losem nieszczęśliwie posadzonych mężczyzn :p co mnie odrobinę rozdraznilo biorąc pod uwagę 2 tys lat dyskryminacji seksualnej kobiet Jeżeli poczułes się urażony - wybacz :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość coś mnie nie chce zalogować
i nie mogę ochrzanić paru osób :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość EEEE no a moje pomarańczowe
POSTY zostały bez echa :o że biby głupie są????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość EEEE no a moje pomarańczowe
**niby:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
powtarzam... wylaczyc faceta w akcji jest ciezko tymbardziej meza , chlopaka czy narzeczonego o tym powinny panny wiedziec i dac spokoj prowokacjom..... jezeli sytuacja przytrafia sie niesprowokowana przez kobiete to inna sprawa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co do ryzykowanią, to się zgodzę z jakąś z pierwszych wypowiedzi, że nic nie zwalnia kobiety z zachowania zdrowego rozsądku. I tak jak nie wchodzi się do speluny wymachując rolexem ani nie zostawia otwartego mieszkania wyjeżdżając na wczasy tak spacer w mini i szpilach o 2 nad ranem przez miasto jest objawem po prostu normalnej głupoty Bo żadne prawo rzecz jasna nie może zagwarantować bezpieczeństwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tutaj nie mam litosci dla facetow ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i oczywiscie lapy precz od dzieci obojetne jak by sie ubraly i zachowywaly ... dzieci to dzieci..... nawet 17 letnie prowokujace smarkule

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chyba znowu dostałam bana
Trudno... To może zamiast dywagować tutaj bez sensu, napiszcie mi, jak powinna zachować się kobieta w następujących sytuacjach: - klasycznie, skurczysyn wyskakuje z ciemności/zza krzaka/zza budki z piwem i zaczyna zdzierać gacie - mąż/chłopak/inne coś włazi na kobietę i robić swoje, mówiąc, że nie może wytrzymać CO ROBIĆ WTEDY?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chyba znowu dostałam bana
*robi :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Deka w pierwszym wypaku to raczej wygląna na ekshibicjonistę . Ja bym normalnie poszła spokojnie nie oglądając sie za siebie Drugie to juz jest gwałt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wziac grzecznie do buzi i ... odgryzc fioota :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×