Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

cielątko

przestały mi się kręcić włosy, jak im pomóc???

Polecane posty

Od zawsze miałam kręcone włosy. W ciągu miesiąca się wyprostowały!!! Miała któraś z was tak? Co zrobić by sie znów skręciły? Jakich kosmetyków użyć? Zawsze korzystałam z odżywki "pantin pro vi" do kręconych, która jeszcze bardziej podkreślała ich skręt. A teraz i ona nie pomaga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi osobiście zawsze po podcięciu końcówek i wystopniowaniu u fryzjera włosy się lepiej kręcą. I najlepiej powiedzieć, żeby zrobił cięcie pod loki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myśle, że są suche. Jakiś czas temu zaczęły mi sie przetłuszczać. Więc używałam szampony do przetłuszczających jakiś miesiąc i potem właśnie się zaczeły prostować. Teraz po umyciu i nałożeniu pantine są takie suche i proste, sianowate. Czy wystopniowanie to to samo co wycieniowanie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jestem ruda naturalnie :) Suchosc wlosów też może powodować słaby skręt, dlatego ja np. używam szamponów i odżywek nawilżających. Stopniowanie i cieniowanie... hmm no specjalistką nie jestem, wydaje mi się że to to samo, ale głowy nie daję. Jeśli powiesz dobrej fryzjerce że zależy ci na tym żeby włosy dobrze się kręciły, to zetnie tak, że będą (owczywiście jeśli masz naturalnie skłonne do kręcenia) ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kulka lodowa
może za bardzo przesuszyłaś włosy. Dlatego stały się takie sianowate. Może też zniszczone są? Wtedy nie będą się kręcić, raczej puszyć. Rada to porządne nawilżenie, ale bez obciążania, bo ciężkie włosy kręcić się nie będą też. Podetnij też zniszczone końcówki. Mojej koleżance, która ma kręcone włosy, fryzjerka kiedys tak fajnie ścięła, że podkreśliła skręt i lepiej się układały.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×