Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość sdsadas

jaki drugi fotelik dla dziecka

Polecane posty

Gość sdsadas

chodzi mi o to z jakiego przedziału wagowego? na jak długo (mniej więcej) tak ifotelik wystarczy? do kiedy dziecko trzeba w ogóle w foteliku wozić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do 15 kg
:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do 15kg ORAZ do ukonczenia 3 roku zycia ORAZ dopoki dziecko nie osiagnie pewnego wzrostu (nie pamietam juz teraz). Wszystkie te warunki musza byc spelnione aby dziecko moglo siedziec na takiej podstawce zamiast w foteliku. Podkreslam raz jeszcze, bo zauwazylam ze niestety wiedza kafeteryjnych mam na temat fotelikow i bezpieczenstwa dzieci w samochodzie jest dosc niska niestety:-( drugi fotelik masz na mysli 9-18 kg? starcza do mniej wiecej 4 roku zycia, ja mam maxi cosi priori i tam tak pisze, dodatkowo pisze na nim ze przodem do kierunku jazdy wolno sadzac dziecko tylko wtedy gdy ma mniej wiecej 15 miesiecy ORAZ minimum 10 kg (znowu podkreslam)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze jeszcze raz bo mi ucielo do 15kg ORAZ do ukonczenia 3 roku zycia ORAZ dopoki dziecko nie osiagnie pewnego wzrostu (nie pamietam juz teraz). Wszystkie te warunki musza byc spelnione aby dziecko moglo siedziec na takiej podstawce zamiast w foteliku. Podkreslam raz jeszcze, bo zauwazylam ze niestety wiedza kafeteryjnych mam na temat fotelikow i bezpieczenstwa dzieci w samochodzie jest dosc niska niestety. Oczywiscie bezpieczniej jest jak dziecko jest wozone jak najdluzej w foteliku tzn nie zaszkodzi 4 latkowi jak dajel bedzie jezdzil w foteliku np 9-36 jak dlugo jego glowa nie wystaje poza oparcie fotelika a pasy sa na wlasciwym poziomie. Pytajac o drugi fotelik masz na mysli 9-18 kg? starcza do mniej wiecej 4 roku zycia, ja mam maxi cosi priori i tam tak pisze, dodatkowo pisze na nim ze przodem do kierunku jazdy wolno sadzac dziecko tylko wtedy gdy ma mniej wiecej 15 miesiecy ORAZ minimum 10 kg (znowu podkreslam)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sdsadas
drugi fotelik - mam na myśłi fotelik od 9kg; nie wiem czy lepiej kupić taki 9-18 czy 9-25kg; dopiero zaczęłam czytać na ten temat; wiem, że bezpieczniejszy jest fotelik montowany tyłem do kierunku jazdy, ale mały wybór takich fotelików jest....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xyzzzzzzzzzzzzz
a jaką kwotę chcesz przeznaczyć ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sdsadas
widzę że jest niewielki wybór fotelików montowanych tyłem; co do kwoty to chyba tak z 800zł trzeba dać; nie chciałabym więcej niż1000 zł; chyba kupimy montowany przodem, bo jak dziecko podrośnie to moze się buntować że tyłem jeździ; z drugiej strony, nie jeżdzimy w długie trasy, nie wiem czy jest sens taki drogi fotelik kupować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zawsze jest sens inwestowac w bezpieczenstwo dziecka mysle ze za 800 zl dasz rade cos znalezc jak znajde chwile to pomoge poszukac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bettyboooo
Boże! Taki drogi fotelik?! Stać was na takie rzeczy? Ja do 100 zł, wiecej bym nie dała!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malmar
polecam maxi cosi priori najlepszy jest fotelik drugi z grupy 9-18 nasza pociecha jeździła w nim od 10 miesiąca, za chwilę kończy 4 latka - pojeździ jeszcze ze trzy miesiące i zmienimy na maxi cosi rodi protect (15-36) Priori jest rewelacyjny, rozkłada się jedną ręką, reguluje się wysokość pasów, tapicerkę można zdjąć i wyprać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malmar
polecam maxi cosi priori najlepszy jest fotelik drugi z grupy 9-18 nasza pociecha jeździła w nim od 10 miesiąca, za chwilę kończy 4 latka - pojeździ jeszcze ze trzy miesiące i zmienimy na maxi cosi rodi protect (15-36) Priori jest rewelacyjny, rozkłada się jedną ręką, reguluje się wysokość pasów, tapicerkę można zdjąć i wyprać w pralce. W grupie 0-9 mieliśmy chicc i w porównaniu z maxi cosi kiepsko wypada. Nie warto oszczędzać na cenie - życie dziecka nie ma ceny !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bettyboooo- dobry fotelik to podstawa dla dziecka, a bezpieczeństwo jest najważniejsze. jaki ty fotelik kupisz do 100zł ??????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bghcd0i
Dobry fotelik, to taki w którym dziecku będzie wygodnie,odciąży kręgosłup, pasy nie będą się nigdzie wżynać i w razie nagłego hamowania fotelik zostanie na miejscu, czyli będzie stabilny. - i te cechy świadczą o dobrym foteliku a nie jego cena!!! U nas lepiej w czasie wypadku sprAWDZIŁ SIĘ fotelik za chyba 50 czy 90 zł (nie pamiętam) z biedronki niż chico za grubą kasę, który podczas gwałtownego hamowania po prostu spadł - na szczęście nie było dziecka, ale system dopiecia do siedzenia był niebezpieczny i lipny. Więc zwróćcie i na to uwagę :)) A najlepiej iść na zakupy z dzieckiem i przymierzyć jak sie dziecku siedzi, bo to ma być dla malucha wygodne:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ala ma kotkaaaaaaaaaaaa
my mamy britax evolva 123

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to jest inglesina
chicco key plus. kosztuje ok 450 zł i ma 4 gwiazdki. mnie sprzedawca go polecił jako jeden z najlepszych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tez mam britaxa evolve, poczytaj o nim polecam :) drugi mam jakis tani za 300 zł-beznadzieja-zenit coś tam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zgarda
my kupilismy 9-36 kg (ma wkladke 9-18kg) i pozniej zostaje 18-36kg. Recaro Sport Young kosztował 800 zł. Jest bardzo wygodny ( w zeszlym roku jechalismy nad morze 12 h i dziecko przespalo w nim cala noc), latwo sie montuje, czysci, maly sie w nim nie poci. Stabilny bezpieczny.. polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Duży wybór fotelików samochodowych dla dzieci w różnym wieku i o różnej wadze mają na stronie www.natargu.pl. Foteliki mają certyfikaty bezpieczeństwa, także można bez obaw używać. Myśmy się zdecydowali na taki model jak BSX. Bardzo wygodny model, synek uwielbia w nim jeździć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może taki sam jak pierwszy? :D My braliśmy swój na http://babymama.pl/ - no i nie narzekamy, bo jest cudowny. W ogóle teraz jest tam rabat, można otrzymać zniżkę po wpisaniu kodu rabatowego: "dlamamy" przed dokonaniem zakupu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Natalia

My wybraliśmy taki od 15 kg w sklepie Tosia, gdyż tak doradziła nam ekspedientka z którą się kontaktowaliśmy telefonicznie. Generalnie zakup udany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×