Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość karolinaalina123

Owulacja-czy mozliwe jest?

Polecane posty

Gość karolinaalina123

Dziewczyny, kochamy sie z mezem od 3 miesiecy teoretycznie w dni plodne tj13-16 dc, cykle mam regularne 28-30 dni, czy mozliwe jest aby przy takich cyklach owulacja byla np w 11 dc, 12dc? Bo juz sama nie wiem;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość .......................=======
A skąd wiesz, że w ogóle masz owulacje???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolinaalina123
Masz rację - nie wiem;/ tak swtierdzilam po bolach i kluciach w jajniku i po śluzie... Mogę to jakoś sama sprawdzic? Ale przypuszczajac ze ta owulację mam , to przy takiej dlugosci cyklow, zawsze musi ona przypadac miedzy 13-15 dc czy niekoniecznie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość .......................=======
nie koniecznie, wiesz organizm kobiety jest dziwny...teoretycznie wypada ona na 14 dni przed kolejną miesiączką ale z tym to różnie bywa ja któregoś cyklu miałam owulkę w 23dc przy cyklu 33dniowym najlepiej upewnić się u gina na monitoringu...usg tak między 10-16dc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość .......................=======
Ale testy nie zawsze się sprawdzają :( mnie zawiodły i to kilkakrotnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no niestety testy
nie są wiarygodne;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
faza lutealna trwa 9-16 dni z tego co czytam doswiadczone w tym to mają 12-14 dniowe te fazy,wiec od owulacji do okresu tyle mają jak masz 28dniowy cykl to owulacja 12dc jest mozliwa,ja wspolzylam w dni plodne przez 1,5 roku i dopiero zaszlam w ciaze,mialam kilka razy monioring i raz na 6 razy owulacji nie bylo,ale to moze zdarzy się kazdej kobiecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nmn

Troche się obawiałam jak będzie wyglądała w Ovu Control prezentacja wyniku. Nie jest to urządzenie z wyświetlaczem lcd, ale wynik pokazuje się jako wzór paproci. Na szczęście jest na tyle mocno powiększony że widać wszystko wyraźnie, raczej nie ma szans żeby pomylić się co do interpretacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Kup sobie termometr owulacyjny i mierz codziennie temperaturę. Po kilku cyklach bedziesz już widzieć jak to u ciebie wygląda. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×