Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość czy znacie taki przypadek

muszę się wyżalić

Polecane posty

Gość czy znacie taki przypadek

mamy dwójkę dzieci w wieku poniżej 2 lat, od kiedy się pojawiły nasza sytuacja finansowa uległa zmianie, bo ja juz nie pracuję, ale mamy ładny dom, dość drogie wyposażenie, samochód z 2004r- to wszystko z czasów jak jeszcze nie było dzieci i cięzko na to pracowalismy, teraz żyjemy skromnie-ale mamy na wszystko co trzeba, zostało nam trochę oszczędnosci które pomagają utrzymac dawny poziom zycia teściowie mają świadczenia rentowe i 19letniego niepracującego syna na utrzymaniu, oboje są schorowani, dostają od nas pieniądze okazyjnie ale teraz od kiedy mamy dzieci coraz rzadziej, bo wiadomo, mamy inne wydatki- no i wnieśli pozew o alimenty, opieka społeczna wyceniła koszty leczenia matki na 9tys zł miesięcznie i mamy się do tego dokładać, jestem załamana...co można zrobic zeby jakoś się od tego wywinąć jedyne co mi do głowy przychodzi to rozwód ale ja męza kocham:( teraz przez jego rodzinę będziemy nędzarzami...a chciałam żeby moje dzieci miały lepszą przyszłośc niż my:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czy znacie taki przypadek
trzeba pomóc ale nie kosztem własnego zycia i odmawiania sobie wszystkiego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja swoim ani grosza bym nie dał,jeśli spróbowaliby sobie cokolwiek rościć nawet mam nadzieję nie będą mieli śmiałości tego robić bo i tak by w sądzie przegrali gdybym wyłożył swoje karty na stół. U Ciebie sytuacji nie znam ale skoro płacić to ten braciszek zasrany nierób też powinien być do tego zobowiązany a nie tylko wy??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×