Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość sonic87

Czy da się jeszcze uratować ten związek.

Polecane posty

Gość a gdyby stało się tak że wróci
do ciebie to czy ty nadal będziesz jej ufał? Czy będziesz w stanie być z nią i nie zastanawiać się czy nie zrobi tego powtórnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sonic87
"jaka ciota z ciebie" milo mi :) Do mieszkania każdy ma takie samo prawo, ja nie mam możliwości na razie się wyprowadzić, ona też tego nie zrobi. Oczywiście jeśli tylko będzie taka możliwość zrobię to...zadaj pytanie zanim zaczniesz obrażać, albo czytaj wyżej. A ja Cię pie*dole bo nie mam zamiaru się wyprowadzać tylko dlatego, że ona w ch*ja poleciała. Ciotą byłem tak oczywiście przyznaję się, teraz mam do tego dystans, szukam poparcia, opinii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katarzyyyyyyynaaa
Nie rozumiesz kobiet :) Jestem taka sama, jestem potworem... nikomu nie zycze takiej kobiety jak ja :) Wiesz, zawsze na poczatku mowię mężczyznie ze jestem najgorszym co mogło go spotkać, ale WY nie wierzycie heh ba! nie sluchacie! bo ładna, bo zadbana, bo atrakcyjna, bo inteligentna wiec slepo jak ćma do ognia, byle pokazać światu jaką to ma kobiete u boku - ignorujecie wszystie sygnały ostrzegawcze! Teraz mówię Ci to wszysto w dobrej wierze... odpuśc, Ona chce miec wszystko, a nie można miec wszystkiego.. tzn można ale to półgłowki, Ty na takiego nie wyglądasz, piszesz sensownie, spoko z Ciebie gośc... dlatego uwierz, idz dalej i zostaw to za soba potraktuj jak życiowe doswiadczenie i czekaj na lepsze, a wlaściwie nie czekaj tylo bierz zycie w swoje ręce :D I obeserwuj kobiety... zawsze na poczatku widac w przebłyskach kto jest kim :D I polecam nikac takie egoistki jak ja czy Twoja luba... z taka kobieta, nigdy nie mozna być szcześliwym na dłuższą mete!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katarzyyyyyyynaaa
Nie byłęs ciotą, zaraz ciotą ! Masz dobre sece, kochałeś ją i była ważna częścią Twojego życia! Więc dostałes jak nożem w plecy! Człowiek w takim amoku emocji nie zachowuje się racjonalnie! Walczyłeś bo uznałeś ze warto! I dobrze bo gdybyś tego nie zrobił, mógłbyś mieć zal do siebie, że odpusciłeś i moze coś stracileś.. a tak z czystym sumieniem mozesz teraz pójść dalej! Gdybyś byl "ciota" dalej byś błagał, a Ty potrafisz powiedzieć stop! Widzisz ze nie jest tak jak powinno i chcesz czegoś lepszego! Uważam że bardzo madry z Ciebie meżczyzzna - nie facet- i stąd ta niespotykana z mej strony dla obcych" hehe symaptia i rady.. tylko prosze, nie spiepr* tego :DD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sonic87
katarzyyyyna masz rację, znowu! Ale takie dziewczyny zawsze były dla mnie wyzwaniem, chociaż w sumie moja była na początku nie była taka, była inna i chyba za tamtą dziewczyną tęsknie, tą z przed lat! Nie za tą teraz. Tak daję już spokój. Wiedziałem od dawna że tak musi być, ale na początku ciężko na to popatrzeć z boku. TERAZ jest zdecydowanie inaczej, piszę tu bo to ostatni przebłysk mojej dobrej woli, mojej wiary w wyidealizowany świat, gdzie miłość trwa wiecznie, przyjaźń nie umiera. Jeśli doświadczenie to naprawdę mocne - nie raz mnie z nóg zwaliło :) No to jak tak to tak to idę dalej :) :P egoistko :D pochlebia sobie katarina :D większość ludzi na świecie to egoiści (muszę dołączyć do tego grona) :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sonic87
Nie spie*dole :p Dokładnie, tak mnie wychowano, może sam się taki stałem, jestem zbyt dobry, i tylko dlatego tak długo walczyłem żeby później nie żałować, uwierz mi zrobiłem wszystko! nie da się już nic więcej zrobić, dlatego przestaję :) Ty też dobrze prawisz:D katarzyno :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katarzyyyyyyynaaa
Cieszę się :D że patrzysz na to tak jak patrzysz i zyczę powodzenia .. no i szczęścia... bo cóż więcej Ci teraz potrzeba :) Ludzie się zmieniają i tego nie unikniesz, ale jeśli naprawdę byłoby to "Tym" to dalibyście rade! Ona poszła na łatwiznę, no i... zmienia się widac nie na korzysc :D A zdrowy egoizm zawsze w cenie, takiego skrajnego mimo wszystko nie polecam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sonic87
Dzięki, dzięki - pozdrawiam :) może kiedyś dam znać jakoś jak mi poszło :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×