Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość porannazmiaaana

Moja kobieta chce iść sama z koleżankami do klubu...

Polecane posty

Gość widocznieee
powiem ci cos co kiedys obiło mi sie o uszy "dziecko na jakim ty swiecie zyjesz?!"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość porannazmiaaana
lat mam 23, moja panna 25

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jajeeebee
Ja wychodze z zalozenia ze jak ludzie sie kochaja i szanuja to po prostu sie nei zdradzaja, i nie chce slyszec o zadnym alkoholu bo on jest dla ludzi a nie dla swin ktore nie umieja nad soba zapanować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja myśle że nawet w związku powinna być jakaś wolność , poza tym jak jest zaufanie to nie powinno być problemu nawet z wyjściem na imprezę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość porannazmiaaana
omg.. ja was prosze, przestancie pierdolic o zaufaniu :O nie ma czegos takiego jak stu% zaufanie mnie np sam fakt ze bedzie flirtowala i tanczyla z innymi (nie mowie, ze koniecznie da komus dupy) to juz mnie kurwica lapie i to juz uwazam na pewien sposob za zdrade

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja jestem kobieta ale cie rozu
a i nie piszcie ze jak ktos chce zdradzic to zdradzi wychodzac po bulki albo by wyrzucic smieci. Ludzie!! dyskoteki itd to miejsca gdzie najlatwiej kogos poznac,puszczaja hamulce,alkohol,znajomi co podjudzaja! nie dla wychodzenia na imp samemu bedac w zwiazku tyle a wy badzcie takie wyrozumiale...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jajeeebee
Ja zreszta sugeruje tylko zebys jej tyroche wiecej zaufania okazał ale sama powiedziałam ze nie robie takich rzeczy, nie wychodze bez niego na imprezy ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wory to mojeprzeklenstwo
jutro z rana wal do Castoramy i powiekszaj drzwi- z porożem nie wejdziesz do domu. wal na całośc120 cm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w takim razie pojęcie zdrady w twoim umyśle nie jest do końca prawidłowe wrzuć na luz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość porannazmiaaana
kurwa dajcie spokoj z tym zaufaniem :O co wy myslicie ze jestem nienormalny aby dac w stu% wolną reke babie? moze jeszcze wysle ją samą z kolezankami na 2 tygodnie do Mielna latem.. bo przeciez jej ufam :O zalosne mnie to po prostu wkurwia ze ona chce isc sama z kolezankami do klubu.. i taka jest prawda, czlowiek tam idzie potanczyc, poswirowac z innymi itp jesli jest sam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja jestem kobieta ale cie rozu
i wiecie co dziewczyny,tak jej bronicie,a same popatrzcie na siebie,wasze kolezanki,jak wyglada wyjscie do klubu bez faceta. z reka na sercu odpowiedzcie,ze nie flirtujecie etc. mi nie musicie klamac,bo mam to w dupie,ja wiem swoje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jestem kobietą-to mam wszędzie targac faceta ze sobą bo on zadrosny jest i jazdy robi?Pff. To niech spierdala jak nie ma zaufania do mnie i tyle.Jak się kocha to nawet jakby mi facet machał pała metrową to umiem powiedziec spadaj!Jak ide na babskie ploty to nie po to,żebym musiała targac faceta,który po 5 min.bedzie chciał iśc do domu bo będzie się nudził.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moim zdaniem kobieta powinna iść poflirtować troche sie rozluznić bycie w zwiazku tez męczy trzeba czasem odsapnąć i nie mówie tu o puszczaniu sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość porannazmiaaana
nie ma czegos takiego jak samokontrola w stu% kobieta jesli jest sama wie ze nikt jej nie widzi a spodoba jej sie bardzo facet jeszcze w takim miejscu jak klub to po prostu nie ma przebacz.. pojdzie 'troche' na calosc, przynajmniej w śline a dla mnie to juz powazna zdrada w sumie nawet sam taniec z innym facetem (nieznajomym.. bo co innego np na weselu jak idziemy razem i kazdy z kazdym tanczy) to poniekad zdrada ja po prostu nie lubie sie dzielic kobietą, nic mnie nie wkurwia bardziej jak wlasnie dzielenie sie kobietą...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja jestem kobieta ale cie rozu
a gdzie ja napisalam ze twoj facet ma za toba wszedzie chodzic?? mowie,ze nie powinno sie chodzic w miejsca gdzie ludzie chodza w raczej wiadomym celu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jajeeebee
nie odpowiem Ci bo nie wychodzę na zadne imprezy bez zabrania mojego faceta :) Zeby nie bylo ze kompletnie sie sprzeciwiam, ja rozumiem autora bo nawet gdyby było to zaufanie w 100% to i tak rózne mysli sa,a co ona/on teraz robi itd. Ja bym mojego puscila jak napisalam wczesniej ale nie twierdze ze byłoby mi miło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość porannazmiaaana
ale co to za głupie porównanie " jak ide na damskie ploty " ona nie idzie do kolezanek do domu, aby usiasc przy winku i pogadac.. tylko każda się odpicuje jakby miala isc na wybory miss... robią starterek u jakiejs laski i taxówką odpicowane jadą do dobrego klubu gdzie pelno facetow z kasą, z wyglądem itp NA PODRYW i taka jest kurwa prawda dlatego mi sie to nie podoba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja jestem kobieta ale cie rozu
no widze ze jestescie strasznie liberalne tu na forum... ciekawe czy w zyciu tez...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość widocznieee
"samą z kolezankami na 2 tygodnie do Mielna latem" ja tez chce tak! 2 tygodnie samej z jakimis zajebistymi kolesiami co mi cycuszki wymasuja i w ogole :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja jestem kobieta ale cie rozu
mowcie co chcecie.Ja nie uwazam,zeby latanie po klubach samemu bedac w zwiazku bylo normalne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość widocznieee
"mnie to po prostu wk**wia ze ona chce isc sama z kolezankami do klubu.. i taka jest prawda, czlowiek tam idzie potanczyc, poswirowac z innymi" a niech sobie swiruje tak sobie poswiruje ze zostanie sama

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jajeeebee
Ja nie mowie ze to normalne, i co do czyjejs wypowiedzi to moim zdaniem flirt to nie jest zdrowe zachowanie w zwiazku i na pewno nie tolerowalabym tego :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja trenuję taniec nowoczesny i pracuję w takim zawodzie,że mogłabym mieć 30 facetów dziennie jakbym chciała,bo pracuję jako modelka i co?Miałabym tachac faceta ze sobą.Kocham taniec a mój facet nienawidzi to mam siedzieć w domu,żeby nie iśc sama czy po awanturach iśc z nim i siedzieć przy stoliku bo on nie lubi tańczyć?:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jajeeebee
Spytaj ją czy możesz isć z nią i zobaczmy co wtedy powie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość porannazmiaaana
do tego moja panna jest atrakcyjna te jej kolezanki tez do kulawych nie nalezą.. bylem pare razy tez miedzy innymi w klubie i wiem jak wygladają ich wypady co chwila podbijają faceci a jak sie fajniejszy trafi to sie z nimi konkretnie bawią.. do mojej panny tez sporo typow podchodzi, ale wiadomo jak z nią jestem no to musi odmawiac :) a obawiam sie ze jak bedzie sama to raczej taka nie bedzie.. zwłaszcza, ze to rozrywkowa dziewczyna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość porannazmiaaana
mowilem jej ze moze pojde z nią.. w koncu jestesmy razem na co ona odpowiedziala, ze nie bo to ich damski wypad :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jajeeebee
Tej Twojej kobiety to troche nie rozumiem, bo po prostu ja bym nie widziala przyjemnosci w pojsciu na impreze do klubu bez faceta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość widocznieee
wes przestan bo jak sobie wyobraziłam mojego byłego co łazi po klubach a jst diabelsko przystojny to az migreny dostałam :o i słabo mi sie zrobiło :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rrrrrrrrrrrraaaaaaaaaaaaaaaaaa
// Tej Twojej kobiety to troche nie rozumiem, bo po prostu ja bym nie widziala przyjemnosci w pojsciu na impreze do klubu bez faceta // widocznie jestes malo atrakcyjna poniewaz kazda atrakcyjna kobieta kiedy idzie do klubu zawsze ma co robic, jest oblegana przez facetow, dobrze sie bawi i ogolnie jest zajebiscie , dlatego ja rozumiem takie kobiety- ona idzie i wie ze moze wszystko a to ze jest szmatą to swoją drogą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×