Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość porannazmiaaana

Moja kobieta chce iść sama z koleżankami do klubu...

Polecane posty

Gość ja jestem kobieta ale cie rozu
to skoro cie nie chce wziac to raczej jasne czemu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość porannazmiaaana
no wlasnie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jajeeebee
i tu się mylisz , bo jestem wyjątkowo atrakcyjną kobietą i wielu się za mną ogląda, ale mam to gdzies szczerze mówiąc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość widocznieee
cholera nie moge tego czytac bo mam przed oczami mojego bylego przystojniaczka obleganego przez laski i az mi sie słabo robi :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja jestem kobieta ale cie rozu
to typowa wymowka :D ze damski wypad. przeraza mnie dzisiejszy swiat posluchaj,moj byly gdy juz mu sie znudzilam stwierdzil,ze bedzie chodzic do klubow sam z kolegami,beze mnie bo niby ja ich nie lubie i to meski wypad. a wczesniej byl zagorzalym przeciwnikiem wychodzenia samemu bez swojego partera,wiec wiesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jajeeebee
A ile już jesteście w zwiazku? Zdażało jej się wcześniej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość porannazmiaaana
4 miesiace zwiazku ta czasem wychodziła, ale to jeszcze jak nie bylismy na jakims intensywmnym stopniu tego zwiazku widocznie - wezmiesz do ust ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość porannazmiaaana
no pytam sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taki jeden facet27
To że kobieta nie jest w 100% wierna i się może przelizać po alko to jest pewne ...sam nieraz się lizałem(bądź było bardzo blisko) z dziewczynami kumpli (narzeczone , starze 3-6 lat ) ,ale to jest po pijaku i w zasadzie nic nie znaczy ..ot czysty ludzki odruch..gorzej jak się prześpi ze sobą... W czym jest problem no więc puścić ją musisz fochów robić nie możesz bo wtedy ona będzie czuła że ty się obawiasz tych kolesi z klubu ,a wtedy nikt tylko ty utracisz w jej oczach . Kobiety nie lubią jak jej facet się boi że ją może stracić. Więc musisz być TWARDY. Wyciągaj wnioski z tego i teraz sam się wybierz z kumplami i jej to powiedz ..,a potem opowiadaj jak to kuple wyrywali laski ,a ty biedny musiałeś się odpędzać od napalonych panienek : )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taki jeden facet27
Gdy kobiecie w związku wpadają takie pomysły do głowy znaczy ,że ma za luźną smycz , że nie boi się utracić Ciebie ..myśli ,że ma Cie w garści w bezpiecznym miejscu tylko dla niej jesteś ,a sama może w tym czasie szaleć ...decyzja co z tym zrobić nalezy do Ciebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość porannazmiaaana
mi na niej w sumie zalezy wiec wiesz... po drugie wiem ze jakb mnie rzucila to dlugo bym byl znowu sam ;/ a ja nie chce samotnosci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćautor tego tematu
jednak okazala sie szmata:) dobrze chociaz ze sie nar****lem jej cipki i wylizalem stopy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Daje Ci do zrozumienia, że szuka nowego, lepszego, zostaw ją i tyle i sam idź zarywać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no czemu nie chciała isć z Tobą Autorze miałem podobnie kilka lat temu. dziewczyna nawet nie mówiła że idzie do klubu z koleżanką , nad ranem telefon czy nie jestem zły że była na dyskotece. Oczywiście że byłem zły, jak nie miałem być wściekły. Ja nie lubiłem klubów ale to nie powód żeby okłamywać własnego faceta, i iść po kryjomu na impreze. Z tego co później się dowiadywałem dostawili się do niej jacyś faceci, a że moja była lubiła takie "przygody" często sie opijała z koleżanką, nie wiem co tam się działo bo nigdy mi nie powiedziała , no może raz że była gdzieś i się przystawiali do niej i do koleżanki a one miały ubaw z tego bo wiadomo pijane. Mogę tylko się domyślać co tam się działo ... 2 lata zmarnowałem wtedy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak facet szlaja się po imprezach i klamie dziewczyne,to ok,bo to facet i takie tam. Jak dziewczyna pojdzie z koleżankami,to k*u*rwy lecą jak iskry. To hipokryzja.Nikt nie jest niczyja własnością!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
10'53 ty gadasz do autora,gdy temat jest sprzed pięciu lat ?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×