Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ewelinaoopop

podoba Wam się imię Marianna dla dziewczynki????

Polecane posty

Gość ewelinaoopop

j/w

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewelinaoopop
Marysia Marynia Marianka Mania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ok znam jedna fajną
a poza tym to imie mojej prababci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość UUUrszula
Bardzo ładne imię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Moja droga!!!
Ja raz pracowałam z taką Marianną.Kobieta była koło 50 i dalej się wstydziła tego imienia.Zapamiętałam ją jako p.Marzenę.Marysia i Marynia to nie do tego imienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Moja droga!!!
Jak już to to lepsze Anna-Maria albo Maria-Anna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kojarzy mi się z Marianem:( a był koło nas taki pijak sąśiad Marian fe brzydkie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bardzo ladne imie:-D bardzo miedzynarodowe przy okazji. Moja corka ma na imie MariannE (z E na koncu) ale cala rodzina w Polsce zawsze na nia wolala Marianna. Od kiedy przeprowadzilismy sie do Polski, po pewnym czasie zmeczylam sie powtarzaniem ludziom jak poprawnie czyta sie imie mojej corki i po prostu mowie ze ma na imie Marianna. W starym przedszkolu tez ustalilysmy z nauczycielkami ze beda do niej zwracac sie per Marianno/a a w nowym musze ustalic jeszcze (w nowym gdzie idzie za 3 tyg jest miedzynarodowe towarzystwo).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o nie, okropne imię
:o jak można tak skrzywdzić dziecko? :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uwazam, ze 'wieksza krzywde'mozna zrobic dziecku dajac imie w stylu setnej Julii, Maji czy Lenki . Sa to ladne imiona, nie przecze ale jak slysze na placu zabaw bez przerwy w kolko te same imiona to az mnie skreca. Poza tym ja polecam wybor imienia po urodzeniu dziecka. Rodzice spojrza na dziecko i od razu beda wiedziec jakie nadac mu imie, nie kazde imie 'pasuje' do dziecka nie mowiac o tym ze nie kazde imie pasuje do nazwiska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RubyAngel
Bardzo mi się podoba to imię, ale zastanawiam się nad zdrobnieniami. Bo przecież nie będe ciągle wołać do małego dziecka Marianno, bo to by śmiesznie wyglądało ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaaaaaaaaaaaaaaaaaabc
Bardzo ładne. Znam dwie Marianny - jedną ze szkoły, zdrabnia się "Majka", druga to moja babcia, mówimy "Babcia Marysia" :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yetichaaa
Niby ladne,Ale jakies takie staomodne. nie chcialabym sie tak nazywac,juz bym wolala maria

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bajka 1612
Marianna to ładne, dostojne imię; chyba wolałabym Marysię; ja marzyłam o Ninie albo Hani, ale Mąż wolał Anię i jest Ania (Córeczka mówi na siebie AAJDI :)) Córka jest Anna Małgorzata, a ja Małgorzata Anna. Nie lubię wycudaczonych imion.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Piekne imie, bardzo mi sie podoba. Zdecydowanie lepsze od wszytskich popularnych dzisiaj imion, ktore, oczywiscie sa ladne, ale niemal wszytskie dzieci maja tak samo na imie. Zauwazylam ze coraz czesciej nadaje sie imiona z "poprzedniej epoki" typu Marianna, Antonina, Lucja, Apolonia - i bardzo dobrze, musi byc jakies urozmaicenie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Marianna to bardzo ładne imię, zdrobnienie Marianka też:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja prababcia miała na imię Marianna a wszyscy mowili do niej Minka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Maluku Mania, super imie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja córeczka urodzona w czerwcu tego roku nosi imię Marianna. Nie chciałam mieć dziecka z imieniem takim, jakie ma połowa rodzących się teraz dziewczynek (czyt. Julia, Zuzia, Lena, Maja)... imię nadal uważam za piękne, nigdy nawet przez chwilę nie żałowałam, że je wybrałam, wręcz jestem z niego dumna (zawsze, gdy ktoś nas zaczepia i pyta o imię najczęściej wpada w zachwyt). Na córkę wołamy najczęściej Marianka, ja też wołam Mańka, Majeranka i czasem Marian :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Śliczne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przepiękne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Adrianna R
Piękne imię. Moja młodsza córka to Marianna, a jej starsza siostra - Daria :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Babcia:-)

To piękne imię i nosiły je wspaniałe kobiety. Marianna to imię matki Jerzego Popiełuszki, Maksymiliana Kolbe oraz Faustyny Kowalskiej. Znam dziewczynki, które je noszą. Są to miłe i inteligentne dziewczynki. Połączenie dobra i piękna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Babcia:-)

To piękne imię i nosiły je wspaniałe kobiety. Marianna to imię matki Jerzego Popiełuszki, Maksymiliana Kolbe oraz Faustyny Kowalskiej. Znam dziewczynki, które je noszą. Są to miłe i inteligentne dziewczynki. Połączenie dobra i piękna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×