Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Kassska

Egipt zimą

Polecane posty

Gość Kassska

Proszę o wypowiedzi tych co byli o pogodzie w Egipcie zzimą ...???? wybieram sie w połowie lutego mam nadzieje ze poopalam sie troszkę ...choć na każdym forum piszą co innego raz ze zimno raz ze ciepło ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kassska
Co do biedaków to bym nie powiedziała ... płacimy ponad 2000za osobę na tydzień ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja byłam na przełomie
stycznia i lutego ub. roku i polecam:) jest cieplutko, można się pięknie opalić, woda baaardzo ciepła również jedyny minus to taki że tam tak jak i u nas jest "zima" i ok godz 17-18 jest już ciemno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kassska
jeja super :) mam nadzieje że do lutego nic sie nie zmieni ... ze sie powygrzewam na słoneczku ... niestety tylko ta pora roku dla mnie jest możliwą na wyjazd ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bimbucha
A no wiecie... czy oni zimą też tam są, czy tylko jakieś zabłąkane jednostki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja byłam na przełomie
jest bardzo fajnie, nie ma tłumów :) zabierz na wieczór jakąś cieplejszą bluzkę, bo czasami mocno wieje:) ale w ciągu dnia jest cudnie:) jak wstawałam o 6 rano to już słońce mocno prażyło:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja byłam na przełomie
a gdzie jedziesz konkretnie ? ja jadę w lutym również, ale jeszcze nie wiem dokładnie jaki region, zawsze latam last minute

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kassska
Hurghada :) o tych ciepłych sweterkach czytałam ..., bardziej mnie martwił dzień ...:) ale super mnie uspokoiłaś :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja byłam na przełomie
nie ma się o co martwić, pogoda na pewno dopisze :) nie przesadzaj z tym swetrem, zwykła bluza najlepiej zapinana pod szyję wystarczy:) ochroni przed wiatrem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja byłam na przełomie
Dzień tam jest normalny, bardzo ciepły, ja wstaję dosyć wcześnie i słoneczko już mocno grzało :) uwielbiam egipt zimą:) jest wtedy wyjątkowo zielono:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kassska
na wszystko trzeba byćprzygotowanym ...:) a jak u nas takie anomalie to róznie może być:P na wszelki wypadek wezme coś ciepłego choć mam wielką nadzieje ze nie skorzystam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja byłam na przełomie
ja wieczorami normalnie w klapkach i krótkich portkach:D tylko bluzę zakładałam bo wiało No i mieliśmy też małą anomalię-burzę piaskową:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja byłam na przełomie
Życzę udanego urlopu :)🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kassska
dziękuje :) i ja również :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×