Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość matti33

Nowa akcja promocyjna Volvo

Polecane posty

Gość matti33

Akcja startuje już w styczniu! Informacje na temat oferty: - Oferta obejmuje olej Castrol 0W-30, filtry i świece zapłonowe. - Oferta skierowana do właścicieli wszystkich aut starszych niż 3 lata - Oferta ważna w całej sieci autoryzowanych serwisów Volvo - Oferta ważna do 18 marca Takie informacje znalazłem w necie, fajnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szybownikw
W tej akcji chodzi o przegląd od 800 zł. Warto skorzystać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pasztet z rodzynkami
Podobno VW też ma coś ciekawego. Ale z tego co wiem, akcje Volvo skierowane są do szerszej grupy odbiorców i tym wygrywają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość leyendo
Byłem w Karliku, nie było problemu ze skorzystaniem ze wszystkich opcji promocji. Polecam, bo czas leci i zaraz się skończy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rompecab
pamiętajmy tylko, że to akcja OD 800zł. Czytajcie dokładnie opis oferty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katarro
Słuszna uwaga. Nie jeden się zdziwi. Dobrze, że oferta jest przejrzysta, tylko czytać ze zrozumieniem trzeba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maciejkrek
Polecasz tego Karlika? Dużo o nim gadają, ale nie jestem przekonany, boję się kosztów w ASO.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kijaj
No toż włąśnie o tej promocji piszemy, oferta obowiązuje we wszystkich ASO Volvo, w Poznaniu i w tej twojej wawie też.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W tej naszej Warszawie ;) polecam Euroservice, najtańszy przegląd jakie dotąd moje S60 miało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kokodyl
No i tego szukałem to się z kumplem zaraz tam zapiszemy w kolejkę. Dzięki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koparkazlota
Do kiedy w karliku obowiązuje akcja "przegląd"??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Volvo-Euroservice
@kijaj, Akcja w Warszawie w Euroservice na Płowieckiej i Łopuszańskiej trwa do 31 marca, tym się różni od akcji w innych punktach, jeszcze raz zapraszamy! Volvo-Euroservice Warszawa -Łopuszańska 12A -Płowiecka 62

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
spoko, nie ma problemu, mi sie udalo jeszcze na moment bez kolejek zalapac, jak sytuacja u was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daliście już sobie szansę na wygranie nowego v40? Aby wziąć udział w konkursie, należy nakręcić film (czas trwania max. 120sek) w którym uczestnik konkursu pokaże, dlaczego to właśnie on ma zostać ambasadorem Volvo V40 i dlaczego ten samochód jest taki jak on. Film trzeba zamieścić do 30.04. w aplikacji na fb. Nagroda? Najnowsze Volvo V40 na 3-miesięczne testy wraz z kartą paliwową! Konkurs startuje 02.04 i składa się z trzech etapów: 1.Od 02-04 do 30.04 użytkownicy zamieszczają w aplikacji film ( można wstawić jeden film w jednym tygodniu konkursu, a więc 4 filmy w ciągu trwania konkursu) 2.Od 30.04 do 07.05. wyłączona jest możliwość wrzucania nowych filmów, ale dalej użytkownicy mają możliwość głosowania 3.Od 07.05 do 14.05. jury wybiera spośród 20 filmów, które uzyskały najwięcej głosów zwycięzcy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×