Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

mimi18

JAKIE LEKI NA ZAPALENIE OSKRZELI!!!

Polecane posty

jakie leki dla 6 miesięcznego dziecka na zapalenie oskrzeli ???co taki maluszek może brać???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niestety;//////
o matko następna mądra:(zadzwon do położnej gdziekolwiek i zapytaj nic na własną rękę!a skąd wiesz ze to zapalenie???byłaś u lekarza nie zapisał nic???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przecież wiadomo że nie dam dziecku leku na własną rękę i że dziecko lekarz przebadał i stwierdził zapalenie oskrzeli ...pytam tylko co inne mamusie podawały...i czy te lekarstwa które mojemu synkowi pani doktor przepisała któraś mama też podawała...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niestety;//////
normalna jesteś?skoro masz leki to po co pytasz lekarz wiedział co zapisał co?idz przytul dziecko a nie tu trujesz:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nasze dzieci juz
napisz co masz przepisane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nasze dzieci juz
jakby nie było pytanie co najmniej dziwne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pytam tak z ciekawości ...a synkowi przepisała antybiotyk Augmentin,salbutamol i syrop mucosolvan...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mammaaaa
Moja córka własnie choruje na zapalenie oskrzeli i bierze Augmentin, syrop Pulneo, Flegamine, na noc Supremin. Ale ma dwa latka. Spokojnie podawaj, to co lekarz przepisał, na pewno wie co robi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
boję się strasznie tych antybiotyków no ale mam zaufanie do naszej pani doktor ...tak tylko pytam z ciekawości co inne mamusie podawały swoim dzieciom ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o jej skoro lekarka tak zapisala to ma tak byc . Syn jak mial 6 miesiecy na zapalenie oskrzeli bral Augumentin, flixotide wziewy plus mucosolvan.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
np.diphergan -recepta moj z zapaleniem oskrzeli leżał w szpitalu,miał wtedy 7 miesięcy. a co zrobisz jak dzieck ozłapie dusznosci w nocy i nie będzie mogło oddychać-tez zapytasz na necie co podać ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość felka44
Wysoką notę mogę mojemu inhalatorowi wystawić. Polski producent, długa gwarancja, szybko dostarcza lek. Model dokładnie nazywa się z angielska - Sanity Simple. To mój drugi inhalator w życiu i na pewno jest bardziej wydajny niż ten co wcześniej w domu mieliśmy. Nie marnuje leku, substancja się ładnie wchłania w gardle, płucach, czy oskrzelach, w zależności od tego jakie leczenie się prowadzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anna

Jesteśmy zadowoleni z Alergia Stop , nie zajmuje dużo miejsca, nie waży dużo, można go sobie zapakować w torbę i przenieść bez jakiegoś dźwigania i taszczenia ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×